Plánovaný císařský řez a přítel má naplánovanou cestu

14.3.16 08:13

Plánovaný císařský řez a přítel má naplánovanou cestu

Ahoj. Mám takový problém. Jsem ve 32.týdnu a nedávno jsem se u doktora dozvěděla, že pokud se malej neotočí (zatím není hlavičkou dolu), tak mi naplánuje císaře. Od známý jsem se dozvěděla, že se plánuje od ukončenýho 38.týdne a to mě moc neuklidnilo. Poslední dobou jen přemýšlím nad tím, jestli zvládnu péči o malýho, jak to bude všechno probíhat a co se změní (jsem prvorodička). Prostě mě chytnul takovej splín. No a navíc přítel právě necelý 3 týdny před termínem odjíždí na Slovensko na víkend a já si neumim představit, že bych mohla rodit dřív. A nevím jak mu tu cestu rozmluvit. Prosím o rady aa názory

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

71419
14.3.16 08:16

@Joanna2804 Tak jelikož píeš, že přítel odjíždí 3 týdny před termínem a císař se plánuje od ukončeného 38tt, tak tam vidím ještě týden rezervu… no a i kdybys dřív rodit začala, tak se stihne vrátit, dokud budeš ještě v porodnici a k císaři ho stejně ve většině porodnic ani nepustí. A jinak ve 32tt se ještě může otočit a všechno třeba bude jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
14.3.16 08:21

A z jakyho duvodu tam jede? Treba by se to dalo přehodit? Myslim ten odjezd, ne porod :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58543
14.3.16 08:22

@Joanna2804 on nerodí, rodit budeš Ty, tudíž nechápu, co s tim má chlap co společnýho :think: co se týče zbytku, jsi teprve 32 tt, mrně má dost času se otočit - prozatim bych to vůbec neřešila.. to samé péče a spol - uvidíš, že to půjde :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
14.3.16 08:37

Jede jen na jeden víkend v době, kdy ty možná budes rodit a možná taky ne :nevim: ja v tom zádný problém nevidím. Peci zvládneš proc by ne? Navíc cs by ti plánovala porodnice, tvůj dr ho muze max doporučit, rodit prirozene lze i koncem panevnim. Neboj bude to ok ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776
14.3.16 08:37

Mne se maly otočil ve 33tt, takze klid.
A s tou cestou - pokud by byl nakonec CS, tak to stíháš, ale pokud bys mela rodit prirozene, tak bych asi byla nervózní a pravděpodobně bych ho požádala, at nikam nejezdi.Sama jsem rodila presne 2 tydny pred termínem.
Co se tyce pece atd - zvladnes to, neboj se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
14.3.16 08:49

Manzel taky odjel na vikend pryc pred porodem. Teda ja mela mit cisare, v porodnici si to chteli naplanovat na 40tt, ale dite chtelo na svet driv, takze nakonec to vyslo tak, ze se v nedeli vecer vratil a v utery jsme jeli do porodnice. Rikal, ze je rad ze byl doma a ze by ho hodne mrzelo, kdyby to nestihnul, u druhyho v poslednim mesici nikam nepojede, jeden nikdy nevi, kdy to propukne :-) a stejne, kdyz byl pryc, tak mel vsechny sousedy na patre domluveny na kontroly, takze jsem byla v klidu, vedela jsem, ze kdyby neco, tak mam na koho zazvonit. A s tou peci neplas, ja jsem pred porodem taky nevedela, co to mimino je, jak ho prebalim, pochovam… a vsechno prislo samo po porodu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Maddi-Jane
14.3.16 08:54

Ještě to řešíš předčasně, mně se malá otočila až ve 36tt…znám i případ, co kamarádka šla na plánovaného císaře a prtě se otočilo v noci před tím, takže jí nechali, až porodí normálně :)

• Citovat
  • Upravit
fashion_victim83
14.3.16 09:29

Ja měla plánovaného císaře ve 40tt, takže každá porodnice ho určitě v 38.nedela.

• Citovat
  • Upravit
14.3.16 09:40

Tak mě jde spíš o to, že bych byla víc v klidu, kdyby nikam nejezdil. Asi to moc řešim. Navíc jde,,jen" o narozeninovou oslavu jeho bráchy, tak nevím. A s tim císařem se nebojim, kdyby to měla být jediná komplikace za celý těhu, tak to nějak zvládnu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.16 09:42
@j.a.n.i1 píše:
@Joanna2804 Tak jelikož píeš, že přítel odjíždí 3 týdny před termínem a císař se plánuje od ukončeného 38tt, tak tam vidím ještě týden rezervu… no a i kdybys dřív rodit začala, tak se stihne vrátit, dokud budeš ještě v porodnici a k císaři ho stejně ve většině porodnic ani nepustí. A jinak ve 32tt se ještě může otočit a všechno třeba bude jinak.

U nás v porodnici právě může být i u císaře. On tam chce být i tak. Myslela jsem, že už to normálně jde u většiny porodnic. Aspoň co jsem slyšela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
339
14.3.16 09:46

Já měla plánovaného císaře se třetím na 38. týden. No malej se rozhodl, že půjde ven už 36tt. Manžel jezdí na montáže, takže když mi v noci praskla voda, tak jsem musela sama shánět někoho, kdo mi pohlídá tříletá dvojčata. Do porodnice jsem se odvezla sama. Manžel přijel druhý den dopoledne a s klukama už zajeli navštívit maminku a malého brášku. V neděli pro nás přijeli do porodnice a v pondělí manžel odjel zase na týden do práce. Ono když člověk musí (hlavně ženská :mrgreen: ), tak zvládne vše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18864
14.3.16 10:10

To že se plánuje v 38tt neznamená že se v 38tt císař dělá :nevim: jinak manžela tam nepustí, ty budeš pak unavená a ospalá a dítě bude nejspíš u sester takže o nic nepřijde :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama