Plánování miminka a před poslední menstruací strach

Anonymní
7.5.20 05:13

Planovani miminka a pred posledni menstruaci strach

S přítelem jsme plánovali miminko jsme pomerně dost mladý, mn eje 21 pritelovi 24, hrozne se na to tesil, daval mi penizky at si kupuju uz i nakou vybavicku, bohuzel se toho hrozne zalekl. Zacal mi tady skoro brecet :roll: takhle je to vzdycky, stejnejako kdyz me chtel pozadat o ruku, radeji vycouve tak ja nevim :? Diky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3172
7.5.20 05:17

:mrgreen: vybavicku kdyz jeste nejsi těhotná? Prosim te, zacni se chranit a dite odloz na nekdy, nejlépe s normálním chlapem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6855
7.5.20 06:30

Dítě si ještě rozhodně neporizujte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4537
7.5.20 07:17

Nejdřív svatba a potom plánování dítěte. Když se lekne svatby, myslíš, že od dítěte neuteče??? Máte ještě mnoho času.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6280
7.5.20 07:21

Ty nejsi tehotna, on ti dava penize na vybavicku a pak breci? Jeste si to dite neporizujte!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
7.5.20 08:06

Nejste na dite pripraveni. Ty mozna, ale on urcite ne. Vybavicku si nekupuj dokud nebudes aspon za pulkou tehotenstvi, pokud ti dava penize, tak si je dej bokem az na to pride cas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
747
7.5.20 08:09

Proboha hlavně si s ním nepořizuj dítě. Vypadá to, že je docela dost nevyrovnaný a vlastně vůbec neví co chce.
Nemají dítě náhodou nějací vaši (nebo alespoň jeho) známí? Lidi začínají blbnout, když něco vidí v okolí. Tak třeba zatoužil mít taky rodinu, ale pak mu došlo, že na to vlastně není připravený.
Nejdřív ať si ujasní co vlastně doopravdy chce. Pak se vemte a pak řešte dítě. Protože jestli se bojí svatby, a teď má hysteráky, že neví jestli chce dítě, tak pak máš solidní šanci že zůstaneš s dítětem sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24844
7.5.20 08:28
@Anonymní píše:
S přítelem jsme plánovali miminko jsme pomerně dost mladý, mn eje 21 pritelovi 24, hrozne se na to tesil, daval mi penizky at si kupuju uz i nakou vybavicku, bohuzel se toho hrozne zalekl. Zacal mi tady skoro brecet :roll: takhle je to vzdycky, stejnejako kdyz me chtel pozadat o ruku, radeji vycouve tak ja nevim :? Diky

Chlap brečí, že by se mohl stát otcem? Ví, jak funguje antikoncepce? Peníze střádat není na škodu, ale kupovat výbavičku dopředu je trochu blbost. Soustředila bych se na úpravu bydlení a spořila bych prostě na horší časy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13043
7.5.20 08:28

Co nevíš? Došlo mu co to znamená stát se rodičem a jaká zodpovědnost to je a rozmyslel si to. A zaplať pámbu za to, že alespoň on on dokáže použít na chvíli mozek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama