Plánujeme těhotenství podzim 2021

10.4.21 20:04

Plánujeme těhotenství podzim 2021

Ahoj holky,
Zakládám diskuzi pro ty, které se chtějí jako my začít snažit od září. U nás to bude třetí těhotenství, prvni dcera 3,5 roku mladší skoro 2 roky, chtěli bychom, aby mladších měla tři roky, až by se prcek narodil. Za 14 dnů jdu na vyndání tělíska, tak snad se cyklus brzo vrátí jak má, ale ovulaci normálně asi mám, tento měsíc 15 DC špinění a to jsem vždy mývala při ovoluci… Jak jste na tom vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
496
10.4.21 21:19

Také bych se chtěla v září pokusit o třetí mimčo, přítel o tom ale nechce zatím ani slyšet, tak uvidíme, třeba s ním hnu 😁. Jinak dceři bude za pár dní 6,synovi bylo v listopadu 8let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
10.4.21 23:10
@Isabela1992 píše:
Ahoj holky,
Zakládám diskuzi pro ty, které se chtějí jako my začít snažit od září. U nás to bude třetí těhotenství, prvni dcera 3,5 roku mladší skoro 2 roky, chtěli bychom, aby mladších měla tři roky, až by se prcek narodil. Za 14 dnů jdu na vyndání tělíska, tak snad se cyklus brzo vrátí jak má, ale ovulaci normálně asi mám, tento měsíc 15 DC špinění a to jsem vždy mývala při ovoluci… Jak jste na tom vy?

Jak muzete ovulovat kdyz mate telisko?
Logicky- pokud probiha ovulace, muze zena otehotnet. To by to telisko trosku ztracelo smysl, nemyslite?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.4.21 07:09

@janikema90 Popravdě jsem nad tímto taky přemýšlela, ale poslední 4 měsíce jsem začala dostavat MS pravidelně a tenhle měsíc i to zašpinění a bolesti v podbřišku 15DC. Co jsem četla o tělískách, tak maji zahustit hlen, aby spermie nemohly projít a neměla by ovulace být, ale nastat může, neumím si jinak vysvětlit to zašpinění. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.4.21 08:50

@maky 1993 na nás to přišlo na oba dva, přitom jsme vždy chtěli dvě děti, ale najednou přišla touha po dalším, máme baráček a zajištění jsme dobře, tak jsme si řekli, že to zkusíme… Třeba přítel bude chtít, člověk si to musí nechat projít hlavou pořádně :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
11.4.21 10:01

Ahoj rada bych se přidala :srdce: Jsem maminka dvou kluků starší syn v říjnu 8 a naše miminko teď mělo 5. A jelikož s manželem moc chceme holčičku tak to chceme zkusit ;) Jinak už miréna po 5 letech venku a pozor už si nedáváme ale plán je až v září. Chci ještě odletět na dovolenou na kterou se těším už od loňska :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.4.21 10:15

@x-lixi u nás je to přesně naopak, chtěli bychom kluka, ale ani třetí holčička by nám nevadila…a cyklus po Mirene se vrátil hned do pořádku? My si raději pozor dáváme už teď, aby po vyndání tělíska, nebylo hned zaděláno, ne že by to byl problém, ale září bude mnohem lepší, druhá cácorka se podařila hned první měsíc co jsme řekli, že to zkusíme 😁 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
11.4.21 10:30

@Isabela1992 Já poslední půl rok už vedle jak mám cyklus. Miténa má v sobě jen jeden hormon a pokud už ho tam není moc tak už plní jen mechanickou funkci. Takže po vytažení za dva dny přišlo krvácení které trvalo 14 dni 7 dni se tělo čistilo a pak byla normálně Ms. A ovulace byla taky přesně ale to bylo první měsíc teď čekám ze 15.4 přijde další :palec: U nás to vždycky chvíli trvá takže by to byl malý zázrak kdyby to vyšlo takle rychle :D Ale podle doktora se všechno vrátí do normálu hned já měla i během mirény ovulaci mám to potvrzené od dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
496
11.4.21 10:53

@Isabela1992 My máme taky postaveno a ještě jedno bysme zvládli, ale tak uvidím, jestli to vyjde :lol:. Máme ale auto, kam se tři sedačky nevejdou, takže zase starosti navíc :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
11.4.21 12:26
@Isabela1992 píše:
@janikema90 Popravdě jsem nad tímto taky přemýšlela, ale poslední 4 měsíce jsem začala dostavat MS pravidelně a tenhle měsíc i to zašpinění a bolesti v podbřišku 15DC. Co jsem četla o tělískách, tak maji zahustit hlen, aby spermie nemohly projít a neměla by ovulace být, ale nastat může, neumím si jinak vysvětlit to zašpinění. :nevim:

Je to uplna blbost. Spineni bude mit jiny duvod, urcite ne z ovulace. Ta pravdepodobnost je velmi mala.
Navic ms, kterou mate pri telisku neni opravdova, je rizena hormony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.4.21 13:26

Ahojky, já tedamam teď první měsíc bez antikoncepce abych se srovnala a tak na podzim by to bylo super kdyby jsme to už neřešil a uvidíme. Mame dvě holky 6 a 4 roky tak uvidíme. Ted nevím teplotu a dělám testy tak uvidíme :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1213
11.4.21 14:49

Ahojky, já bych chtěla miminko klidně hned, ale muž by chtěl se snažením začít až v září.
Tak uvidím jestli mu to vydrží, nebo si to rozmyslí a budu čekat dýl :zed: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.4.21 16:32

@Lizatko15 a doma už máte nějakého prcka? My si říkáme, že přes léto doděláme zahradu a pak se na to vrhneme :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1213
11.4.21 17:51

@Isabela1992 já mám z předchozího vztahu dcerku. 3,5letou :)
Bych mu řekla, zahrada počká, ale moje zahradka ne :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
347
12.4.21 19:46

Ahoj, my se také asi začneme snažit po srpnu, v říjnu budou malému 2 roky. Zatím si popravdě nedokážu představit, že bude druhý, ale já si ani nedokázala představit první a je to :srdce: takže to pak nějak necháme plynout :andel:

A k tomu tělísku, kamarádka začala špinit a doktor říkal, že se tak projevuje vyprchání hormonů a časem to chce vyměnit tělísko. Ale ji ujistoval, že i tak by měla být chráněná. To jen, co vím z doslechu, jinak tělísko jsem nikdy nemela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat