Reklama

Placenta vpředu i vzadu v dds zasahuje k brance

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

včelička78
Kecalka 175 příspěvků 26.12.17 11:02
Placená vpředu i vzadu v dds zasahuje k brance

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s přidanou placenou. Mám jednu v předu a jednu na zadní stěně. Obě v dds. Přední 2cm od branky, vzadu zasahuje k brance. Břicho mám fakt dole… Vypadá to divně. Jak jste rodily? CS a nebo přirozeně?
Jsem ve 30tt
Děkuji za odpověď

Reklama

Reakce:

podaji
Kecalka 400 příspěvků 1 inzerát 26.12.17 11:28

Prosim te muzes to napsat cesky? Me to po tom vsem cukrovi a vanocce nejak nemysli :mrgreen:

LennyL1
Kecalka 380 příspěvků 26.12.17 11:31

Co to má být, nechápe

včelička78
Kecalka 175 příspěvků 26.12.17 11:36

Placenta???? Tel.mi opravuje slova ???? Myslela jsem, že i po překlepu bude z textu jasné, že se jedná o placentu☺

včelička78
Kecalka 175 příspěvků 26.12.17 11:38

Místo otazníků jsem dala znak smajlíka, ale systém to převedl do otazníků… Asi se tu musí používat smajlíci jen z emimina

zumzum
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 2 inzeráty 26.12.17 12:03

A dds znamena dolni delozni segment. Nejsem gynekolig ale rekla bych ze ve 30 tt uz je docrla pozde na to doufat ze se placenta jeste vytahne. A obe jsou dost nizko. Zejmena ta zadni pokud zasahuje primo. k brance delozni. Pocitala by spise s cisarem…

včelička78
Kecalka 175 příspěvků 26.12.17 13:31
@terezahlavackova píše:
A dds znamena dolni delozni segment. Nejsem gynekolig ale rekla bych ze ve 30 tt uz je docrla pozde na to doufat ze se placenta jeste vytahne. A obe jsou dost nizko. Zejmena ta zadni pokud zasahuje primo. k brance delozni. Pocitala by spise s cisarem…

Děkuji za odpověď

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >