Letos plánovaný císař na Fifejdách a poporodní péče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.18 11:54
Plánovaný císař na Fifejdách a poporodní péče-letos

Protože jsem se teď dočetla velmi negativní (aktuální) komentáře k této porodnici, chtěla bych moc poprosit o Vaše názory, ať se trochu uklidním nebo ať vím na co se připravit, už se mi to blíží… velice děkuji

Nejnovější zkušenosti z porodnice Fifejdy

Reakce:
petramarkech
Kecalka 452 příspěvků 25.07.18 13:16

ahoj :mavam: a kde ses docetla neco tak negativniho, ze te to rozhodilo? ja jsem rodila na Fifejdach minuly rok a musim rict, ze jsem byla maximalne spokojena se vsim, s cim jsem se tam setkala - pece kvalitni, prikladna, sestricky prijemne, starostlive, doktori jakbysmet.. myslim, ze v pripade kritiky jde taky casto o samotnou maminku, ktera jak snasi urcite situace a samozrejme taky mohla natrefit na blbou smenu (co si budeme nalhavat, ta se najde vsude) :nevim: ale za me urcite doporucuji, jsou tam skveli ;) dbaji na kontakt maminky s miminkem, resi se bonging, dotepani pupecniku, pomahaji s kojenim, zajimaji se..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.18 13:23

Tady na “hodnocení porodnic” :nevim: díky za info

petramarkech
Kecalka 452 příspěvků 25.07.18 13:36

ja ti nevim, ale ja bych ta hodnoceni proste necetla ;) podle me je to pro nastavajici maminku vlastne svym zpusobem zbytecne stresujici.. kdyz jsem sla rodit, tak jsem mela zarucene ‚recenze‘ od svych tehotnych kamaradek, resp. uz maminek, na vsechny porodnice v Ostrave, tzn. Fifejdy, Vitkovice a Poruba.. a pokazde jsem se setkala s uplne jinym nazorem na jednu a tutez porodnici, jedna kamaradka byla stoprocentne spokojena a druha nadavala, ze podruhe uz tam rozhodne rodit nepujde.. atd. :nevim: nazory a reakce na porodnice jsou opravdu velmi subjektivni a podle me si kazda maminka musi udelat nazor sama.. protoze jak rikam - sejdou se ti nazory pozitivni i negativni a pritom to muzou byt maminky, ktere rodily s rozestupem max. mesice a maji tak odlisny nazor, ze si az rikas, jestli fakt rodily ve stejne porodnici :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.18 15:14

Pravdu máš předsedo :D sama to vím, ale jak se to blíží jsem z toho nervózní a nedá mi to. Zatracený internet.

Váš příspěvek
Reklama