Plánovaný císařský řez, nachlazení, homeopatika

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.10.21 12:52

Plánovaný císařský řez, nachlazení, homeopatika

Za chvíli mě čeká plánovaný císař. Od začátku školního roku jsem často nemocná. Jde jen o běžné nachlazení. Hustá rýma, trochu škrábání v krku, bez teplot. Mám obavu, abych v den operace nebyla znovu nemocná. Řešila jste podobnou situaci? Jak se postupuje v případě nachlazení a narkózy, když už se nedá operace odložit? Děsí mě představa, že operaci nezvládnu…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7245
28.10.21 13:10

A budeš mít celkovou narkózu? Podle mě kdybys měla spinální, tak by lehčí nachlazení nevadilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10000
28.10.21 13:38

Sla jsem na plánovaného neodkladného císaře s velkou virozou, velmi špatně se mi dýchalo. Každé zakašlání po operaci peklo. Na jipu mě pořád sestřička nutila zhluboka dýchat, takže mě to dráždilo ke kašli (tím s nestěžuji, je to její práce). Na sále si mě doktorka poslechla, pokrčila rameny, miminko muselo ven, takže se operace provedla i přes můj stav. Měla jsem celkovou, nechtěla jsem jim tam chrchlat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.21 13:38
@bjetuschka píše:
A budeš mít celkovou narkózu? Podle mě kdybys měla spinální, tak by lehčí nachlazení nevadilo.

Měla by být spinální, ale nikdo neví, co se může stát a celkovou nemůžu vyloučit…

• Citovat
  • Nahlásit
7245
28.10.21 13:42

I v té celkové by ta viróza vadit neměla. Já byla na operaci s čípkem, v den nástupu jsem se probudila šíleně nachcípaná, rýma, kašel a knedlík v krku. Vzali mě i tak, měla jsem tam nález, co musel brzy ven, tak už se to neodkládalo. Nicméně to tam s nima pak prokonzultuj. Držím moc palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5122
28.10.21 14:01
@Anonymní píše:
Za chvíli mě čeká plánovaný císař. Od začátku školního roku jsem často nemocná. Jde jen o běžné nachlazení. Hustá rýma, trochu škrábání v krku, bez teplot. Mám obavu, abych v den operace nebyla znovu nemocná. Řešila jste podobnou situaci? Jak se postupuje v případě nachlazení a narkózy, když už se nedá operace odložit? Děsí mě představa, že operaci nezvládnu…

Ja byla nachcipana hrozně. Ale porod tezko odložíš :nevim: nechala jsem si do řezu dat dvoudenní analgetika, ale moc to nepomohlo. První zakaslani byla moje smrt. Poradili mi vzdycky podeprit jizvu a zakaslat. Prostě jsem to protrpela, no. Tobě asi nezbyde nic jineho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.21 14:47

Nebojím se bolesti v souvislosti s operací a nachlazením. Bojím se toho, že se tam pres množství hlenů udusím. V poloze na zádech se mi dýchá nejhůř a stahují se mi průdušky…

• Citovat
  • Nahlásit
10000
28.10.21 16:38

Odsávačku hlenů mají přímo na sále, běžně se používá. Domluv se při příjmu, jestli lze sekci posunout o pár dní, tady nevíme, jakou máš indikaci, jak moc se spěchá. Pokud ne, vidíš, že jsme to přetrpěly také, zvládneš to také.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat