Plánovaný císařský řez - Brno Bohunice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Feme-Fatale
Nováček 8 příspěvků 21.07.19 01:05
Plánovaný císařský řez Brno Bohunice

Ahoj, pokud některá z Vas ma zkušenosti, prosím o info jak probíhá planovany císař v Bohunicích? V jakem tt plánují, jestli nechají vybrat termín, zda-li se musi jet na hospitalizaci den předem anebo staci az v den výkonu? Popr. jine info.. :) Dekuji moc

Reakce:
verkus
Povídálka 46 příspěvků 21.07.19 09:20
@Feme-Fatale píše:
Ahoj, pokud některá z Vas ma zkušenosti, prosím o info jak probíhá planovany císař v Bohunicích? V jakem tt plánují, jestli nechají vybrat termín, zda-li se musi jet na hospitalizaci den předem anebo staci az v den výkonu? Popr. jine info.. :) Dekuji moc

nejlepší se zeptat přímo jich, ať máš přesné info a myslím, že plánovaný dělají v lokální anestezii s epiduralem, ale optej se

Feme-Fatale
Nováček 8 příspěvků 21.07.19 11:52

@verkus ahoj, jasny ja se tam zeptam ale jedu tam az za týden. Jsem zvědavá a tak se ptam jestli nekdo nema zkušenosti. ;)

verkus
Povídálka 46 příspěvků 21.07.19 12:28

Oni ti k tomu nic neřekli před odjezdem? já bych si zavolala, ať mám klid

Feme-Fatale
Nováček 8 příspěvků 21.07.19 15:09

@verkus zatim prave ne :nevim:

Feme-Fatale
Nováček 8 příspěvků 21.07.19 23:16

Takze nikdo mi ani neřekne jestli je treba nastoupit den předem na cs anebo staci az v den zákroku?? Alespon tuto informaci bych uvítala. :think:

Tajeka
Kecalka 153 příspěvků 21.07.19 23:53

Ahoj, rodila jsem loni - sice planovany cisar, ale nakonec neplanovane o mesic driv. Nicmene planuji zhruba od 38tt, pokud je duvod, planuji i drive, prichod v den CS. Urcite ale zalezi, na jakeho doktora narazis, s kazdym je domluva jina. Ja mela dr. vybornou, od ukonceneho 35tt nabizela moznost provedeni s ohledem na me problemy, ja ale chtela vytrvat, nakonec se to vyresilo samo, v 36tt odtekla plodova voda :o)

Feme-Fatale
Nováček 8 příspěvků 22.07.19 00:15

@Tajeka dekuji moc za odpoved :kytka:, a oni ti to tak řekli ze nastoupis v den porodu? A co nejake predoperacni vyšetření? Delaji? Pokud se da nastoupit opravdu az v den výkonu tak je to super :)

Feme-Fatale
Nováček 8 příspěvků 23.07.19 08:56

Takže nikdo jiny kdo by mi to mohl potvrdit popr. dat nejake jine info neni? :?

Tajeka
Kecalka 153 příspěvků 24.07.19 09:43
@Feme-Fatale píše:
@Tajeka dekuji moc za odpoved :kytka:, a oni ti to tak řekli ze nastoupis v den porodu? A co nejake predoperacni vyšetření? Delaji? Pokud se da nastoupit opravdu az v den výkonu tak je to super :)

Nerekli, protoze jsme to nestihli naplanovat - praskla mi voda o mesic driv. Ale kdyz me v noci privezli a planovali cas CS, rikali, ze na osmou je naplanovany CS maminky, ktera prijde z domu hned rano, tak at neceka. No a predoperacni nevim… chodila jsem tam do rizikove, hadam, ze by si to udelali tam, ale nevim, jak ve Tvem pripade.

Feme-Fatale
Nováček 8 příspěvků 24.07.19 15:23

@Tajeka aha, tak to jo.. a nevšimla sis prosim te jestli tam ta pani prisla s tatínkem a mohl tam s ni byt po celou dobu? Někde to pry nejde, tak by mne zajimalo jestli se taťkové všeho účastní anebo jsou přítomni jen u něčeho.

Tajeka
Kecalka 153 příspěvků 27.07.19 22:56

Nevsimla, ani jsem tu pani nevidela:o) U cisare byt tata muze, tusim, ze i u pripravy, kdyz se to stiha. Ja nakonec mela i klasickou narzkozu - u te byt nesmi.Muze byt u mereni a vazeni, muze s Tebou na nadstandart. Nesmi na jip a nesmi se sam starat o dite. Vic nevim.

Váš příspěvek
Reklama