Plášť na trekové kolo do terénu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
71684
23.11.21 09:53

Plášť na trekové kolo do terénu

Holka má trekové kolo, na něm plášť 700×38. Chce nový, více do terénu. Můžete mi prosím poradit, co koupit? Ideálně odkaz na nějaký eshop, kde to objednám. Cena do pětikila za jeden. Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1571
23.11.21 10:27

No, presne ti neporadím, musíš se kouknout, jaký rozsah plášťů ti umožňuje to kolo a co s ním chce dělat. Já. Mám na gravelu 35mm a stačí to bohatě na docela prima pojezdeni i v terénu. Ale pokud ti chce holka jezdit traily, tak vás nový pláště na tracku dvakrát nevytrhnou. Doporučuji spíš než kupovat na blind poradit se v obchodě. Jinak mm plášť by se vám asi vešel, ale těžko říct. Sice jsem ti moc nepomohla, ale snaha byla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71684
23.11.21 10:30
@Pruhovaný_mýval píše:
No, presne ti neporadím, musíš se kouknout, jaký rozsah plášťů ti umožňuje to kolo a co s ním chce dělat. Já. Mám na gravelu 35mm a stačí to bohatě na docela prima pojezdeni i v terénu. Ale pokud ti chce holka jezdit traily, tak vás nový pláště na tracku dvakrát nevytrhnou. Doporučuji spíš než kupovat na blind poradit se v obchodě. Jinak mm plášť by se vám asi vešel, ale těžko říct. Sice jsem ti moc nepomohla, ale snaha byla :mrgreen:
:mrgreen: Nechce jezdit na trailu. Hele, upřímě řečeno, je to jen puberťácký rozmar, prostě chce tlustší gumy, kolo měnit nechce. Je to na dopisu ježíškovi - chce to, má to mít.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27088
23.11.21 12:13

@Lama Lama Musíš koupit něco, co má oproti tomu stávajícímu víc drapáčků a vleze se rozměrově.

Já mám starý typ crossového kola (už ho budu mít skoro 20 let), takže má menší rozměr kol, než jaký je aktuálně in na nových kolech a dle muže je od roku horší a horší výběr plášťů.
Takže naposledy mi kupoval, co bylo a moc jsem si teda vybírat nemohla, jak moc to chci „terénní“. Byl rád, že sehnal alespoň rozměr a jakž takž nehladký ucházející vzorek.
Nicméně ať počítá s tím, že i když to bude mát drapáčky, tak prostě oproti horáku je to na písku, štěrku, bahýnku prostě víc náchylnější k tomu se smýknout nebo zapíchnout. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1178
23.11.21 16:43

Se obávám, že terénní plášť na trekové kolo se jako přání vůbec nepovedlo a s cenou pod 500 už vůbec ne. Mrkni třeba na značku Force.
Terénní pláště jsou širší a do těchto kol se nevejdou, hlavně jak psal někdo výše, nic tím nezískáš, na terén to stejně nebude a na silnici to bude pomalé.
Koupit horské kolo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat