Reklama

Placentofagie - konzumace placenty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GabiSramkova
Nováček 1 příspěvek 24.09.18 10:00
Placentofagie - konzumace placenty

Ahoj, si­ce nejsem ma­min­ka, ale to­to té­ma jsem se roz­hod­la ro­ze­brat ve své se­mi­nár­ní prá­ci, pro­to­že u nás se o tom ješ­tě moc ne­ví. Sou­čás­tí mé prá­ce bu­de zce­la ano­nym­ní vý­zkum, kte­rý spo­čí­vá ve vy­pl­ně­ní krát­ké an­ket­ky. Za­jí­má mě po­hled čes­kých žen, ma­mi­nek (ale i mužů!) na to­to té­ma…​pok​ud se o tom­to té­ma­tu chce­te tře­ba i do­zvě­dět ně­co víc, vše je v ná­sle­du­jím od­ka­zu…já bu­du moc vděč­ná za kaž­dý hlas. Dů­vod proč píšu sem je pře­de­vším ten, že dou­fám, že ta­dy li­di pro to spí­še na­dchnu, než ot­rá­vím a že se tře­ba na­jde ně­ja­ká mla­dá ma­min­ka, co už s tím má zku­še­nos­ti. Tak­že zkrát­ka pře­dem dě­ku­ji všem, co si na­jdou pár mi­nu­tek na vy­pl­ně­ní to­ho­to do­taz­ní­ku a tře­ba vás to té­ma i za­ujme. :)

https://docs.google.com/…wEg/viewform?…

Reklama

Reakce:

rozand
Závislačka 2816 příspěvků 24.09.18 10:25

Doporucuju opravit si pravopis a gramatiku. Zvirata jsou ta, takze zametla stopy ap., ne zametli.

rokris
Kelišová 5988 příspěvků 24.09.18 10:30
@rozand píše:
Doporucuju opravit si pravopis a gramatiku. Zvirata jsou ta, takze zametla stopy ap., ne zametli.
:)

Uživatel je onlinexammy
Kecalka 499 příspěvků 24.09.18 11:00
@rozand píše:

Já to pochopila tak, že se ta věta vztahuje k tem bylozravcum, pak by to bylo spravně.
Edit: dotazník vyplněn.

marie1954
Stálice 90 příspěvků 24.09.18 17:08

Za mně - já bych to nejedla, ale naše kočka sežrala během chvíle čtyři. Jedinou informaci o tomto jsem četla v nějaké knížce, že v minulosti zakopáváli placentu po porodu na zahradě.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >