Planý poplach, nebo začátek porodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Relad
Kecalka 106 příspěvků 27.04.18 11:26
Planý poplach nebo začátek porodu?

Ahoj holky, dámy a ženy…
V úterý 1/5 mám jít na indukovaný porod v 38tt kvůli těhotenské cukrovce. Ve středu jsem byla v porodnici na poslední kontrole, kde mi udělali Hamiltona abych se jim začala hezky otevírat a oni nemuseli přistupovat k vyvolávací tabletce, ale rovnou k rupnutí vody a oxytocinu. Dnes ráno jsem se probudila a měla jsem břicho o dost níž než večer, malá se hýbá průměrně, i když trochu méně než obvykle, srdeční ozvy má krásné /mám doma monitor/ a já hladovec hladová nemám vůbec chuť k jídlu /a to mám v lednici studený smetanový dort/ a nakonec mě vytočil pes a jak jsem po něm začala ječet, tak jsem dostala silnou bolest do podbřišku, jako při bolestivé menstruaci, tato bolest se opakovala znovu po hodině a půl…nebylo to nic co by mě zkroutilo, ale znát to bylo…začínáme nebo je to jen planý poplach? Bolesti si budu nadále kontrolovat a zapisovat…nejvíc mě štve, že můj muž je jak na potvoru někde 250 mil od baráku a zrovna pátek, kdy budou zacpané dálnice :-( nikoho jiného tu nemám… :,( :,( :,( :,(

Najdete v encyklopedii: Poslíčci před porodem

Reklama

Reakce:

novakova.t
Závislačka 2719 příspěvků 27.04.18 11:31

Dej si teplou sprchu na břicho…poslicci vymizi. Nebo porod se rozjede. Kdyz to budeš mít po 5-10min pravidelne aspoň hoďku tak se vydej do porodnice ;) bud taxikem nebo at te tam hodí soused. U me to taky začínalo menstruacni bolesti… Po 10-14min po sprše po 2min a už jsem jela. Kdyby to bylo hodně nebo se interval zkrátil tak 155 :hug:

Relad
Kecalka 106 příspěvků 27.04.18 11:57

@novakova.t Děkuji za rady. Právě, že mi žijeme v UK a v novém domě a nové čtvrti bydlíme teprve měsíc a nikoho tu neznáme. Nechci to urychlovat…chci tu partnera.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Charlotte Štiková: Proč stojím za mámou a s kým dalším spala Ornella?

Reality show Štiky se točí především kolem vztahu Moniky Štikové a Ornelly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama