Plastické operace a (ne)invazivní vylepšení vzhledu

11030
29.5.15 18:21

Plastické operace a (ne)invazivní vylepšení vzhledu

Ahoj maminky i nemaminky,

máte některá zkušenosti s vylepšením vlastního těla - nějaký větší zákrok? Například zvětšení prsou, botox, výplně, permanentní make-up, apod? Co Vás k tomu vedlo a jak jste byla spokojené? :mrgreen:

Anonymně i neanonymně - není se za co stydět, nebudem si nic vyčítat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
29.5.15 18:31

Mám zrovna týden starý zákrok. Byla jsem na abdominoplastice břicha. Zatím to je ještě dost bolestivé, ale už den odedne lepší. S Botoxem mám taky dobrou zkušenost.
;)

• Nahlásit
  • Citovat
30885
29.5.15 19:54
@chs.jasmin píše:
Ahoj maminky i nemaminky,

máte některá zkušenosti s vylepšením vlastního těla - nějaký větší zákrok? Například zvětšení prsou, botox, výplně, permanentní make-up, apod? Co Vás k tomu vedlo a jak jste byla spokojené? :mrgreen:

Anonymně i neanonymně - není se za co stydět, nebudem si nic vyčítat :-)

spokojená je každá žena, které to zvedne sebevědomí, která se potom sama sobě líbí. Takže pokud o tom uvažuješ, dej na své pocity a přání, jsou hlavní. O estetické a plastické chirurgii se často hovoří v tom smyslu, že léčí i duši. Něco na tom bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.15 19:55

Mám liposukci zadku a břicha, permanent obočí a pusy. Maximální spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
9819
29.5.15 19:58

@Burj Chalifa z vlastni zkusenosti muzu jenom souhlasit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9819

Příspěvek upraven 29.05.15 v 20:14

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9819

.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.15 20:26

Jsem ctyri mesice po modelaci a zmenseni prsou

• Nahlásit
  • Citovat
11030
29.5.15 20:41

Nooo přemýšlím nad liposukcí podbradku :D Nějak se mi tam ukládá tuk. No uvidím, sbírám odvahu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.15 10:38

Jsem 10 dní po abdominoplastice, po pěti dnech bez bolesti, spokojená moc… nedokážu si představit, že bych tento zákrok nepodstoupila. Byla jsem ze své postavy skoro v depresích, nemohla jsem si obléknout nic co by se mi líbilo… nechtěla jsem tak žít celý život. Ta představa mě děsila. Takže teď? Naprosté nadšení… ;)

Potkala jsem tam ale tři ženy co byly již po několikáté na reoperaci prsou. Jedna je měla 13 let a 13 let jí to dělalo jen problémy, píštěle, záněty. Nechala si je vyndat, že už nic takového v sobě nechce, že bude radši úplně plochá.

Druhá si nechala nová prsa udělat před dvěma lety a prý tam teď byla již na třetí reoperaci… taky pořád něco špatně.

A třetí prasknul implantát, po pěti letech…

:nevim:

Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
30885
30.5.15 10:54
@Anonymní píše:
Jsem 10 dní po abdominoplastice, po pěti dnech bez bolesti, spokojená moc… nedokážu si představit, že bych tento zákrok nepodstoupila. Byla jsem ze své postavy skoro v depresích, nemohla jsem si obléknout nic co by se mi líbilo… nechtěla jsem tak žít celý život. Ta představa mě děsila. Takže teď? Naprosté nadšení… ;)

Potkala jsem tam ale tři ženy co byly již po několikáté na reoperaci prsou. Jedna je měla 13 let a 13 let jí to dělalo jen problémy, píštěle, záněty. Nechala si je vyndat, že už nic takového v sobě nechce, že bude radši úplně plochá.

Druhá si nechala nová prsa udělat před dvěma lety a prý tam teď byla již na třetí reoperaci… taky pořád něco špatně.

Jitka

Žádný zákrok není bez rizika, ale na druhou stranu, kolik žen po úpravě prsou problémy nemá a jsou šťastné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9819
30.5.15 11:15
@Anonymní píše:

Jitka

vážně? To je smůla, já takovou neznám ani jednu… Já tuhle operaci podstoupila před rokem a pro mně to jsou nejlíp investované peníze v mém životě :palec:
Možná záleží, kdo operaci dělal, je vždy dobré najít si osvědčenou kliniku a operatéra, který má výborné reference. Riziko neúspěchu je pak minimální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.15 15:04
@Burj Chalifa píše: Žádný zákrok není bez rizika, ale na druhou stranu, kolik žen po úpravě prsou problémy nemá a jsou šťastné.
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.5.15 15:09
@Burj Chalifa píše: Žádný zákrok není bez rizika, ale na druhou stranu, kolik žen po úpravě prsou problémy nemá a jsou šťastné.

Přesně tak… já doposud myslela, že spokojené jsou víceméně všechny. Kromě Tori Spelling… ta je má teda otřesný a také již několikrát reoperace :roll:

Překvapilo mě, že jsem tam ty ženy potkala a to co jsem vyslechla… :think:

Inu, zkrátka jak kdo :kytka:

@silvik.sk píše:
vážně? To je smůla, já takovou neznám ani jednu… Já tuhle operaci podstoupila před rokem a pro mně to jsou nejlíp investované peníze v mém životě :palec:
Možná záleží, kdo operaci dělal, je vždy dobré najít si osvědčenou kliniku a operatéra, který má výborné reference. Riziko neúspěchu je pak minimální.

Tak rok je ještě hooodně krátká doba na nějaké komplikace si myslím a samozřejmě bych ti strašně přála aby vše bylo v naprostém pořádku. Kamarádka je také cca rok po „prsou“ a ta je taky strašně spokojená a nadšená :palec:
Vše ukáže čas no… mě třeba strašně překvapila informace, že ty implantáty jsou cca jen na 10-15let 8o

Jitka :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
30885
30.5.15 15:12
@Anonymní píše:
Tak rok je ještě hooodně krátká doba na nějaké komplikace si myslím a samozřejmě bych ti strašně přála aby vše bylo v naprostém pořádku. Kamarádka je také cca rok po „prsou“ a ta je taky strašně spokojená a nadšená :palec:
Vše ukáže čas no… mě třeba strašně překvapila informace, že ty implantáty jsou cca jen na 10-15let 8oJitka :kytka:

jsou i s doživotní zárukou, ale za ty se musí připlatit. Kdo je po zákroku, řekněte, bolí to pak hodně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama