Plánování těhotenství, těhotenství - vitamíny, podpora

17.3.20 17:01

Plánování těhotenství, těhotenství - vitamíny, podpora

Ahoj holky, s přítelem se snažíme o miminko už rok. Nejspíš jsem neměla ovulaci (dle testů). Vyzkoušeli jsme plno doplňků na podporu a pořád nic :-(. Poslední 4 měsíce jsem užívala Inofolic, na doporučení kamarádky a ejhle, testy na ovu najednou pozitivní :-) a dnes i těhu test…
Jaké máte zkušenosti vy? Ráda se podělím o zkušenost a budu ráda za rady o začátku těhu… :-) :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.3.20 18:39

Tak to moc gratuluju, mně taky pomohl. Už nám doporučovali IVF, ale ještě jsme tomu dali šanci a taky se podařilo…na Inofolic nedám dopustit!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.3.20 18:49

Ahoj holky, můžu jen potvrdit výbornou zkušenost s Inofolicem. S manželem jsme se snažili o miminko půl roku a už to vypadalo, že budeme muset podstoupit IVF, ale pan doktor nám doporučil párovou terapii a manžel popíjel Folandrol a ja Inofolic a podařilo se. Čekáme miminko!!!Jupííí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.20 13:37

To je skvělé, že i vám takto pomohl… Co je to ten Folandrol? O tom jsem ještě neslyšela..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.20 14:21

@TerezaOlomoucka Ahoj, Folandrol je přípravek pro muže, má posílit a zrychlit spermie..jsou to sáčky, rozpouští se ve vodě. Můj partner ho užíval přes tři měsíce a pak jsem otěhotněla…Doporučila mi ho lékařka pro partnera, spermiogram mu na jedničku rozhodně nevyšel:-((. Po Folandrolu se to zlepšilo… :lol: :dance: Za mě určitě ano!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.20 15:31

Ano přesně tak, Folandrol jsou sáčky se sypkou směsí, která se rozpustí 1× denně ve vodě, má ovocnou příchuť, takže mužům i chutná a užívá se na zlepšení pohyblivosti spermií a množství těch kvalitních. Za nás fakt super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.20 22:46

@TerezaOlomoucka Folandrol taky skvělý, pro muže s pomalými spermiemi. Ale ten už se Vás teď netýká, když se to už podařilo :palec:, nicméně ten Inofolic mi tehdy doporučil gynekolog užívat i v prvním trimestru - jednak je v něm kyselina listová, potřebná pro správný vývoj miminka, a jednak jeho užívání prý snižuje riziko vzniku těhotenské cukrovky. Tak držím palce, ať je vše v pořádku a mimčo pěkně roste :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.20 10:44

Mám dobré zkušenosti s Inofolicem Combi a partner užíval Folandrol a po půl roce nám to konečně vyšlo. :

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.20 18:01

@haničkapěnička moc gratuluji :-) mám stejnou zkušenost…Můžu jenom doporučit v této kombinaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.20 19:49

@bambulinka123 Ahoj holky :mavam: nemáte zkušenost s Myovunellem? Já teda vůbec..lékař jej doporučil kamarádce, která se snaží přes půl roku, ať to vyzkouší. Měly by to být nějaké čípky, pravděpodobně. Budu ráda za zkušenost, předám info dál :) Díky moc :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.20 21:54
@bambulinka123 píše:
Ahoj holky, můžu jen potvrdit výbornou zkušenost s Inofolicem. S manželem jsme se snažili o miminko půl roku a už to vypadalo, že budeme muset podstoupit IVF, ale pan doktor nám doporučil párovou terapii a manžel popíjel Folandrol a ja Inofolic a podařilo se. Čekáme miminko!!!Jupííí
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.20 22:00

@12Klokanka Ahoj,osobní zkušenost s Myoovunelem nemám, ale kamarádka ho zkousela, protože jí ho doporučil doktor. Snazili se otěhotnět. Je pry na lepší průchod spermií k vajicku. Zrejme to funguje, protože po 2 měsících otěhotněla. Ted se dívám na internet, jsou to 3 aplikátory, které se zavádí před a během ovulace.To jsem teď vyčetla:grinning:takže za mě dobrý:thumbsup:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.20 18:49

@bambulinka123 tyhle vymozenosti jsou super, navic, kdyz to funguje a krasne zmeni cely zivot..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.20 11:16

@petrusezvetruse1 To každopádně a jsem za to vděčná. Můžu jen doporučit dál potřebným :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.20 11:45

Neschopenka a tři dny po ovulaci

Ahoj děvčata,

já mám 3 dny po ovulaci. S manželem se snažíme od února 2020, tak uvidíme, moc si to přeji. Momentálně jsem na neschopence, už jsem to v práci nevydržela - nejspíš syndrom vyhoření. Ještě se lečím se štítnou žlážou - Hashimovo s hypofunkcí a anemií. Takže beru neustále prášky a Femibion 1. A místo AD piji meduňku, ta mi hezky pomáhá na zklidnění. Tak doufám, že i když mám takovéhle potíže, že se to povede. Už jsem daleko klidnější několik dní. Přeji Vám ať se na Vám to podaří. :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama