Plánovaný císařský řez v celkové anestezii - Jablonec,Jilemnice

9410
25.3.16 07:33

planovany cisarsky rez celkova anestezie -Jablonec,Jilemnice

Ahojky holky, je tu prosim nektera, ktera mela planovany cisarsky rez a chtela celkovou anestezii? mam za par dni rodit cs v Jablonci a moc se bojim spinalu:-(schuzka s anesteziologem me teprve ceka, ale pri domlouvani terminu cs mi prislo, ze ten spinal berou automaticky..a kdyz sem rekla, ze bych chtela uspat,tak.hned to se musite domluvit s anesteziologem..je tu nekdo, kdo rodil v Jablonci.nebo.Jilemnice planovanou celkovou sekci? dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

257
25.3.16 07:39

Spinál je šetrnější k dítěti, tak to ještě opravdu zvaž

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3285
25.3.16 07:48

@gargamelinka Na celkovou anestezii bys měla mít u plánovaného výkonu přžedoprační vyšetření od obvodního. Jinak pro mimčo je méně šetřná, ochudíš se o první kontakt, mimčo může být spavější, protože taky dostane dávku anestetik, můžeš mít větší prboblémy s kojením…prostě to dobře zvaž, jestli chvilka strachu za to stojí. A proč se bojíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9410
25.3.16 08:29

@katerina.Tr @BaMaK vím vím, že spinal je šetrnější k miminko..predoperacni vyšetření mám hotové, byla jsem teď v úterý..ani nevím proč se tak bojím, ale byla bych radši kdybych nic neslyšela, necitila..nesnesla bych ten pocit, že se vě mě někdo vrtá, haze to se mnou, já nebudu cítit nohy..atd. mnohem radši bych usla a probudila se po všem..nosila sem 10 let korzet a tak se bojím napichovano do zad..no jsem posera..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5659
25.3.16 08:41

@gargamelinka ja teda rodila jinde a anesteziologovi jsem na rovinu řekla, ze se bojím a chci celkovou a nemel problém. Na dále se me ptali jeste jednou a když sem viděla toho personalu( rodila jsem dvojčata) tak sem byla rada. Kdybych si ted po této zkušenosti mela vybrat, jdu opět do celkove.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9410
25.3.16 09:12

@Lenek :hug: děkuji..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
641
25.3.16 09:49

@gargamelinka no takhle, spinál je sice bezpečnější pro tebe i dítě, viděla bys miminko ihned a i je možno přiložit hned k prsu, nicméně pokud z něho máš až panický strach a zkrátka nechceš ho, nikdo tě nutit nemůže a myslim ani nebude, neboj :)
ostatně není ani v zájmu anesteziologa donutit pacientku do postupu, s kterým nesouhlasí a pak tam celou dobu řešit její nespolupráci, paniku a tak…možná tě budou chvíli přemlouvat a říkat ti přednosti spinálu, ale i tak máš poslední slovo ty :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9410
25.3.16 09:53

@makarka děkuji..no jsem na to zvědavá..1.4.mě čeká schůzka s anesteziologem, tak se musím psychicky připravit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7032
25.3.16 10:01

@gargamelinka Ahoj já rodila v Jilemnice plánovanou sekcí se spinálem už před 25lety :mrgreen: :mrgreen: byla jsem první komu to tam dělali a balada :lol: :lol: o 3 roky později jsem rodila v Kladně s celkovou a brutus už nikdy :cert: :cert: tak doufám že na podzim budu zase rodit v Jilemnice a se spinálem nic jiného už nechci :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9410
25.3.16 10:12

@hačilka děkuji zá názor :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
25.3.16 10:15

Rodila jsem jinde, anesteziolog mi dal na výběr mezi spinálem a celkovou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3285
26.3.16 12:33

@gargamelinka Jasně, to chápu, tak hodně štěstí, určitě ti to v celkové udělají, nebudou tě do spinálu nutit, když se bojíš, normáolně jim to vysvětli, hodně štěstí. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9410
3.4.16 07:00

Tak.jdu holky do spinalu :,( dneska vecer nastupuju..nadsena nejsem, ale jen co jsem vyslovila celkova, tak anesteziolozka hned-ne ne to ne, to delaji jen, kdyz je to fakt akutni..ale jsem dohodla, ze po vyndani maly me hned uspi pokud budu chtit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
641
3.4.16 11:37

@gargamelinka to v pohode zvladnes, neboj a nakonec budes rada, zes mimi mohla videt :) tak hodne stesti :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7032
3.4.16 12:41

@gargamelinka uvidíš že budeš spokojená :palec: je to krásný zážitek :lol: a kde jsi??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama