Placenta praevia 20 tt hospitalizace

26
22.5.16 16:15

placenta praevia 20 tt hospitalizace

Prosím o radu… Už na screeningu ve 13 tt mi řekli že mám placentu nízko. potom jsem v 15 tt masivně krvacela- hospitalizace v nemocnici, po 3 dnech mě pustili a v 17tt jsem opět krvacela, opět hospitalizace. v den kdy mě propustili jsem se vrátila se třetím krvácením a od té doby jsem už 14 dní v nemocnici. teď jsem 19+6 ale nikdo mě nevysetruje a ani nevím co semnou bude. Placenta přesahuje vnitřní branku o 26 mm. poradíte mi dle vašich zkušenosti kdy je nějaká šance ze se to zlepší a půjdu domu? Dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

122
22.5.16 16:30

Mne ve 20tt jeste presahovala branku a ted ve 29tt uz do branky nezasahuje.. tak doufam, ze to bude den ode dne lepsi. A to se vzadu pry vytahuje hur nez vepredu.. Na kontroly chodim kazdy mesic.. je divne, ze si te tam nechali a nevysetruji vubec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6361
22.5.16 19:22

Jestli tě nevyšetřují, tak stejně tak můžeš ležet i doma. Zkušenost nemám, ale určitě bych se zeptala přímo jich
Držím ti palce, musí to být náročné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19188
22.5.16 20:12

Zeptej se jich přímo, jinak odhaduju, že si tě tam nechávají protože se bojí dalšího krvácení a potratu asi tě chtějí mít pod kontrolou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
22.5.16 21:27

Děvčata dekuju za reakce… Moc… Zajímalo by mě ale v kterém tydnu se to nejvíce vytahlo vám protože nevím jak dlouho to tu ještě psychicky zvládnu… Dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
23.5.16 07:55

@eliska-st mi se vytáhla na poslední chvíli - 38 tt, pár mm od branky, rodila jsem přirozeně.. problém je spíš to krvácení, proto jsi ve špitálu - taky jsem si tam pobyla :zed: 25 tt se rozjížděl porod, to bylo taky šupa.. ale zvládli jsme to.. mi se to posouvalo postupně, nejvíc asi těch 34 tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama