Pláču po sexu

229
26.10.20 08:21

Pláču po sexu

Ahoj, mám nového přítele, když s ním chodím ven, na rande, všechno se zdá moc fajn, jsem zamilovaná, je na mě hodný..

Když se schyluje k sexu, jsem vzrušená a chci ho, jenomže jakmile dojde přímo k tomu, najednou se cítím hrozně špatně a když už je po všem tak pláču. Nedokážu si to pořádně užít a jemu je líto, že pláču.
Snaží se mě utěšovat, ale v té chvíli nesnesu ani jeho doteky..

Co to znamená? Bude náš vztah mít vůbec cenu?

Ještě dodám že jsem asi dva měsíce po rozchodu, docela mě to vzalo, občas mě to trochu trápí, ale myslela jsem, že už jsem s tím smířená.
Může to být kvůli toho, že ještě nejsem připravená na sex s někým jiným?

Děkuju!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5503
26.10.20 08:23

Nebo podava takove nebeske vykony, ze vam to vhani slzy do oci. Nebo treba nema umyty nohy, tezko rict.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3924
26.10.20 08:34
@Cenarius píše:
Nebo podava takove nebeske vykony, ze vam to vhani slzy do oci. Nebo treba nema umyty nohy, tezko rict.

Nebo jsou jeho výkony jednoduše k pláči. Nevím co je horší, chlap v posteli k pláči nebo k smíchu? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 08:38

No, našla sis převozníka, a nemáš to uzavřené. To jsem měla taky. je potřeba si odžít rozchod. A potom řešit nový vztah.

• Citovat
  • Nahlásit
12139
26.10.20 08:42

@Darkandeep Mozne to je. Dohodnete se, ze se budete schazet a poznavat zatim bez sexu. A casem se uvidi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14284
26.10.20 09:11

No ja se spis divim, ze on s tebou jeste je. Zenska, co po kazdem sexu breci, je fakt odrazujici pripad, at uz je to kvuli cemukoli. Zvlast, pokud nedokaze rict, co se deje. Podle me jsi skocila moc brzo do noveho vztahu, natoz sexu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11037
26.10.20 09:18

Tohle je regulérní diagnóza. Res to sesexuologem. Nema to nic společného s tím, jaký je partner.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
658
26.10.20 09:29
@cecetka píše:
@Darkandeep Mozne to je. Dohodnete se, ze se budete schazet a poznavat zatim bez sexu. A casem se uvidi :nevim:

A k čemu je taková ženská? Leda jí pronajímat nějaké pracovní agentůře…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9971
26.10.20 09:29

No, mozna hormony..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
752
26.10.20 09:30

@Darkandeep Já právě myslela, že budu číst, že plaveš proto, že jsi emocionálně tím sexem tak předávkováná… :think: Přiklonila bych se k názoru, žes po rozchodu skočila do novýho vztahu rychleji, než bys zvládla. Spíš mi přijde divný, žes to „necítila“ dřív, než až v té posteli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21209
26.10.20 09:36

Pláče z tebe Ježíš, neboť žiješ v hříchu pekelném, nestoudnice :cert: :cert:
Sex je možný až po řádných oddavkách a pouze za účelem plození dětí. Pak již bude vše v pořádku a celá procedura se odbude pouze fyzickou bolestí a duševním strádáním. Pláč zmizí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
864
26.10.20 09:49

Chlapík si musí klepat na čelo. S navazováním nových vztahů ještě počkej…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
752
26.10.20 09:54
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
26.10.20 10:08
@cecetka píše:
@Darkandeep Mozne to je. Dohodnete se, ze se budete schazet a poznavat zatim bez sexu. A casem se uvidi :nevim:

To je bohužel jen tracení času a potenciálu, který se dá využít a užít jinde. Holt doba romantismu, kdy měl někdo čas bojovat celé měsíce o srdce, hnaný bídnou vidinou alespoň mizerného misionářského čísla po tmě je dávno pryč…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5439
26.10.20 10:23

To je priprava na manzelstvi, devce. Jediny rozdil je, ze po dvaceti letech budes plakat vetsinou uz pred :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama