Plánování těhotenství od června 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  07.03.18 07:33
Plánování těhotenství od června 2018

Ahojky je tu někdo, kdo se chystá na snažení o miminko nekdy kolem prazdnin? :) My mame doma momentalne skoro 8 mesicniho divocha a cekame az budu moct po sekci a taky trosku tsjne doufam ze stihnu shodit jeste nejake kilo co mi zustalo po prvnim porodu :lol:. Zatim anonymne :oops:

Najdete v encyklopedii: Snažení a snažilky

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineMartina712
Stálice 97 příspěvků 07.03.18 08:17

Ja se hlasim :mavam: idealne chci otehotnet v cervenci naximalne v srpnu :lol: doma mam 14 mesicniho raubire, tak bych pro nej chtela sestricku 8) :P

Anonymní  07.03.18 09:31

@Martina712 taky bych tak nejak nejradsi :lol:. Taky bych chtela pro malýho sestricku, ale muze byt i braska, hlavne aby bylo zdravé :). První je v cervencove miminko, tak bych rada byla tehotna jindy nez pres ty letni vedra :D. Zakl.

mobilishky
Kelišová 5769 příspěvků 07.03.18 10:18

Ahojky, taky se hlásím :D Od června se chceme začít snažit… už mám dvě předvánoční děti, tak by jsem ráda jedno na jaře :mrgreen:

andelka83
Neúnavná pisatelka 18333 příspěvků 08.03.18 10:09

Ahoj, my chceme začít v květnu, resp po květnové ms. Dřív nemůžeme, nechceme, jsem po potratu koncem ledna. Červnatko neklaplo, ale obě děti co už doma mám jsou jarní. Až na problém se školkou to bylo ideální období na těhotenství i porod. Tak budu doufat, že to tentokrát bude dobré a bude třetí jarnatko.

mobilishky
Kelišová 5769 příspěvků 08.03.18 11:03

@andelka83 to mě mrzí, určitě už bude vše v pořádku :hug: Ta školka mě zajmá, můžeš prosím říct více :) Se školkou je problém vždy, ale jak se to pak řeší, když se děti narodí třeba v březnu? Jak to funguje??

andelka83
Neúnavná pisatelka 18333 příspěvků 08.03.18 11:13

@mobilishky no,ono těžko říct jak to bude za 3-4 roky. Letos u nás brali i 2,5 lete, měli k nim chůvu a chodili do oběda. Kamarádka dostala dítě do školky od září i když 3 mělo až v únoru. Taky zpočátku na kratší docházku. Ale když měl jít do školky můj mladší syn ( teď mu bude v březnu 6) tak nebyla šance. Šli jsme k zápisu ve 3 letech a nastoupil v září ve 3,5. I když jsme se byli informovat už o rok dřív, nebyla šance že by ho vzali od 2,5 nebo v průběhu školního roku, ani od ledna ani od března od 3 let. Já jsem se ale nikam nevracela, po 3 roce jsem byla jako pečující o dítě a na ÚP jsem šla až před nástupem do školky. Dlouhodobě tady bývá problém dát do státní školky dítě narozené v druhé polovině školního roku.
Takže řešení pokud musíte nastoupit do práce ve 3 letech dítěte je, buď mít štěstí že ve státní školce je místo a vezmou dítě v průběhu roku ( a platit si to místo už od září) nebo mít štěstí na školku kde berou i mladší děti, nebo využít soukromého zařízení.

mobilishky
Kelišová 5769 příspěvků 08.03.18 11:22

@andelka83 děkuji, je pravda, že za pár let může být vše jinak. Snad budu mít štěstí na školku…

andelka83
Neúnavná pisatelka 18333 příspěvků 08.03.18 11:28

@mobilishky no já ani nevím kde budeme bydlet v té době :D ale je potřeba s tím trochu počítat dopředu.
My máme vlastně šanci jen pár měsíců. Když to nevyjde do srpna, tak už asi další snažení nebude. Kvůli práci a věku. Tak uvidíme jak bude vesmír nakloněn.

mobilishky
Kelišová 5769 příspěvků 08.03.18 11:38

@andelka83 Přesně, vždy je lepší dopředu vědět aspoň zhruba co a jak. Ať se na to může člověk trošku připravit. Tak to držím palce ;). No já když neotěhotním do listopadu, tak to musím na chvilku taky přerušit. Nechci riskovat, že by jsem byla v porodnice zrovna když dcera půjde poprvé do školy.

andelka83
Neúnavná pisatelka 18333 příspěvků 08.03.18 11:53

@mobilishky chápu. Já jsem měla TP na konci června, takže též nic moc, konec první třídy, šestinedělí o prázdninách­..nakonec to dopadlo jinak no. Kdyby člověk mohl něco naplánovat najisto..
Mně bude brzo 35, tak to beru jako poslední šanci. Když to tak být má, tak bude. Zkusíme to.

mobilishky
Kelišová 5769 příspěvků 08.03.18 12:15

@andelka83 To je myslím ještě super věk na třetí ;) To je pravda, ono to moc naplánovat nejde. Já teď vysadila HA a tělo se s tím taky nechce zatím moc poprat. Tak snad se to dá do toho června nějak dohromady. Tak budem doufat, že se zadaří, jak si přejem a uvidíme…

andelka83
Neúnavná pisatelka 18333 příspěvků 08.03.18 12:26

@mobilishky to rozhodně. Bude jaro, léto, já se hrozně těším. Zimu nemám moc ráda.
Já HA neberu od 9/2016 takže potud ok, cykly vím jaké mám, měřím bt ( za pár dní začnu zase, teď mi končí první porevizni ms), jím vitamíny s listovkou a mám koupený Inofolic. Víc fakt už nevím. Když jsem vysazovala ha před prvním tehu, tak jsem brala Femigard ( něco jako dneska Gynex) a tělo se nastartovalo dobře.

mobilishky
Kelišová 5769 příspěvků 08.03.18 12:39

@andelka83 Taky zimu nemám ráda, takže už se těším. Ještě se za chvilku budeme stěhovat do lepšího, takže těch hezkých věcí u kterých se člověk zabaví bude dost :D. Tak já teplotu nikdy neměřila, jsem ráda, že ráno funguju, takže to jsem nikdy nezkoušela. Já mám HA stejnou už několik let. Když jsem ji vysazovala před třemi lety, tak taky dobrý. Takže uvidím co a jak, ale ještě mám nějakou dobu, aby jsem se srovnala.

andelka83
Neúnavná pisatelka 18333 příspěvků 08.03.18 12:49

@mobilishky též jsme se stěhovali. A plánujeme svatbu. Takže to není tak, že bych urputně myslela na to že musím otěhotnět, naštěstí, protože to by pak beztak na just nešlo.
Jo, to já jsem taky ráda, chodím brzo ráno do práce, ale ty dvě minuty mě nezabijou. Měřím obvykle tak max 14 dní v cyklu.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Rodiče roku Smetana a Haj: Kvůli sadě nožů vzali spící dceru do klubu!

Emma Smetana a její partner Jordan Haj patří bezesporu k nejstylovějším... číst dále >

Svatba podle šaríe: Muž se zpozdil s platbou za nevěstu, za 15 minut byl rozvod!

Rozvody jsou v dnešní době bohužel běžnou záležitostí. Aby ale manželský... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Reklama