Plastika břicha v Brně

415
10.4.16 11:45

Plastika břicha v Brně

Zdravím maminy, kdo z vás byl na plastické operaci břicha (abdominoplastika) v Brně? Doporučte místo, pokud jste byly spokojené… :). Mám po třech dětech, převis na břichu a hluboké strie. Přitom jsem hubenour, tak to chci řešit. Ideálně hrazené pojišťovnou, či s co nejnižším doplatkem 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

119
10.4.16 11:56

Ahojky :) no nevím jak břicho, ale na prsa všichni doporučují Hýžu.

http://www.e-plasticka-chirurgie.cz/…operaci.html
https://www.znamylekar.cz/…chirurg/brno

Myslím že ta doporučení mluví za vše. Osobně se k němu za pár let chystám, jinak prý je dobrý i Justan

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
415
10.4.16 12:06

Díky, zvazim to. A byl někdo na plastice hrazené pojišťovnou v Brně. Asi bych spíš zkusila najít informace o tomto. Než zbytečně utratit peníze :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KackaDoup
10.4.16 12:16
@Artuše píše:
Díky, zvazim to. A byl někdo na plastice hrazené pojišťovnou v Brně. Asi bych spíš zkusila najít informace o tomto. Než zbytečně utratit peníze :)

a co musi clovek spnovat aby to bylo hrazene pojistovnou? Diky moc

• Nahlásit
  • Citovat
415
10.4.16 12:24

No prý mít roztestouple břišní svaly, možná kýlu a více jak tři porody. Já jdu teď v týdnu na ultrazvuk, tam se uvidí co a jak. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
10.4.16 12:34

O pojišťovně pochybuji. Neohrožuje to zdraví, takže by to muselo nějak projít jakože přes zdravotní důvody, uvidíš. Záleží hodně na lékaři a domluvě s pojišťovnou. Ale většinou se hradí snad jen zmenšení hodně velikých prsou a podobné operace. Tohle si myslím musíš uhradit sama. No za zeptání nic nedáš, zeptej se v jakém rozsahu ti to může dělat paseku. Ale částečně by ti to uhradit mohli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.4.16 13:03

Paní zakladatelka má dobré info na poj. to jde :) ale soukromá klinika si to necha zaplatit dycky :potlesk: víc bych asi říkat neměla. To se nehodí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
KackaDoup
10.4.16 14:13
@Artuše píše:
No prý mít roztestouple břišní svaly, možná kýlu a více jak tři porody. Já jdu teď v týdnu na ultrazvuk, tam se uvidí co a jak. :)

jedine co nemam je kyla…jinak vse splneno ;)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama