Plánování rodičovství s Clostíkem

620
26.5.16 13:23

Plánování rodičovství s Clostíkem

Ahoj holky.. Je to za měsíc tři roky, co jsem porodila mé první „clostíkové“ dítě, mého syna Matýska.. Teď jsme si řekli s mužem, že bychom rádi druhého potomka..Měla jsem hodně rozházené opět cykly, bez ovulace ale i bez menstruace, tak jsem dostala nějaké léky na srovnání cyklu a světe div se, zabrali a mě alespoň menstruace chodí spontálně.. s ovulací je to horší, mám doma Clostík, který mám začít brát, po půl roce začátku léčení cyklů, což je teď, jenže já jsem zapoměla už za tu dobu, jak se Clostík bere, mám tušení, že mi dr. říkal od 5 DC což je v sobotu, a dalších 5 dní, ze začátku asi jednu tabletku.. prvního syna mám po 4 měsíční stimulaci s Clostíkem.. Holky vy co máte Clostíkové děti, pomohlo Vám něco kromě Clostíku ještě něco jako třeba sledování bazální teploty? Ovulační testy? Já jsem u prvního ani nevěděla, že jsem ovulaci měla, a ten měsíc jsem ani nebyla na folikulometrii, prostě to tak nějak pěkně vyšlo ;)..Teď bych si to ráda nějak ohlídala.. a kdyby se tu našla nějaká další snažilka co válčí taky s Clostíkem, byla bych ráda, nemám si ani s kym o tom popovídat :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4223
26.5.16 14:31

@Andrej91
Já brala 5-9dc
Syn má za měsíc 3, od loňska opět léčba a tentokrát clostik u nás nezabral.
Hodně štěstí do boje :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
620
26.5.16 15:39

@Anix Tak to máme stejně staré chlapečky, my máme za měsíc a tři dny také 3 roky :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4223
26.5.16 18:02

@Andrej91
My máme 12.6 :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...