Plastika nosu Brno

19
26.12.19 14:35

Plastika nosu Brno

Zdravím, nemá někdo zkušenosti s rhinoplastikou (plastikou nosu) v Brně? Chtěla bych podstoupit operaci a ráda bych šla pod kudlu u někoho zkušeného doktora :lol: abych ten frňák neměla ještě horší než teď :D prosím kdo podstoupil ať mi napíše kliniku a doktora a také cenu :) dekuji moc za kazdej prispevek :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7133
26.12.19 14:44

@Luuuucaaaa Brno nevim, ale mam kamaradky, ktere byly v Praze v Medicomu vip a spokojenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
838
26.12.19 15:34
@Luuuucaaaa píše:
Zdravím, nemá někdo zkušenosti s rhinoplastikou (plastikou nosu) v Brně? Chtěla bych podstoupit operaci a ráda bych šla pod kudlu u někoho zkušeného doktora :lol: abych ten frňák neměla ještě horší než teď :D prosím kdo podstoupil ať mi napíše kliniku a doktora a také cenu :) dekuji moc za kazdej prispevek :srdce:

S nosem jedině k docentu Válkovi v Brně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
26.12.19 17:25
@Arcanum píše:

A mluvite z vlastni zkusenosti? Koukala jsem na ruzny diskuze a ano docent Valka je hodne zminovan.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
26.12.19 17:27
@Arcanum píše:
@kelynka píše:
@Luuuucaaaa Brno nevim, ale mam kamaradky, ktere byly v Praze v Medicomu vip a spokojenost
@kelynka píše:

Jsem z brna a na medicom jsem se taky divala, maji kliniku i tady, tak premyslim 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
838
26.12.19 18:23
@Luuuucaaaa píše:
A mluvite z vlastni zkusenosti? Koukala jsem na ruzny diskuze a ano docent Valka je hodne zminovan.

Ne, ale znám paní, která tam byla, a je velmi spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7133
26.12.19 21:33

@Luuuucaaaa v Brne bych si v medicomu vip urcite nos nenechala delat. Na to je nejlepsi jen dr Horyna v Praze. Tady v Brne jen prsa nebo liposukci, vicka atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
27.12.19 09:43
@Arcanum píše:
Ne, ale znám paní, která tam byla, a je velmi spokojená.

dobre dekuji za doporuceni, asi se objednam tam :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
27.12.19 09:45
@kelynka píše:
@Luuuucaaaa v Brne bych si v medicomu vip urcite nos nenechala delat. Na to je nejlepsi jen dr Horyna v Praze. Tady v Brne jen prsa nebo liposukci, vicka atd.

dobre dekuji za nazor :srdce: nakonec navstivim pana docenta valku :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
838
27.12.19 19:57
@Luuuucaaaa píše:
dobre dekuji za doporuceni, asi se objednam tam :P

Moc držím palce. Pak když tak dejte vědět, jak to dopadlo. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
28.12.19 09:21
@Arcanum píše:
Moc držím palce. Pak když tak dejte vědět, jak to dopadlo. :kytka:

Dám vědět, ale ještě nemám našetřeno dostatek penez tak to bude jeste chvilku trvat :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7133
28.12.19 09:53

@Luuuucaaaa na kolik vlastne vyjde nos? Cca 40tis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
28.12.19 10:19
@kelynka píše:
@Luuuucaaaa na kolik vlastne vyjde nos? Cca 40tis?

Ano, v ceníku jsem i u medicomu i u docenta valky nasla castku kolem 40 tis. Myslim ze medicom je jeste o neco drazsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7133
28.12.19 11:10

@Luuuucaaaa tak potom dej vedet. Od detstvi nesnasim svuj nos, ale nenasla jsem odvahu na plastiku jit. Mam udelane prsa, ale nos je pro me nocni mura. Mam panickou hruzu z toho, ze by se mi spatne dychalo a nemuzu mit nic na obliceji, citila bych se, ze me nekdo dusi :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
28.12.19 20:04
@kelynka píše:
@Luuuucaaaa tak potom dej vedet. Od detstvi nesnasim svuj nos, ale nenasla jsem odvahu na plastiku jit. Mam udelane prsa, ale nos je pro me nocni mura. Mam panickou hruzu z toho, ze by se mi spatne dychalo a nemuzu mit nic na obliceji, citila bych se, ze me nekdo dusi :zed:

No ja jsem mela nos 2× zlomenej, takze na nem mam hrbol plus mam takovou “bambulu” a strach moc nemam prej to neboli, akorat to dychani pusou je prej otravny :D spis se bojim dat plnou duveru doktorovi a taky toho celkoveho uspani :oops: byla jsem jen na labioplastice a tam jsem mela lokalku :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat