Plastika nosu - litovali jste?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  07.05.18 13:17
Plastika nosu-litovaly jste?

Ahoj děvčata, zajímalo by mě, zda jste některá prodělala plastiku nosu a později toho litovala. Mám pěknou skobičku ( dvojitá zlomenina v dětství) a pořád přemýšlím, zda do toho jít či ne. V diskuzích ale často čtu, že šly holky na reoperace, že jim časem spadla špička apod.
Máte některá tuto skutečnost a už byste do toho nešly? Litujete, nebo naopak jste nadšené, že jste to udělaly a neměly čekat tak dlouho? Díky E.

Reklama

Reakce:

Anonymní  07.05.18 13:43

Já jsem plastiku nosu podstoupila před 8 lety a nikdy jsem to nelitovala ;)

markytka3
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků 07.05.18 13:44
@Anonymní píše:
Ahoj děvčata, zajímalo by mě, zda jste některá prodělala plastiku nosu a později toho litovala.

zdravim, tak za mne to bylo nejlepsi rozhodnuti zivota, mam ji jiz 7 let a vse v naprostem poradku. mela jsem diky sportu nekolikrat prelamany nos a diky spatne prepazce trpela castymi bolestmi hlavy. po srovnani nosu a oprave prepazky mam nejen krasny nosanek, ale i bolesti ustoupily. za operaci jsem dala 25tis. korun a nechala si to delat od vyhlaseneho plastickeho chirurga. MUDr. Hruskova.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 07.05.18 14:46
@Anonymní píše:
Ahoj děvčata, zajímalo by mě, zda jste některá prodělala plastiku nosu a později toho litovala. Mám pěknou skobičku ( dvojitá zlomenina v dětství) a pořád přemýšlím, zda do toho jít či ne. V diskuzích ale často čtu, že šly holky na reoperace, že jim časem spadla špička apod.
Máte některá tuto skutečnost a už byste do toho nešly? Litujete, nebo naopak jste nadšené, že jste to udělaly a neměly čekat tak dlouho? Díky E.

Já osobně nemám plastiku ale bratr má a je nadšený…

Pluschball
Povídálka 25 příspěvků 1 inzerát 07.05.18 15:52

Já byla na plastice nosu ze zdravotních důvodů, rekonvalescence nic moc, ale pak výsledek super a žádné problémy nemám, je to už víc jak 12 let 8)

Anonymní  07.05.18 21:09

Mám plastiku nosu už 5let a jsem šťastná. Konečně se můžu fotit z profilu :dance:

Anonymní  07.05.18 21:18

Mám cca 12 let a nelituji. Šla jsem do toho z estetického hlediska na VS kde si toho ani nikdo skoro nevšiml takže ideál období. Litovala jsem jen po zákroku při hojení ale to je u mne normální že vysiluju :)).jinak spokojenost i když vím že to bylo především v mé hlavě (pár lidí mi to pak řeklo že jsem měla přece normální nos..).ale určitě mě to zjemnilo a i na stáří to bude vypadat lip

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Feťačka Katka se objevila v nové reality show. Její vzhled opět děsí

Nejslavnější pražská narkomanka Kateřina Bradáčová (41), která se proslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama