Plánovaný CS na Lochotíně v Plzni, leden 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ajinka-t
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 25.01.18 23:29
plánovaný CS na Lochotíně v Plzni, leden 2018

Ahoj, v pondělí mě čeká plánovaný CS na Lochotíně, tak jsme se chtěla zeptat, někdo kdo zde rodil v poslední době sekcí, jak to zde probíhá, kdy mi dají miminko na pokoj, děkuji

Nejnovější zkušenosti z porodnice FN Plzeň, Lochotín

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kryha
Kecalka 127 příspěvků 26.01.18 00:02

Před dvěma roky jsem rodila akutní sekcí. Malý se narodil v pondělí v půl osmé večer, v úterý kolem osmé večer mě převezli z Jipu na normální pokoj a ve středu ráno před osmou mi přivezli miminko. Na Jip mimča vozili cca každé 4 hodiny.

uf-ounek
Extra třída :D 12419 příspěvků 11 inzerátů 26.01.18 06:30

Rodila jsem planovanou sekci na lochotine presne pred rokem.ve ctvrtek Rano sekce, pak 24 hodin na sekcnim pokoji na sestinedeli. Uz se na jipku nedava. v patek mi maleho jeste vozili a v sobotu mi ho dali na pokoj. V utery rano po vizite jsme sli domu

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1787 příspěvků 26.01.18 07:56

@uf-ounek fakt se už nedává na jipku? Já tam rodila před rokem a půl a ten pobyt na jipu jsem nezvladala moc dobře. Tak tohle je pro mě příjemná novinka

ajinka-t
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 26.01.18 08:02

Toť otázka, jestli se nedává, nebo neměli místo?
tak trochu se bojim, že skončim někde na jipu a pak bude porodnice narvaná a na šestinedělí nebude pro mě místo, a nechci skončit někde, kde nebudu moct mít pak miminko u sebe, rezervaci na nadstandart sice v pořadníku mam, ale šance se tam dostat je mizivá

ajinka-t
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 26.01.18 08:06
celkovou narkozu nebo spinál

Taky pořád nevim jestli jít do spinálu nebo celkový, u druhého porodu jsem byla ve spinálu, ale pak mě půl roku šíleně bolela hlava…
u třetího mi napichovali na několikrát spinál, pak nezabírala dávka, kterou pořád navyšovali a nakonec mě uspali..

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1787 příspěvků 26.01.18 08:59

@ajinka-t já tedy nadstandard vychytala. Malý se narodil ve středu v 6 ráno a v pátek ráno mi ho dali na pokoj s tím, že jsem se už starala komplet. S anestezii moc neporadím, já měla celkovou. Na nic jiného nebyl čas

ajinka-t
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 26.01.18 09:06

A bylo miminko v pohode po celkovy?
ja bych ho nechtela nejak ohrozit, radsi bych celkovou, ale bude to x ta sekce, tak tam asi budou srusty, tak snade nejak vydrzet spinal a pak se nechat prispat na siti…

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1787 příspěvků 26.01.18 09:49

@ajinka-t byl v pořádku

uf-ounek
Extra třída :D 12419 příspěvků 11 inzerátů 26.01.18 12:53

@citlivaduse ne nadava. Sestricky si na sestinedeli udelali sekcni pokojik a je to super. Me rikala doktorka, ze na jip uz davaji jen komplikovane porody.

uf-ounek
Extra třída :D 12419 příspěvků 11 inzerátů 26.01.18 12:58

@ajinka-t myslim si, ze neni mozne ze by jste skoncila nekde jinde. Za me bylo sestinedeli plne a tak pridavali postele na pokoje. Ale vsechny maminky mely miminka u sebe.
Ja mam rozenou dceru akutnim cisarem s celkovou anestezii a za me je to na prd. Miminko jsem po porodu nevidela a to mi dost vadilo.
Syn se narodil planovanym cisarem se spinalni anestezii a dobry. Napichli mi zada na druhy pokus. Nic me nebolelo ani pri porodu ani pak kdyz anestezie odeznela.
Primo jsem se ptala anesteziologa ktera moznost je lepsi a vysvetlil mi ze jak pro matku, tak pro dite je ta spinalni anestezie setrnejsi.

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1787 příspěvků 26.01.18 13:12

@uf-ounek a můžu se zeptat, jak to tam vypadá a jestli je tam možná i navsteva nebo aspoň možnost mít u sebe telefon. Já jsem byla rozhozena z toho, že mi nikdo po porodu nechtěl říct, jestli je malej v pořádku. Samozřejmě možnost aspoň zavolat manželovi nebyla, takže jsem musela prostě čekat, jestli mi ho přivezou ukázat v době, kdy tam vozí miminka. Byl naštěstí v pořádku, ale těch pět hodin, kdy mi hlavou srotovalo co a jak, bych už zažít nechtěla

uf-ounek
Extra třída :D 12419 příspěvků 11 inzerátů 26.01.18 19:25

@citlivaduse měla jsme u sebe všechny věci. byla jsem nadšená. sestřička mi hned vyndala z tašky mobil, nabiječku a na poprosení i knížku. Jen jsem musela ležet jako na jip. Péče stejná jako na jip. manžel za mnou hned po sekci byl na pokoji. manžel i na občanku šel na dětské podívat se na malého

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1787 příspěvků 26.01.18 21:34

@uf-ounek to zní skvěle. Plánujeme druhé a obávám se, že to bude se zase císař, takže mě tohle je vedlo náladu. Děkuji za zprávu info :kytka:

uf-ounek
Extra třída :D 12419 příspěvků 11 inzerátů 27.01.18 08:10

@citlivaduse to jsem rada ze te to potesilo. Ja byla taky nadsena. Ale pridruhem nemusi byt cisar, treba porodis vaginalne ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama