Placenta na přední stěně dole ve 27tt

9
22.4.21 07:40

placenta na přední stěně dole ve 27tt

Zdravím všechny Maminky,
mám velký strach, jeslti je nějaký problém, když je placenta na přední stěně a ještě dole, doktor mi řekl, že pokuď se nevytáhne musím rodit císařem, to by mi ještě nevadilo, ale jak se dostanou přes tu placentu? To do ní musí říznou do té placentý, když tam je? Čekám svoje druhé dítě u prvního jsem měla přirozený porod. Bojim se, že i císař v tomto případě je nebezpečný:-((
Děkuji za vaše zkušenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5968
22.4.21 07:46

Placenta pokud je dole - tak je u vchodu kudy prochází ditě při spontánnim porodu. Nepustilo by ho to. Do ní určitě neříznou, neboj. ;) A samozřejmě se může vytáhnout. Sestre se vytáhla okolo 34tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
22.4.21 08:44

Měla jsem to stejně v 2 těhotenství, doktor na 2 skriningu strašíl císařem, ale vytáhla se myslím po 30 tt. Takže klid. Pokud se ne vytáhne, tak bude císař.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8465
22.4.21 08:57

Okolo 20.týdne jsem měla placentu úplně vcestnou - celou přes děložní čípek. A postupně se vytahovala nahoru přes přední stěnu, až byla v normě a rodila jsem přirozeně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
22.4.21 09:32

Děkuji za odpovědi, doktorka minule na kontrole říkala něco snad vy tu placentu máte všude… to mě trochu vystrašilo kdyby tam byla všude jak udělají císařský řez. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
22.4.21 09:39

Lékaři ví co dělají ja ji měla vepředu ale nahože sice a určitě to nění jen tak že by ti rozčízli to co nemají..než se dostanou k miminku nějakou dobu to trvá tak i tak se všim všudy jsem byla na sále hodinu a pohoda. Po císaři hlavně doporučuji pohyb sice to bolí ale pak budeš fungovat normálně o hodně dřív něž bys ležela :) Není se čeho bát, dokrot ví co má a nemá dělat a bude vědět :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63573
22.4.21 12:28
@LuciBart píše:
Děkuji za odpovědi, doktorka minule na kontrole říkala něco snad vy tu placentu máte všude… to mě trochu vystrašilo kdyby tam byla všude jak udělají císařský řez. ;)

Neboj, oni si poradí. Já měla vcestnou u druhého, vytáhla se 38 tt těsně na branku, rodila jsem přirozeně Ce 41 +6 tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.21 08:42

Kamradka mela placentu praevia na predeni stene, ale fakt blbe umistenou. Resilo ji nekolika lekaru. Nakonec nebyla jina moznost nez vertikalni cisar. Pri horizontalnim by ji prave rezali do placenty. Takze i takove pripady se stavaji a jsou resitelne.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat