Plastika nosu - tenká kůže

25.4.17 19:10

Plastika nosu - tenká kůže,foto

Byla jsem na konzultaci u jednoho top chirurga na klinice Esthe. V květnu jdu na operaci. Mam pry dost tenkou kuzi na nosu. Mel nekdo taky? Zkusenost? Nejake komplikace? Příkladam i foto nosu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

992
25.4.17 19:33

Nos máš hezký, na co plastika.. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.17 19:43

@Janee19 nee :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.17 19:45

Jako nemam z nej nejaky komplexy, jenorlste mensi mi zjemni obličej. Bude odstraňovat 6-7mm, pak neco se spickou a dirkama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
25.4.17 19:46

Zkušenost nemám, ale taky si myslím, že vůbec nepotřebuješ plastiku. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.17 19:51

Vzdyt mam klasickou skobu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14400
25.4.17 19:53

Ja mam daleko horsi nos a sem na nej hrda, tvuj nos je hezkej :) je takovej vyraznej, ale ne ve zlym, ja bych ho nemenila, akorat docilis toho ze budes jako kazda druha barbina :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
25.4.17 19:59

Mě se fakt líbí, ale rozumím i tomu, že chceš zmenšit, jen bych se bála případných komplikací, jizev nebo tak, každopádně můj názor je, že máš hezký nos, který plastiku vůbec nepotřebuje :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24411
25.4.17 20:14

Jsi moc hezká. Se „spraveným“ nosem budeš jen taková… obyčejná :nevim:
Mi se líbí i chlapi se skobou, fakt jo… Na ženské mě to vždycky zaujme, nikdy jsem to nevnímala negativně.

Ovšem s tenkou kůží neporadím, no :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.17 20:17

Ale Notak..nestraste :? S tim menším budu vypadat lip..zjemnene..Urcite to bude zmena k lepsimu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.17 20:23

Doktor rikal ze jsem hezka i tak. Ale nic mi nerozmlouval, reklco tam je špatne, kdyby byl normalni tak to je naopak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24411
25.4.17 20:28

@burberbo Ehm, opravdu čekáš, že ti to bude rozmlouvat?
To jako bys přišla do potravin a prodavačka ti rozmlouvala chleba, rohlíky a mlíko :think:

Ale je to tvé rozhodnutí, pokud se pak budeš cítit lépe :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21451
25.4.17 20:50
@burberbo píše:
Doktor rikal ze jsem hezka i tak. Ale nic mi nerozmlouval, reklco tam je špatne, kdyby byl normalni tak to je naopak

Nebo do tím, že mu za ten nový nos třeba zaplatíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.17 20:59

Vzhledem k tomu, že čekací doba jen na konzultaci na lepších klinikách plastické chirurgie je třeba 3 měsíce, si nemyslím, že by se doktoři s vervou vrhali na operace nosů, které to nepotřebují, ale naopak si mohou s klidem dovolit klientku odmítnout.

Burberbo, já tam indikaci k operaci teda vidím a myslím, že ti krásně zjemní obličej. S tenkou kůží a plastikou nosu obecně zkušenost nemám, proto nemůžu pomoci. Držím ale palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2231
25.4.17 21:20

@burberbo mam stejny nos, mozna jeste trosku vetsi. Operace me tedy nenapadla. Pravda, me se libi :lol: Na Tobe se mi libi taky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama