Plánovaný císař - kdo z rodiny v porodnici

1171
28.3.17 12:36

planovany cisar - kdo z rodiny v porodnici

Ahoj vsem. Za par dni me ceka druhy porod a bude to planovanou sekci. Doma mam 4 letou holcicku, ktera se moc tesi na segru. Resim dilema, zda ji mam dat v ten den do skolky nebo ji nechat prijit s tatou, aby se citila dulezita a byla spolu s nim prvni kdo mimi uvidi hned po „vyndani“ (ne ze by byla primo na sale! To ani tatinek!)…a pak by videla samozrejme i me tech par sekund pri prevozu na JIPku. Budu na lehatku a vypadat asi dost „pouzite“ :) ale muzu ji rict ze ji miluju a ona uvidi, ze to je narocny a pak lip pochopi, ze musi byt na me opatrna, ze budu po operaci…

Co byste zvolily vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28.3.17 12:37

Skolku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1800
28.3.17 12:38

Taky školku, může jít s tatínkem hned druhý den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
784
28.3.17 12:43

Já bych byla pro porodnici :nevim: Pokud nebude tatínek vystresovaný a zvládne se o dcerku v době operace postarat, tak proč ne?
Vidím to stejně jako Ty - dcerka se bude cítit potřebná a důležitá, bude chápat, že ji berete jako sobě rovnou… :palec:
Možná bych ji dopředu připravila na to, že potom „maminka bude unavená“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3207
28.3.17 12:52

Skolka…pro tak male dite mi to prijde spis jako traumatizujici zazitek, videt tak maminku…aby pak z toho nebyla spatna. At ji tatinek dovede po obede :kytka: A hodne stesti 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18515
28.3.17 12:54

Už byla někdy v nemocnici? aby místo pocitu důležitosti neměla trauma že maminka je nemocná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9719
28.3.17 12:57

@Berenikee školku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18515
28.3.17 12:57

A počítáš s tím že cs se může protáhnout vydrží tam holka třeba tři hodiny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19502
28.3.17 12:58

@Berenikee Skolku, podívat se může přijít odpoledne.
Já měla nástup na císaře v 9, z jednoho sálu mě odveleli na druhý, mimino bylo venku až těsně před dvanáctou, protože tam měli nějaký akutní případ.
Tří a víc hodinové čekání může být pro dítě (ono i pro dospělého) pěkný opruz, nehledě na to, že tatínek by třeba chtěl fotit, být u zvážení apod.
A jak tu někdo píše, nevím, jestli by to byl pro dítě moc prima pohled vidět maminku nepohyblivou, s infuzí v ruce, případně připojenou na monitor životních funkcí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
694
28.3.17 13:09

Holčinu do školky, tatínka k mamince a potom i k miminku. Na sestřičku se může přijít podívat odpoledne. Nemyslím, že by to pro ni bylo nějak traumatizující, ale české nemocnice nebývají vybaveny vhodnou čekárnou pro rodinné příslušníky, tak by nejspíš tvrdli někde na chodbě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2952
28.3.17 13:18

Školku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.17 13:19

Školku, i plánovaná sekce se může kardinálně nepovést a co pak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5108
28.3.17 13:19

@Berenikee Zvolila bych školku-též me to čeká řešit ;)
Partner se pak po dobu mé asi 4h nepřítomnosti na jipce staral o narozeného syna na pokoji. Sestricku pak prece muže tatínek vyzvednout ve školce a i tak bude s tatínkem ta první co sourozence uvidí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12590
28.3.17 13:24

Já to řešila před dvěma měsíci. Nebo neřešila, byla jsme rozhodnutá, že malá půjde do školky. Nudila by se tam, zlobila. Miminko viděla hned druhý den. Nic jí neuteklo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
28.3.17 13:24

@Berenikee
Neblázni, holku tam v ten den netahej… Rozhodně bych počkala na to, až budeš na nohou. Když si vzpomenu na sebe, ne, vážně bych nechtěla, aby mě dcera takhle viděla. A to je u nás v porodnici 100% rooming in, s miminkem od první chvíle i po císaři - jen na pooperačním pokoji, žádná jipka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama