Plačící miminko, i když jí budou už 3 měsíce

163
25.3.20 14:47

Plačící miminko i když jí budou už 3 měsíce

Ahoj maminky, jsem už trochu zoufalá. Když si povídám s ostatními maminkami, tak si připadám, že jsem jediná, která má tolik plačící miminko. Malá v noci celkem spí. Usne ve 22:00 a probudí se kolem 4. Ovšem přes den hodně pláče. Je jí 11 týdnů a myslím, že bříško už ji moc netrápí ale přesto dost pláče. Po jídle je většinou tak půl hodinky klidná a směje se ale pak začne pláč a já jen chovám a nosím. Malá je na UM, takže utišení u prsa nonstop nejde ???? Takže nosím a houpám pomalu do dalšího krmení. Používám šátek a to většinou uklidní ale jakmile jí vyndám, tak zase řev. Třeba dělám něco špatně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

722
25.3.20 14:51

@Katka012 Nebo třeba máš prostě takový miminko ubreceny, nebyla by jsi první ani poslední..

Nesrovnavej svoje mimino s jinýma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
25.3.20 14:56

Měla jsem to taky tak, malý prakticky celé dny prořval, takže jsem pořád jen nosila a houpala. Trvalo to tak do 3, 4 měsíců a pak se to začalo postupně pomalilinku zlepšovat. Teď je mu 13 měsíců a je to veselý a spokojenný chlapeček :). Já si myslím, že u nás to bylo asi to bříško.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5698
25.3.20 14:57

@Katka012 Miminko je ještě malinké, já měla dost plačtivé dítě a to dost dlouho. Proste některé děti takové jsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
457
25.3.20 15:27

Mám plačící miminko a jsou jí za měsíc dva roky. Taky jsem nosila nosila nosila kojila nosila nosilaa nosila :nevim: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
163
25.3.20 16:32

Díky holky za zprávy, že v tom nejsem sama :blush: Vždy si jen říkám, že dělám něco špatně, když tolik pláče :woman_shrugging_tone1:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
25.3.20 21:06

Ahoj. Měla jsem to podobně až do 3,5 měsíců. U nás to byla únava. Po probuzení se nakojil, 20 minut byl hodný a pak řev a řev. Nevěděla jsem vůbec co dělám špatně, co mám dělat líp. Naprosté zoufalství to bylo. Nepomohlo nosit, houpat, postýlka, se mnou postel, prostě vůbec nic, řval i 3 hodiny v kuse. Zpocený, dodrápaný, nemohl popadnout dech. Hrůza. Spal jedině v kočárku a musel se uvozit a ukoukat venku. Půl hodiny koukal a pak odpadl a spal i 4 hodiny ve stojícím kočárku. Ale nesměla jsem ho dát domů. To vycítil asi jiný vzduch a zase řev. Takže moje rada, zkus nabalit do kočárku a ven, na vzduch, do přírody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
163
25.3.20 21:18

@Asterea děkuji za zkušenost. Je pravda, že v kočárku spinká pěkně. Možná to tedy únava bude. Také po jídle vydrží tak půl hoďky a potom řev

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
25.3.20 21:54

@Katka012 není žač, taky jsem sháněla rady tay na emiminu ;) paní mi poradila hned při prvních náznacích únavy - zívání, tření očiček, někdy je to jenom snížená aktivita - uklidnit a uspat. Nenechat miminko přetáhnout. Tak se dostaváte do začarovaného kruhu. Řve protože je unavené a nemůže usnout a nemůže usnout protože řve. Mě to zachránilo před zhroucením. Držte se, bude to dobré, ona z toho vyroste a pokud se vám podaří to vychytat, bude vám líp oboum. Zkuste ji víc pozorovat a porozumět jí. Držím pěsti ať se to podaří :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
25.3.20 22:00

@Katka012 a ještě jednu radu, nám pomohly ukolébavky. Je to aplikace a jmenuje se baby mozart. Malý se do toho zaposlouhal a usnul líp. Klasický bílý šum moc nefungoval. Ale asi bych i ten zkusila, každé dítě je jiné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 19:12

Měla jsem to samé, první miminko a od začátku jsem se v tom placala. Bohužel všechno je jinak, než jsem chtěla :,( kojení se mi omezilo a bohužel musím dávat umělé, ptz mléka mám málo, akorát na noc :pensive:. A to bych moc ráda kojila, ale.. Poslední cca 3 týdny jsem vychytrala, že po jídle, cca půl hodinky malou nosím a snažím se, aby usnula. Sice to někdy zabere dlouho, než usne, ale povede se. Tak ro prakrikuji pořád.. Nají se, max půl hodiny a snažím se, aby usnula.. Už i na ni vidím, že je unavená.. Mzoura si očička, živá ( i když to dělá, co se probudí :rolling_eyes:) a jak teď více přes den spinká, je hodnejsi. Od začátku jsme měli boj, nevedla jsem, co dělat atd. Byla jsem zoufalá, pořád plakala, když usnula, zaskubem se vzbudila a byla protivná, unavená.. Od té doby, jak ji snažím uspat, je hodnejsi :blush: :smiling_face_with3_hearts:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama