Reklama

Plánovaný císařský řez v Krnově?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elata
Závislačka 3999 příspěvků 12.03.18 23:25
Plánovaný císařský řez v Krnově?

Ahoj holky,
je tady někdo se zkušeností s plánovaným císařem ve spinálu v Krnově? Partner u císaře? Průběh před operací, během, po ní..? Budu moc ráda za náhled na zkušenosti a nějaké postřehy. Děkuju. :kytka:

Reklama

Reakce:

Paní Colombová
Kecalka 199 příspěvků 13.03.18 05:40

Mam to za sebou v zari :dance: manzel u porodu a po celou pobytu na pokoji i s dcerou, pred OP klystyr, kanyla po OP nedostanes najist (1.d caj,2.den nutridrink,3.kase atd…),coz mi vadilo, ale v ČR asi bezne :roll: nechaji te lezet 24h coz mi taky vadilo, ale nedovolala jsem se nikoho vyssiho…na bolest ti daji, kdyz si reknes, ale maji omezeny vyber. Kdybych vedela, tak si beru tabletky z 1.sekce, pac jsem si stejne davala aspon jogurt. Matka kojici 2deti bez jidla :roll: Personal si nedovoli byt neprijemny, ale najdou se asistentky, co krouti ocima, kdyz jen odpovis, ze te to porad boli (nema se ptat, jestli ji vadi i negativni odpoved). Jinak p. primar moc mily pan, jde videt, ze prace je i jeho hoby, ostatni lekari taky super, pokoj jsme meli nadstandart. Malou mi prilozili na sake a az pred koncem vzal manzel malou na odd. Tato porodnice splnila pro me dulezite body a jina (pro me) negativa beru jako dan a s vetsinou jsem pocitala. Nechtela jsem byt hlavne 12h bez male jen na kojeni atd…jesi te jeste neco zajima, tak se klidne ptej :kytka: vidim to z jinyho pohledu, pac jsem poprve rodila v zahranici, na ČR si myslím super porodnice

Elata
Závislačka 3999 příspěvků 13.03.18 09:46

@Paní Colombová Děkuju! To jídlo mě teda zarazilo. Jako pochopím nějakou hoooodně odlehčenou stravu, když je to dole celé rozkuchané, ale jako dva dny nic? Však jim zkolabuju. :lol: Na to ještě musím mrknout teda, mám ještě jednu kontrolu přes císařem, tak aspoň vím, co ještě se přeptat. Ze mě budou věčně protáčet oči, mám takové výmysly, že na rutinu můžou zapomenout.. Snad to půjde v klidu.

Paní Colombová
Kecalka 199 příspěvků 13.03.18 12:03
@Elata píše:
@Paní Colombová Děkuju! To jídlo mě teda zarazilo. Jako pochopím nějakou hoooodně odlehčenou stravu, když je to dole celé rozkuchané, ale jako dva dny nic? Však jim zkolabuju. :lol: Na to ještě musím mrknout teda, mám ještě jednu kontrolu přes císařem, tak aspoň vím, co ještě se přeptat. Ze mě budou věčně protáčet oči, mám takové výmysly, že na rutinu můžou zapomenout.. Snad to půjde v klidu.

Já měla taky právě a nakonec za mnou nikdo moc nechodil, abych to pořád nepřipomínala a nedožadovala se něčeho :P třeba vstát dřív z lůžka prý nejde kvůli ARO a když jsem se ptala jich, tak s tím mají problém lékaři. Z pohledu ARO bych mohla po těch 8hod..tak si vyber no…a všechny anestetika aplikují i. m.(do svalu),což nechápu když máš kanylu, tak si klidně řekni ať ti to dají do ní (teda aspon co půjde ;) to nejezení je prý kvůli tomu, že bývá maminkám špatně. Nechápu proč je to plošně. Večer jsem se dlabala jogurtem. Je to logický:dostaneš klistýr,3dny nedostaneš pořadně najíst a než tě propustí měla bys na stolici :lol: měla jsem i plán, ale docela si to dělali jak jsou zvyklí. S tím pro mě důležitým jsem ale byla docela spokojená. Držím palce ať to dobře zvládnete s mimčem a moc netrpíš

lukresia
Kelišová 7140 příspěvků 13.03.18 19:52

Já to zažila dvakrát, řekli, že manžel může být u toho, ale oni to moc rádi nemají, nakonec čekal v předsálí, ale chlap jedné známé byl u toho a dokonce to točil, takže domluvit jde vše.. u prvního císaře mě špatně napichli a museli mě v průběhu uspat úplně, takže malou dostal manžel a donesl mi ji až po probuzení na pokoj, musela jsem ležet do následujícího rána a pak už jsem ji měla u sebe… Při druhém císaři mi malou ukázali hned a hned jak mě zašili byla s námi dokud manžel neodešel a pak po těch 24 hodinách už pořád.
S péčí jsem byla spokojená, jak to bylo s jídlem si už moc nevzpomínam, ale hlady jsem myslím netrpěla

Mondík
Kelišová 5002 příspěvků 22.08.18 21:48

@Paní Colombová, kdepak jsi rodila?Já 2× v Anglii a taky mám porodní laťku nastavenou hodně vysoko jako ty.Chci porodit stejně jako tam a vybrala jsem si Krnov,ale bude to oříšek.Máme to dál,tak to nemusím stihnout a zatím je možné,že to taky nakonec bude plánovaný císař (mám stále hodně nízko placentu a anomálii pupečníku).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama