Placenta vpředu i vzadu v dds zasahuje k brance

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

včelička78
Kecalka 175 příspěvků 26.12.17 11:02
Placená vpředu i vzadu v dds zasahuje k brance

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s přidanou placenou. Mám jednu v předu a jednu na zadní stěně. Obě v dds. Přední 2cm od branky, vzadu zasahuje k brance. Břicho mám fakt dole… Vypadá to divně. Jak jste rodily? CS a nebo přirozeně?
Jsem ve 30tt
Děkuji za odpověď

Reklama

Reakce:

podaji
Kecalka 367 příspěvků 3 inzeráty 26.12.17 11:28

Prosim te muzes to napsat cesky? Me to po tom vsem cukrovi a vanocce nejak nemysli :mrgreen:

LennyL1
Kecalka 285 příspěvků 26.12.17 11:31

Co to má být, nechápe

včelička78
Kecalka 175 příspěvků 26.12.17 11:36

Placenta???? Tel.mi opravuje slova ???? Myslela jsem, že i po překlepu bude z textu jasné, že se jedná o placentu☺

včelička78
Kecalka 175 příspěvků 26.12.17 11:38

Místo otazníků jsem dala znak smajlíka, ale systém to převedl do otazníků… Asi se tu musí používat smajlíci jen z emimina

zumzum
Ukecaná baba ;) 2437 příspěvků 26.12.17 12:03

A dds znamena dolni delozni segment. Nejsem gynekolig ale rekla bych ze ve 30 tt uz je docrla pozde na to doufat ze se placenta jeste vytahne. A obe jsou dost nizko. Zejmena ta zadni pokud zasahuje primo. k brance delozni. Pocitala by spise s cisarem…

včelička78
Kecalka 175 příspěvků 26.12.17 13:31
@terezahlavackova píše:
A dds znamena dolni delozni segment. Nejsem gynekolig ale rekla bych ze ve 30 tt uz je docrla pozde na to doufat ze se placenta jeste vytahne. A obe jsou dost nizko. Zejmena ta zadni pokud zasahuje primo. k brance delozni. Pocitala by spise s cisarem…

Děkuji za odpověď

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama