Placené webovky - projeví se ve vyúčtování?

Napsat příspěvek
Anonymní
12.9.19 16:05
@TopSecret píše:
No jo. Ale oni to takhle nedelaji. Poslou mail nebo sms.
A az po prihlaseni do Moje O2 to tam vybehne. Ale rikas, ze nevis heslo do moje o2.
Mam o2 5 let a v zivote mi nic nevyskakovalo.
Jen po prihlaseni do o2.

Ale dělají. Normálně zapneš net, ten je zpomalený, a pak ti tam skočí na sklo hláška něco jako- evidujeme u vás vyúčtování po splatnosti…atd. v 02 přihlášená být vůbec nemusíš. email ani SMS nepřišla.

• Nahlásit
  • Citovat
11322
12.9.19 16:08
@TopSecret píše:
Ale to je blbost. Nemuze ti vyskakovat dluzna castka a nebyt pritom prihlasena do O2.
To proste nejde!
Podle me podvod a hned volat na O2, kolik dluzite.
Nikdy to nevyskakuje.

Mně to vyskakovalo taky. A to jsem ke stolnímu PC jen sedla a zapnula.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.9.19 16:12

Nejde se tam dovolat. Napsal mail, ať mu pošlou, že vůči němu neevidují pohledávky, včetně těch, co by předali třetím stranám.

• Nahlásit
  • Citovat
5507
12.9.19 16:45
Me se to stalo 2×. Ze to bylo mesic po splatnosti a nic na me nevyskakovalo. Jen emaily. :nevim:
Toto slysim prvne 8o
@Anonymní píše:
Nejde se tam dovolat. Napsal mail, ať mu pošlou, že vůči němu neevidují pohledávky, včetně těch, co by předali třetím stranám.

Zkus jejich chat. Tam napis cislo pripojky a kolik tam mas zaplatit.

Chteji jmeno, prijmeni a bud c. pripojky nebo manzela rodny cislo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5507
12.9.19 16:46
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8811
12.9.19 16:53
@Anonymní píše:

Vytrvala bych na tom telefonu nebo zkusila chat, jak píše @TopSecret, tam opravdu hned reagují. S e-mailem mám špatnou zkušenost, snad ani jednou mi na nej neodpovedeli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2051
12.9.19 16:53

Neřeš to přes net, ale po telefonu, nebo ještě lépe na některé jejich pobočce. Ať vám vyjedou všechno co máte platit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11322
12.9.19 17:14
@ivašot. píše:
Vytrvala bych na tom telefonu nebo zkusila chat, jak píše @TopSecret, tam opravdu hned reagují. S e-mailem mám špatnou zkušenost, snad ani jednou mi na nej neodpovedeli

My mailem žádali právě to samé, když jsme s nimi končili a poslali během pár dnů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8811
12.9.19 17:20
@P4ja píše:
My mailem žádali právě to samé, když jsme s nimi končili a poslali během pár dnů.

Tak pár dnů v zakladatelčině případu mi připadá už docela dlouho. Aby tam náhodou nenabíhaly nějaké další poplatky. A já bych to chtěla vedet co nejdřív, abych na to nemusela myslet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11322
12.9.19 17:23
@ivašot. píše:
Tak pár dnů v zakladatelčině případu mi připadá už docela dlouho. Aby tam náhodou nenabíhaly nějaké další poplatky. A já bych to chtěla vedet co nejdřív, abych na to nemusela myslet

Jasný. To určitě. Ale já jen chtěla napsat, že na mail s tím samým zněním nám zareagovali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
13.9.19 07:23

Přijde mi to jako podvod. Máme o2, taky jsme měli prodlení ve splatnosti, přišla SMS že je to po splatnosti a ať to uhradíme do toho a toho data jinak budeme platit poplatky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama