Plánovaná gynekologická operace a nepravidelná MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Maddlen
Závislačka 3248 příspěvků 19.10.14 18:28
Plánovaná gynekologická operace a nepravidelná MS

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli byl někdo v podobné situaci. Čeká mě operace cysty. Před 14 dny jsem si byla dohodnout termín, přičemž jsem vycházela z toho, že až dosud jsem měla pravidelný cyklus. Mám jít 25.11. Jenže jako naschvál, teď mám už 4. den zpoždění, MS nikde - kdoví kdy to dostanu a pokud bych pak další periodu dostala normálně po 28 dnech, tak budu menstruovat přesně v době operace, což nejde. Vlastně se teď na své tělo nemůžu vůbec spolehnout! Je jasné, že se budu muset přeobjednat, ale netuším na kdy - nevím, s jak dlouhým cyklem mám počítat. Neexistuje něco, co mi cyklus zkrátí nebo prodlouží? Bojím se, že jak se přeobjednám, bude to podruhé totéž a věčně to odkládat nemůžu. Jsem fakt bezradná, nechci jim tam komplikovat operační plán, v práci už taky všechno nahlášené… :zed: Achjo. Díky za jakýkoliv tip či zkušenost.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 18:31
@Maddlen píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli byl někdo v podobné situaci. Čeká mě operace cysty. Před 14 dny jsem si byla dohodnout termín, přičemž jsem vycházela z toho, že až dosud jsem měla pravidelný cyklus. Mám jít 25.11. Jenže jako naschvál, teď mám už 4. den zpoždění, MS nikde - kdoví kdy to dostanu a pokud bych pak další periodu dostala normálně po 28 dnech, tak budu menstruovat přesně v době operace, což nejde. Vlastně se teď na své tělo nemůžu vůbec spolehnout! Je jasné, že se budu muset přeobjednat, ale netuším na kdy - nevím, s jak dlouhým cyklem mám počítat. Neexistuje něco, co mi cyklus zkrátí nebo prodlouží? Bojím se, že jak se přeobjednám, bude to podruhé totéž a věčně to odkládat nemůžu. Jsem fakt bezradná, nechci jim tam komplikovat operační plán, v práci už taky všechno nahlášené… :zed: Achjo. Díky za jakýkoliv tip či zkušenost.

Me napada jen pichnuti Agolutinu - vyvolavacky mno :think: :nevim:

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 47077 příspěvků 19.10.14 18:32

Na operaci se da jit normalne s tamponem :think: :nevim: teda zalezi na pristupu, pokud budou operovat vaginalnim pristupem, tak ne, no.

Maddlen
Závislačka 3248 příspěvků 19.10.14 18:37

@blumen Bylo mi řečeno, že nesmím menstruovat… :nevim:

Maddlen
Závislačka 3248 příspěvků 19.10.14 18:38

@JayLee Mě ten Agolutin tky napadl, jenže dá se to takto řešit 2 měsíce po sobě? Mi jde o to, že musím přesně vědět, kdy to dostanu, abych si mohla dohodnout termín a po Agolutinu má MS přijít do 14 dnů, což je fajn, ale moc mi to nepomůže… :nevim:

Přece se to musí dát nějak provést, je tolik ženských co to mají nepravidelně… :nevim: Mě mrzí jen to, že se to bude muset odložit, už jsem měla všechno domluvené. Taky nemůžu od nemocnice očekávat, že budou tančit jak já písknu a dají mi termín který já si milostivě oznámím. :roll: Blbá situace, netušila jsem, jak se to zkomplikuje.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 47077 příspěvků 19.10.14 18:42

@Maddlen asi nebudes jedina, ktera si posune termin. Urcite maji vliv nervy a pokud je to cysta na vajecniku, tak i ta ma na MS vliv. Jedine treba zkusit injekci na vyvolani menstruace, ale muze to mozna delat neplechu pri anestezii a tak :nevim: zeptala bych se primo na tom pracovisti, co Ti poradi. Oni vi, jak budou operovat a muzou se poradit s anesteziologem.

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 18:44

@Maddlen :think: :think: no jasny do 14cti dnu ma prijit ale presnej den ti nikdo nerekne no :nevim: tak to me nic uz nenapada - jedine nasadit si antikoncepci na mesic a to bys to pak dostala presne do 3 dnu po dobrani HA :think:

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 47077 příspěvků 19.10.14 18:47
Maddlen
Závislačka 3248 příspěvků 19.10.14 18:47
@JayLee píše:
@Maddlen :think: :think: no jasny do 14cti dnu ma prijit ale presnej den ti nikdo nerekne no :nevim: tak to me nic uz nenapada - jedine nasadit si antikoncepci na mesic a to bys to pak dostala presne do 3 dnu po dobrani HA :think:

Jenže já HA ze zdrav. důvodů nesnáším. :mrgreen: Mě asi jeb.ne. V té nemocnici si řeknou, že jsem tele co si ani neumí spočíst periodu.

Ester13
Kelišová 5846 příspěvků 19.10.14 18:47

No, domluv se s gynekologem, určitě něco vymyslíte.

Maddlen
Závislačka 3248 příspěvků 19.10.14 18:48
Irinka0210
Závislačka 4636 příspěvků 19.10.14 18:49

Buď antiko a nebo něco na pravicelnou MS, teď nechat pichnout Agolutin a pak nasadit něco na srovnání cyklu. Já jsme u první laparky brala Proveru abych měla pravidelně MS a pak Utrouš, u druhé laparky jsem měla číslo přímo na DR, který mě operoval a hned jak jsem dostala MS jsem mu volala a on mě vmáčknul do operačního plánu. Jinak třebas u žlučníku jsme měla MS - došla o týden dřív - a v pohodě, ale to je jiná operace. Každopádně bych zašla na gyndu a domluvila se tam.

ivašot.
Kelišová 7358 příspěvků 19.10.14 18:52
@Maddlen píše:
Jenže já HA ze zdrav. důvodů nesnáším. :mrgreen: Mě asi jeb.ne. V té nemocnici si řeknou, že jsem tele co si ani neumí spočíst periodu.

Tak toho se vůbec neboj, určitě nebudeš zdaleka jediná. Operace může být naplánovaná a stačí blbá viróza a termín se musí přeložit.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 47077 příspěvků 19.10.14 18:54

@Maddlen ale Ty si ji umis spocitat, jen se Ti to posunulo. Ja bych se tim netrapila, zavolej tam a domluvte se na dalsim postupu. Fakt nebudes jedina.

Maddlen
Závislačka 3248 příspěvků 19.10.14 18:55

Asi nic jiného fakt nevykoumám, jedině s doktorem. Tak zítra budu volat. Moc vám děkuju! :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >