Reklama

Planý poplach, nebo začátek porodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Relad
Kecalka 106 příspěvků 27.04.18 11:26
Planý poplach nebo začátek porodu?

Ahoj holky, dámy a ženy…
V úterý 1/5 mám jít na indukovaný porod v 38tt kvůli těhotenské cukrovce. Ve středu jsem byla v porodnici na poslední kontrole, kde mi udělali Hamiltona abych se jim začala hezky otevírat a oni nemuseli přistupovat k vyvolávací tabletce, ale rovnou k rupnutí vody a oxytocinu. Dnes ráno jsem se probudila a měla jsem břicho o dost níž než večer, malá se hýbá průměrně, i když trochu méně než obvykle, srdeční ozvy má krásné /mám doma monitor/ a já hladovec hladová nemám vůbec chuť k jídlu /a to mám v lednici studený smetanový dort/ a nakonec mě vytočil pes a jak jsem po něm začala ječet, tak jsem dostala silnou bolest do podbřišku, jako při bolestivé menstruaci, tato bolest se opakovala znovu po hodině a půl…nebylo to nic co by mě zkroutilo, ale znát to bylo…začínáme nebo je to jen planý poplach? Bolesti si budu nadále kontrolovat a zapisovat…nejvíc mě štve, že můj muž je jak na potvoru někde 250 mil od baráku a zrovna pátek, kdy budou zacpané dálnice :-( nikoho jiného tu nemám… :,( :,( :,( :,(

Přečtěte si článek: Poslíčci před porodem, nebo kontrakce?

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3366 příspěvků 2 inzeráty 27.04.18 11:31

Dej si teplou sprchu na břicho…poslicci vymizi. Nebo porod se rozjede. Kdyz to budeš mít po 5-10min pravidelne aspoň hoďku tak se vydej do porodnice ;) bud taxikem nebo at te tam hodí soused. U me to taky začínalo menstruacni bolesti… Po 10-14min po sprše po 2min a už jsem jela. Kdyby to bylo hodně nebo se interval zkrátil tak 155 :hug:

Relad
Kecalka 106 příspěvků 27.04.18 11:57

@novakova.t Děkuji za rady. Právě, že mi žijeme v UK a v novém domě a nové čtvrti bydlíme teprve měsíc a nikoho tu neznáme. Nechci to urychlovat…chci tu partnera.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama