Plastika nosu, zkušenosti

Anonymní
13.1.19 22:02

Plastika nosu, zkušenosti

Ahoj,
mám dceru, lehce přes dvacet roků. Je velmi krásná a má jemný obličej. Bohužel jí příroda nadělila větší nos s hrbolkem, který se k její jemné tváři nehodí, a ji to trápí. Zvažuje plastickou operaci nosu. Z mé strany má podporu, ale vnímám to jako závažné rozhodnutí do budoucna.
Proto bych se chtěla zeptat zejména těch, kdo s tímto zákrokem mají zkušenost, nebo někdo blízký…Jak jste zákrok snášeli, jaká jsou rizika a jak to vnímáte s časovým odstupem? S jakým pracovištěm/lékařem máte dobrou či naopak špatnou zkušenost?
Děkuji za odpovědi a prosím o anonym, citlivé téma.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
13.1.19 22:07
@Anonymní píše:
Ahoj,
mám dceru, lehce přes dvacet roků. Je velmi krásná a má jemný obličej. Bohužel jí příroda nadělila větší nos s hrbolkem, který se k její jemné tváři nehodí, a ji to trápí. Zvažuje plastickou operaci nosu. Z mé strany má podporu, ale vnímám to jako závažné rozhodnutí do budoucna.
Proto bych se chtěla zeptat zejména těch, kdo s tímto zákrokem mají zkušenost, nebo někdo blízký…Jak jste zákrok snášeli, jaká jsou rizika a jak to vnímáte s časovým odstupem? S jakým pracovištěm/lékařem máte dobrou či naopak špatnou zkušenost?
Děkuji za odpovědi a prosím o anonym, citlivé téma.

ahoj byla jsem před 7 lety v Brně MUDr Vala a spokojená jsem moc! nikdo jeste nepoznal že jsem byla na plastice ale každý mi od te doby říká že jsem nějaka stihlejsí, hezčí---nosdělá hodne a ja měla malou skobu ale hlavne hodne takový široký…bylo to velmi dobre rozhodnutí. Nepřijemne je to akorat hned po probuzení z narkozy - ale vydržet se to da.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.1.19 22:26
@Anonymní píše:
ahoj byla jsem před 7 lety v Brně MUDr Vala a spokojená jsem moc! nikdo jeste nepoznal že jsem byla na plastice ale každý mi od te doby říká že jsem nějaka stihlejsí, hezčí---nosdělá hodne a ja měla malou skobu ale hlavne hodne takový široký…bylo to velmi dobre rozhodnutí. Nepřijemne je to akorat hned po probuzení z narkozy - ale vydržet se to da.

Díky moc za zkušenost :kytka: Brno je optimální pro nás. A Mudr. Vala je zkušený lékař? Já mám fakt strach, aby jí to někdo nějak nepokazil, přece jen, bude s tím chodit celý další život.
A odstranovali ti hrbolek z nosu? Nebolí to s odstupem času, nezlobí to nějak? Po narkoze prý musíš asi týden dýchat ústy, kvůli sádře na nosu, to asi není nic příjemné.

• Nahlásit
  • Citovat
13602
13.1.19 23:46
@Anonymní píše:
Ahoj,

já dostala plastiku od našich k 30 :lol: asi viděli, že výroba se úplně nezdařila :lol: :lol: Jsem maximálně spokojená, i když se najde pár kamarádů, kteří říkají, že ten původní nos byl prostě „já“… osobně s nimi nesouhlasím a jsem ráda, že jsem zákrok podstoupila. Byla jsem u MUDr. Záruby v Praze. Je to už 9 let. Výsledek super, jsem spokojená. Dýchání mírně zhoršené (v zimě), i když mudr tvrdí, že mi s přepážkou nic nedělal, tak prostě vnímám, že tohle nefunguje jako dřív. Za mě je to ale absolutně nepatrná překážka, nic vážného :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3099
14.1.19 11:07
@Anonymní píše:
Díky moc za zkušenost :kytka: Brno je optimální pro nás. A Mudr. Vala je zkušený lékař? Já mám fakt strach, aby jí to někdo nějak nepokazil, přece jen, bude s tím chodit celý další život.
A odstranovali ti hrbolek z nosu? Nebolí to s odstupem času, nezlobí to nějak? Po narkoze prý musíš asi týden dýchat ústy, kvůli sádře na nosu, to asi není nic příjemné.

Ahoj Vala je podle mě dobrý chirurg…protože já jsem chtěla udělat ze širokeho nosu s hrbolem malý pršák a on mi ho neudělal…srazilmi ten hrbol a nos mi ze stran zužil… nejdriv jsem byla zklamana že nemam ten pršák…s odstupem času jsem rada protože kamaradka byla u Zaruby v Praze - ten ji ze skoby udělal malý pršáček a po roce se jí ten nos zbortil - je videt na prví pohled že ma plastiku. DR Vala má rozum a ví co si muže dovolit a co ne… i mě přesvedcoval že mam velký obličej a malinky nos mu nebude slušet. vím že po narkoze me strašne palilo v krku ale druhý den už OK! to dýchani nebylo tak hrozny asi protože si na to nepamatuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3099
14.1.19 11:09

@neila zaruba udelal me kamaradce ze skoby mini prsáček..jednak se ji ten nos bortí a jednak má problem s dýchanim…takže už jsi druha co to pootvrzuje. zarubu bych nedoporučila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3099
14.1.19 11:10
@Anonymní píše:
Ahoj,

posli mi email muzu poslat fotku před a po

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13602
14.1.19 11:13
@axelina píše:
@neila zaruba udelal me kamaradce ze skoby mini prsáček..jednak se ji ten nos bortí a jednak má problem s dýchanim…takže už jsi druha co to pootvrzuje. zarubu bych nedoporučila

mně se nos nebortí, drží perfektně. A to dýchání je problém po plastice velice častý, jen ho málokdo přizná ;) Zárubu bych rozhodně nevylučovala :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.19 11:35
@neila píše:
já dostala plastiku od našich k 30 :lol: asi viděli, že výroba se úplně nezdařila :lol: :lol:
:mrgreen: :mrgreen: no, vnímáme to s mužem podobně, taky dostane příspěvek :P
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.1.19 11:37
@axelina píše:
posli mi email muzu poslat fotku před a po

Díky, to bude moc ráda.. :kytka: .Můžu tě kontaktovat SZ?

• Nahlásit
  • Citovat
13602
14.1.19 11:40
@Anonymní píše: :mrgreen: :mrgreen: no, vnímáme to s mužem podobně, taky dostane příspěvek :P

mě rozsekal doktor hned na konzultaci, když mě vítal s otázkou „to byl úraz“? :mrgreen: :lol: :lol: :lol: já mám naštěstí velký smysl pro humor, bouchla jsem smíchy a řekla jsem, že ne, že to je výrobní vada :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.19 12:22
@neila píše:
mě rozsekal doktor hned na konzultaci, když mě vítal s otázkou „to byl úraz“? :mrgreen: :lol: :lol: :lol: já mám naštěstí velký smysl pro humor, bouchla jsem smíchy a řekla jsem, že ne, že to je výrobní vada :mrgreen:
:mrgreen: :potlesk: On byl trochu nediplomatický, tys to ustála na výbornou :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
3099
14.1.19 13:45
@Anonymní píše:
Díky, to bude moc ráda.. :kytka: .Můžu tě kontaktovat SZ?

jo napis mi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.19 20:11

@neila mohu se zeptat kolik jste dávala ?dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
13602
14.1.19 20:29
@Anonymní píše:
@neila mohu se zeptat kolik jste dávala ?dekuji

Už si to presne nepamatuji, musela bych se kouknout do papírů, ale mám pocit, ze 34.500,– vč. anestézie :think: (ta stála 4.500,–)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama