Plastika nosu - litovali jste?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.18 13:17
Plastika nosu-litovaly jste?

Ahoj děvčata, zajímalo by mě, zda jste některá prodělala plastiku nosu a později toho litovala. Mám pěknou skobičku ( dvojitá zlomenina v dětství) a pořád přemýšlím, zda do toho jít či ne. V diskuzích ale často čtu, že šly holky na reoperace, že jim časem spadla špička apod.
Máte některá tuto skutečnost a už byste do toho nešly? Litujete, nebo naopak jste nadšené, že jste to udělaly a neměly čekat tak dlouho? Díky E.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.18 13:43

Já jsem plastiku nosu podstoupila před 8 lety a nikdy jsem to nelitovala ;)

markytka3
Ukecaná baba ;) 2215 příspěvků 07.05.18 13:44
@Anonymní píše:
Ahoj děvčata, zajímalo by mě, zda jste některá prodělala plastiku nosu a později toho litovala.

zdravim, tak za mne to bylo nejlepsi rozhodnuti zivota, mam ji jiz 7 let a vse v naprostem poradku. mela jsem diky sportu nekolikrat prelamany nos a diky spatne prepazce trpela castymi bolestmi hlavy. po srovnani nosu a oprave prepazky mam nejen krasny nosanek, ale i bolesti ustoupily. za operaci jsem dala 25tis. korun a nechala si to delat od vyhlaseneho plastickeho chirurga. MUDr. Hruskova.

Annabela11
Závislačka 3031 příspěvků 07.05.18 14:46
@Anonymní píše:
Ahoj děvčata, zajímalo by mě, zda jste některá prodělala plastiku nosu a později toho litovala. Mám pěknou skobičku ( dvojitá zlomenina v dětství) a pořád přemýšlím, zda do toho jít či ne. V diskuzích ale často čtu, že šly holky na reoperace, že jim časem spadla špička apod.
Máte některá tuto skutečnost a už byste do toho nešly? Litujete, nebo naopak jste nadšené, že jste to udělaly a neměly čekat tak dlouho? Díky E.

Já osobně nemám plastiku ale bratr má a je nadšený…

Pluschball
Kecalka 101 příspěvků 07.05.18 15:52

Já byla na plastice nosu ze zdravotních důvodů, rekonvalescence nic moc, ale pak výsledek super a žádné problémy nemám, je to už víc jak 12 let 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.18 21:09

Mám plastiku nosu už 5let a jsem šťastná. Konečně se můžu fotit z profilu :dance:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.18 21:18

Mám cca 12 let a nelituji. Šla jsem do toho z estetického hlediska na VS kde si toho ani nikdo skoro nevšiml takže ideál období. Litovala jsem jen po zákroku při hojení ale to je u mne normální že vysiluju :)).jinak spokojenost i když vím že to bylo především v mé hlavě (pár lidí mi to pak řeklo že jsem měla přece normální nos..).ale určitě mě to zjemnilo a i na stáří to bude vypadat lip

martulinateri
Nováček 8 příspěvků 20.11.18 16:29

dobry den chci jit na operaci nosu jak mam postupovat?

Uživatel je onlinemakynac
Povídálka 20 příspěvků 20.11.18 16:47

Musíte jít na konzultaci do vámi vybrané kliniky.

Uživatel je onlineBurj Chalifa
Nadpozemská drbna 29695 příspěvků 20.11.18 16:58
@martulinateri píše:

Fakt máš potřebu dávat na web svoji fotografii? :(

neila
Extra třída :D 11277 příspěvků 20.11.18 22:42
@martulinateri píše:

tu profilovku nemusíš dávat, ale jestli chceš, tak proč ne :nevim: Vyhlídni si kliniku, nebo konkrétního doktora, kontaktuj ho, jdi na konzultaci a tam si domluvíš vše ostatní :palec:

martulinateri
Nováček 8 příspěvků 21.11.18 06:00
@neila píše:
tu profilovku nemusíš dávat, ale jestli chceš, tak proč ne :nevim: Vyhlídni si kliniku, nebo konkrétního doktora, kontaktuj ho, jdi na konzultaci a tam si domluvíš vše ostatní :palec:

ta profilovka je z fb, mam to propojene

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >