Placené webovky - projeví se ve vyúčtování?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 12:56
Placené webovky - projeví se ve vyúčtování?

Ahoj, mám dotaz. Zacal se mi sekat net, tak zjišťuji příčiny. Najednou vyběhne hláška od O2, že je neuhrazené vyúčtování. Ok, kouknu na dlužnou částku, která je skoro 7000,– 8o. Placení netu má na starosti manžel. Platíme okolo 600,– měsíčně, co vím. Pochybuju, že by to tak dlouho O2 neřešilo. Napadlo mě, jestli manžel nesjížděl nějaké placené webovky. Nemám vůbec zkušenost, jestli by se to projevilo ve vyúčtování, nebo fungují na jiném principu. Děkuju za každou radu. Budu to samozřejmě hned řešit s manželem, ale chci mít trochu informační náskok. přístup k Moje O2 má zaheslovaný a po telefonu to řešit nechci. Prosím anonym.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
P4ja
Extra třída :D 11011 příspěvků 12.09.19 12:59

Jak je to s placenými stránkami, to nvm. Ale O2 jsou šmejdi a pak většinou ještě chtějí poplatek za obnovení služby, co si pamatuju z firmy. Takže je možné že už v té částce něco takového je započítáno.

Uživatel je onlineUslava
Ukecaná baba ;) 1681 příspěvků 12.09.19 13:00
@Anonymní píše:
Ahoj, mám dotaz. Zacal se mi sekat net, tak zjišťuji příčiny. Najednou vyběhne hláška od O2, že je neuhrazené vyúčtování. Ok, kouknu na dlužnou částku, která je skoro 7000,– 8o. Placení netu má na starosti manžel. Platíme okolo 600,– měsíčně, co vím. Pochybuju, že by to tak dlouho O2 neřešilo. Napadlo mě, jestli manžel nesjížděl nějaké placené webovky. Nemám vůbec zkušenost, jestli by se to projevilo ve vyúčtování, nebo fungují na jiném principu. Děkuju za každou radu. Budu to samozřejmě hned řešit s manželem, ale chci mít trochu informační náskok. přístup k Moje O2 má zaheslovaný a po telefonu to řešit nechci. Prosím anonym.

Asi něco nedomyslel a nebo jste někdo naletěl. A nebo někdy něco provedou i děti. Každopádně je to nepěkné překvapení. 8o

Uživatel je onlineivašot.
Echt Kelišová 8639 příspěvků 12.09.19 13:03
@P4ja píše:
Jak je to s placenými stránkami, to nvm. Ale O2 jsou šmejdi a pak většinou ještě chtějí poplatek za obnovení služby, co si pamatuju z firmy. Takže je možné že už v té částce něco takového je započítáno.

Já osobně i firma jsme u O2 ještě od dob, kdy to býval Eurotel. A nikdy nás nijak nepodváděli :think:. Navíc stoprocentně neuhrazenou službu nejdříve upomínají a odpojení a následné obnovení by byl až další krok.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 13:08

Jsem z toho hotová. Děti nehrozí. Fakt nevím, co si o tom myslet. Předpokládala bych, že napr. nějaké erotické weby by chtěli platbu kartou. Nebo se pletu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 13:11

@ivašot. Také si říkám. Net odpojený nikdy nebyl, co vím a teď je jen hodně zpomalený a vybíhá ta hláška. Vychází mi z toho, že to musí být dluh max za dva měsíce..jsem z toho jelen. Manžel mi teď psal, že mu ani žádná upomínka nepřišla.

Uživatel je onlineUslava
Ukecaná baba ;) 1681 příspěvků 12.09.19 13:15
@Anonymní píše:
@ivašot. Také si říkám. Net odpojený nikdy nebyl, co vím a teď je jen hodně zpomalený a vybíhá ta hláška. Vychází mi z toho, že to musí být dluh max za dva měsíce..jsem z toho jelen. Manžel mi teď psal, že mu ani žádná upomínka nepřišla.

Ať ti řekne heslo na Moje 02 a budeš vědět hned. Nebo ať se na to podívá on z mobilu, ne? To snad není taková práce.

Echt Kelišová 8639 příspěvků 12.09.19 13:16
@Anonymní píše:

Přes fakturaci O2 můžou fungovat i jakési m-platby, vlastně platíš za nějakou službu prostřednictvím O2 a oni to pak vyfakturují. Nemohlo by to být něco takového?
Pokud už si s manželem mluvila, tak ať obratem koukne do MojeO2 a hned budete vědět na čem jste.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 13:20

Do Moje O2 prý nikdy nelezl. On se s těmi virtuálními „samoobsluhami“ nějak nekamarádí :roll: :roll: Chodí mu vyúčtování do mailu. A tam prý je dluh okolo 600 za minulý měsíc. Budu to po něm chtít vidět.

P4ja
Extra třída :D 11011 příspěvků 12.09.19 13:24
@ivašot. píše:
Já osobně i firma jsme u O2 ještě od dob, kdy to býval Eurotel. A nikdy nás nijak nepodváděli :think:. Navíc stoprocentně neuhrazenou službu nejdříve upomínají a odpojení a následné obnovení by byl až další krok.

No, já si pamatuji, že chtěli poplatek za obnovení a ještě to dlouho trvalo. Ale asi máš pravdu, že upomínali, jen ti šéf neřešil. Spíš by mě děsila ta velká částka.

Echt Kelišová 8639 příspěvků 12.09.19 13:26
@Anonymní píše:
Do Moje O2 prý nikdy nelezl. On se s těmi virtuálními „samoobsluhami“ nějak nekamarádí :roll: :roll: Chodí mu vyúčtování do mailu. A tam prý je dluh okolo 600 za minulý měsíc. Budu to po něm chtít vidět.

A tobě ta hláška o dlužné částce přišla jak? O2 posílám e-mail a zároveň SMSku.
Mimochodem do MojeO2 se dostane velice snadno i když zapomene přihlašovací údaje, heslo mu jednoduše obnoví přes e-mail.

Echt Kelišová 8639 příspěvků 12.09.19 13:28
@P4ja píše:
No, já si pamatuji, že chtěli poplatek za obnovení a ještě to dlouho trvalo. Ale asi máš pravdu, že upomínali, jen ti šéf neřešil. Spíš by mě děsila ta velká částka.

Já si právě platby ve firmě a soukromé dost hlídám. Ale zrovna tuhle se mi stalo, že jsem nezaplatila tchýni mobil :mrgreen:, mám to vedené na svůj e-mail a moje telefonní číslo. Upomínali to asi 14 dní po splatnosti e-mailem i SMSkou a tchýně mobil každopádně tou dobou ještě odpojený nebyl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 13:32
@ivašot. píše:
A tobě ta hláška o dlužné částce přišla jak? O2 posílám e-mail a zároveň SMSku.
Mimochodem do MojeO2 se dostane velice snadno i když zapomene přihlašovací údaje, heslo mu jednoduše obnoví přes e-mail.

Jednou se mi to stalo taky a email ani SMS nepřišla. Normálně to skončilo na internet.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 13:36

@ivašot. Když jsem na notasu, tak na mě z ničeho nic vyběhne další záložka O2, kde je odkaz na „zobrazit dlužnou částku“. Do Moje O2 jsem se snažila dostat, ale nezná to ani manželův email 8o Jinak mi přeposlal poslední vyúčtování a ke tam částka přes 1000 Kč v součtu za dva měsíce. Bude tam muset zavolat. Ty případné platby " bokem" nemůžou mít náhodou vlastní vyúčtování? Jako základní služby + nadstandard?

MP Evik
Kecalka 178 příspěvků 12.09.19 13:39
@Anonymní píše:
@ivašot. Když jsem na notasu, tak na mě z ničeho nic vyběhne další záložka O2, kde je odkaz na „zobrazit dlužnou částku“. Do Moje O2 jsem se snažila dostat, ale nezná to ani manželův email 8o Jinak mi přeposlal poslední vyúčtování a ke tam částka přes 1000 Kč v součtu za dva měsíce. Bude tam muset zavolat. Ty případné platby " bokem" nemůžou mít náhodou vlastní vyúčtování? Jako základní služby + nadstandard?

Zavolejte na O2, spíš to vypadá, že ti vyskakuje podvodná stránka…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama