Reklama

Plánované otěhotnění v šestinedělí po revizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maneki
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 03.08.18 11:26
Plánované otěhotnění v šestinedělí po revizi

Ahojky, mela jsem ZT, miminko se nevyvíjelo, byla jsem na revizi a po 5 tydnech prisla ovulace. Ne nechranili jsme se, jsem zastancem ze kdyz telo bude pripravene tak otehotnim… betu nosifol a kontryhel. Zajimalo by me kolik z vas otehotnelo takto hned, popr za jak dlouho jste otehotnely a jake melo tehu prubeh. A je mi jasne ze se tu strhne lavina mravokarcu, ale prosim nesudte a piste vlastni zkušenosti… myslim ze je nejdulezitejsi jak se cítím psychicky a fyzicky…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Maneki
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 03.08.18 11:27

Načítám citovaný příspěvek, čekejte prosím …

lachtanice86
Kelišová 5717 příspěvků 03.08.18 11:37

Otěhotněla jsem po 6ti nedeli po revizi a zase to nedopadlo. Ale mohla ro být souhra náhod

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.18 11:41

Otěhotněla jsem 3 měs.po spontálním potratu v 11tt a byl z toho zamlklé v 8tt.
Pak jsme si dali rok pauzu a narodil se nam syn v terminu.

Možná jsme mohli víc počkat.Nevím.
Ve všech případěch těhotenství chtěné, plánované vč. kyseliny, zinkoselenu pro manzela, kontryhel.

Mari.G
Závislačka 4315 příspěvků 03.08.18 12:01

Potratila jsem ve 12tt + dvě revize. Snažili jsme se po první MS, ta přišla na den přesně po šestinedělí. Před první MS bych do toho nešla, po revizi nevíte, jak sliznice dorůstá a zda se bude mít plod kam uchytit. Ale samozřejmě je to na každém. Na jedné diskuzi si pamatuji slečnu, co otěhotněla 14 dní po revizi a narodilo se jí zdravé dítě. Já otěhotněla po 5 měsících snažení, těhotenství perfektní, syn se narodil zdravý před termínem s váhou 4 100 g :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

Janli
Kelišová 5373 příspěvků 9 inzerátů 03.08.18 12:22

Fakt nechápu, proč je takový problém počkat? To fakt radši riskuješ další problém? Nechápu, proč někdo riskuje další bolestnou zkušenost a opakovanou revizi. Někdy je potřeba přestat myslet dělohou a začít používat hlavu.

Meginka1989
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 03.08.18 12:25

@Maneki
Ahoj, mě končí šeštinedělí v pondělí, sex jsme měli prvně po 3 týdnech a neřeším to. Co se má stát se stane.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7625 příspěvků 03.08.18 13:06

V březnu jsem musela na revizi pro ZT, menstruace přišla přesně měsíc po zákroku a po ní jsem otěhotněla, takže 15.3 revize, 15.4 MS a 17.5 jsem našla // a nyní jsem v 16+0tt a těhotenství je bezproblémové - pro rýpalky nebylo to plánované, vůbec by mě nenapadlo, že to „klapne“ byl to první sex po šestinedělí a sám doktor mi řekl, že kdyby nebylo tělo připravené tak se těhotenství neudrží :) @Maneki

surikataXY
Echt Kelišová 9537 příspěvků 1 inzerát 03.08.18 13:08

otěhotněla jsem asi 6 tydnu po revizi a tehotenstvi v pohode, bez problemu

dr radil pul roku čekat, že se to „musí“…

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7625 příspěvků 03.08.18 13:08

@Janli nevím no, my čekali celé šestinedělí, na těhotenství jsem fakt nemyslela, byl to první sex po šestinedělí a hle ono to „klaplo“ a nyní jsem 16+0tt a těhotenství je naprosto bezproblémové. A sám gynekolog mi řekl, že kdyby tělo nebylo v pořádku tak ani neotěhotní nebo těhotenství neudrží. Takže bych hned nesoudila, ono nemusí dopadnout ani těhotenství po doporučovaných 3 měsících ;)

Janli
Kelišová 5373 příspěvků 9 inzerátů 03.08.18 13:32

@Kristyna.Vechto­va právě, těhotenství neudrží… tak proč to znova riskovat? Je tam několikanásobně vyšší riziko, že to dopadne špatně.

Mari.G
Závislačka 4315 příspěvků 03.08.18 13:34
@Janli píše:
@Kristyna.Vechto­va právě, těhotenství neudrží… tak proč to znova riskovat? Je tam několikanásobně vyšší riziko, že to dopadne špatně.

To ale platí pro dobu do té první MS, pak už je tělo v pořádku. Někdo má MS po 3 týdnech, někdo po 3 měsících…

Angana
Stálice 80 příspěvků 03.08.18 13:34

Po revizi nedorazila az 4.ms, nechranili jsme se po 2.ms ale mela jsem tuseni, ze to hned tak nevyjde, ms jsem mela priserne silnou a “nenormalni” na moje pomery. 3. uz byla lepsi a jak rikam, 4. uz nedorazila… nyni jsem 32tt :) a vse je v poradku.

Jeste dodam ze 1. menstruace dorazila asi 28 dni po revizi a nasledne jsem mela cyklus kratsi nejakych 25-26 dni.. predtim vzdy 28.

Jinak kazdy lekar rekne neco jinyho. Mne doktorka rekla pockat 2 menstruace, ale slysela jsem i doporuceni necekat vubec, nebo naopak cekat rok ci alespon 1/2 roku. Myslim, ze kazda jsme jina a kdyz nekomu nedopadne hned dalsi tehotenstvi, neznamena to nutne, ze mel dele pockat.

Zakladatelce drzim palce, at se vse vydari. At uz hned po 6tinedeli nebo az za dele. Myslim, ze telo vi samo… ty ZT jsou pry stejne nejcasteji shoda nahod a kdo si rim prosel, tak vi, ze vetsinou se ani pricina neresi… dokud nedochazi k opakovanym problemum.

Janli
Kelišová 5373 příspěvků 9 inzerátů 03.08.18 13:42

@Mari.G pokud proběhla kyretáž dělohy, nemusí se sliznice obnovit okamžitě v plné tloušťce. Ale dělejte si děvčata co chcete. Váš život, váš boj.

Mari.G
Závislačka 4315 příspěvků 03.08.18 13:59
@Janli píše:
@Mari.G pokud proběhla kyretáž dělohy, nemusí se sliznice obnovit okamžitě v plné tloušťce. Ale dělejte si děvčata co chcete. Váš život, váš boj.

Já byla na kyretáži 2× v 8 dnech, tak vím svoje. A toto je info od lékaře, co praxi dělá 30 let a byl i na stážích v zahraničí. Pokud tělo začne menstruovat, navrací se schopnost reprodukce a pak už to nezávisí na tom, jestli byl nějaký potrat. Do 6 měsíců od potratu tělo lépe otěhotní, je stále nabité hormony. Jsou ženy, co čekaly rok a stejně znovu potratí. Pokud v tom není nějaká imunologická a podobná porucha, nemá předchozí potrat na nic vliv.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama