Plánované vyšetření pod narkózou - "karanténa"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.16 10:39
Plánované vyšetření pod narkózou - "karanténa"

Hezké sváteční ráno! Hned v týdnu po novém roce nastupujeme s prckem (1 a 3/4 roku) do nemocnice na vyšetření pod narkózou. Dítko musí být naprosto zdravé. Měli jsme v plánu, jak to obvykle bývá, pár rodinných návštěv. Ale dnes jsme se dozvěděli, že švagrovi jsou nachcípaní a dnes jdou k manželovým rodičům. A s manželem teď řešíme, zda se radši nedržet v „karanténě“ :nevim: návštěvu švagrových určitě radši odložíme až po vyšetření, ale řešíme hlavně ty rodiče..měli bychom se samozřejmě vidět v době, kdy by u nich případná nemoc ještě nepropukla, ale už by mohli nakazit okolí :( sami se v tom od září plácáme a ještě dítku dojíždí viróza, takže ani ještě není úplně fit :( a i tak se modlím, aby se dítko dalo za ten týden a kousek do kupy..za normální situace bych to vůbec neřešila, ale to vyšetření je pro nás velice důležité pro další určení diagnózy a následnou léčbu a čekací lhůty jsou dlouhé, pokud bychom se museli přeobjednávat­..straší jsme kvůli tomu i stáhli ze školky..samozřejmě, že pokud bychom to nevěděli, normálně bychom se viděli, ale když to víme..cítím, že bych to radši odpískala a odložila9,i když se bojím, jak by to všichni přijali..díky za názory :kytka:

Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 24694 příspěvků 25.12.16 10:42

Jak by to ostatní měli přijmout? Zdraví dětí je přece důležité ne? Naopak si myslím, že to pochopí…a kdybyste i přesto chtěli za rodiči, nešlo by se domluvit na nějakém režimu?

SussieS
Závislačka 3812 příspěvků 25.12.16 10:43

Odpiskala bych to… A nepochopil by to jen i*iot

Helileli
Závislačka 2962 příspěvků 25.12.16 10:53

Slusne bych to vsem vysvetlila, kdo ma trochu empatie, pochopi, kdo nechce pochopit, at s trhne. Vsak to neni konec sveta a navstivt se muzete po vysetreni kterykoli vikend.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.16 10:57

@Malaga @SussieS Holky díky, je to složité..pochybuji o svém rozhodnutí..zda nejsem zbytečně hysterická :oops: oni jsou na jednu stranu takoví zvláštní..už v minulosti jsem vytvořila dusno v rodině, když jsem odmítla návštěvu v porodnici, když měli rodiče rýmu :( nebo když jsem se ozvala, když přijela neteř se zelenou rýmou a tuberákem a staršímu dítku byly tři měsíce..samozrejmě, že jsme to tenkrát chytli :zed: ale byla jsem označena za hysterku..oni prostě někdy myslí jen na sebe, tedy co se takovýchto situací týče :( a nějaký režim s dítkem, co ještě cucá absolutně vše, bohužel nepřichází v úvahu..

Adrasteia
Závislačka 2760 příspěvků 2 inzeráty 25.12.16 10:59

Slušně bych vysvětlila situaci, normální lidi to pochopí. Vidět se můžete kdykoliv jindy. U nás je zvykem, že k nám nemocní lidé na návštěvy nechodí, ani my k nim. Připadá mi to ohleduplné a normální.

Adrasteia
Závislačka 2760 příspěvků 2 inzeráty 25.12.16 11:03
@Anonymní píše:
@Malaga @SussieS Holky díky, je to složité..pochybuji o svém rozhodnutí..zda nejsem zbytečně hysterická :oops: oni jsou na jednu stranu takoví zvláštní..už v minulosti jsem vytvořila dusno v rodině, když jsem odmítla návštěvu v porodnici, když měli rodiče rýmu :( nebo když jsem se ozvala, když přijela neteř se zelenou rýmou a tuberákem a staršímu dítku byly tři měsíce..samoz­rejmě, že jsme to tenkrát chytli :zed: ale byla jsem označena za hysterku..oni prostě někdy myslí jen na sebe, tedy co se takovýchto situací týče :( a nějaký režim s dítkem, co ještě cucá absolutně vše, bohužel nepřichází v úvahu..

Neuvěřitelně drzé a bezohledné!!! Do porodnice? Bych je vyhodila, že by v zatáčce nestačili zabrzdit. Tohle může udělat jenom ignorant. Jestli kvůli tomu ještě udělali dusno, tak to je od nich slušně přes čáru. Vůbec se s nimi nemaž -
jde o zdraví malého, může pak být v inkubační době a dostane do toho narkózu. Slušně a zcela jasně sděl stanovisko, jestli budou mít kecy, je to naprosto jejich problém.

Malaga
Generální žvanilka 24694 příspěvků 25.12.16 11:35
@Anonymní píše:
@Malaga @SussieS Holky díky, je to složité..pochybuji o svém rozhodnutí..zda nejsem zbytečně hysterická :oops: oni jsou na jednu stranu takoví zvláštní..už v minulosti jsem vytvořila dusno v rodině, když jsem odmítla návštěvu v porodnici, když měli rodiče rýmu :( nebo když jsem se ozvala, když přijela neteř se zelenou rýmou a tuberákem a staršímu dítku byly tři měsíce..samozrejmě, že jsme to tenkrát chytli :zed: ale byla jsem označena za hysterku..oni prostě někdy myslí jen na sebe, tedy co se takovýchto situací týče :( a nějaký režim s dítkem, co ještě cucá absolutně vše, bohužel nepřichází v úvahu..

prostě dítko musí být zdravé…lékař zakázal…ty sice nebudeš za hysterku, ale budeš přeobjednávat dítě na vyš s dlouhou čekačkou?…no to ať jsem klidně hysterka na druhou…

KimL
Ukecaná baba ;) 1298 příspěvků 25.12.16 12:08

Normální člověk musí složitě vymýšlet, jak se návštěvě příbuzných na Vánoce vyhnout, a vy to máte ještě posvěcené lékařem :*. Jasně bych řekla, že máme karanténu, a přijedete až po vyšetření 8)

Alyss1
Závislačka 2819 příspěvků 5 inzerátů 25.12.16 12:11

Pokud mas takovehle zkusenosti a jsi za hysterku, takse proste vymluv. Doktor vam naridil domaci karantenu, at nic nechyti. Ted to radi vsude ve velkem. Proste bud doma a vymluv se na lekare.

Ale zase to dodrz, at tchyni nereknes ze k nim nemuzes a druhy den k vam prijede pulka tveho pribuzenstva…byt zdraveho.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >