Plastika prsou zkušenosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
21
17.9.21 19:51

Plastika prsou zkušenosti

Zdravím,
Chtěla bych se zeptat těch co mají zkušenost s plastikou prsou, nějaké diskuze jsem tady už viděla ale nedozvěděla jsem se to co bych potřebovala. Jsem prostě po dětech mám odkojené další dítě už neplánují, ale po tom všem nejsem spokojená s tvarem ani velikosti proto uvažuji o plastice.
Jak je to s cenou +- (samozřejmě je mi jasné že záleží na tom co člověk přímo chce)
Je pravda že tedkom už se nemusí nemusí měnit implantáty?
Jak to celé probíhala a jak jste se vším nakonec spokojene?
Děkuji za info

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5063
17.9.21 20:07

Ahoj, já mám čerstvou zkušenost s augmentací, jsem necelé 4 měsíce po operaci. V první řadě je důležité vybrat si správně kliniku a operatéra, opravdu jít třeba na několik konzultací, na všechno se pečlivě zeptat, porovnat. S cenou je to ošemetné, každá klinika má jiné ceny, záleží na typu a značce implantátu, ale počítala bych s rozmezím 80-100 tisíc, pokud by byla nutná modelace tak ještě víc. Já jsem šla po dvou dětech, chtěla jsem hezká plná prsa. Jsem teď vážně nadšená, vše u mě proběhlo bez komplikací. Samozřejmě rizika jsou vždy, s tím je třeba počítat, a tvrzení, že se implantáty měnit nemusí je pravdivé pouze v případě, že se časem nerozhodnete pro reoperaci z estetických důvodů, pak bývá problémem kapsulace, to se pak musí také řešit. Vše se dá dohledat, kliniky mají dnes spoustu info na webu. Já sama jsem spokojena, šla bych znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
17.9.21 22:38
@Fraulein píše:
Zdravím,
Chtěla bych se zeptat těch co mají zkušenost s plastikou prsou, nějaké diskuze jsem tady už viděla ale nedozvěděla jsem se to co bych potřebovala. Jsem prostě po dětech mám odkojené další dítě už neplánují, ale po tom všem nejsem spokojená s tvarem ani velikosti proto uvažuji o plastice.
Jak je to s cenou +- (samozřejmě je mi jasné že záleží na tom co člověk přímo chce)
Je pravda že tedkom už se nemusí nemusí měnit implantáty?
Jak to celé probíhala a jak jste se vším nakonec spokojene?
Děkuji za info

Ahoj, já mám prsa udělaný asi 5 let, stálo to něco nad 80tis. a byla jsem v Praze na Smíchově v Perfect Clinic, u Dr. Hirňáka. Spokojená jsem moc, a ačkoli se ty ceny liší, tak bych fakt počítala třeba 85tis. +, je to velký zákrok do těla, a opravy pak stojí mnohonásobně víc peněz, navíc psychika, slzy, bolest… zkrátka to není jako zmršený nehty, co se daj druhej den předělat. Jinak tím, že jsem šla ještě před dětmi, tak taknějak počítám s reoperací po dětech, až budu vědět, že další neplánuju. Jinak implantáty, pokud jsou ok (a to se chodí na kontroly, takže víš), se teoreticky měnit nemusí, ale s věkem i prsa po plastice klesají, to je prostě biologie, takže sice nevím kolik ti je, ale hodně žen na tu reoperaci jde, protože už nejsou spokojené s estetickou stránkou. Jinak ale, pokud budou ok ty implantáty (což by měly, dneska jsou už kvalitní a poškození hrozí např. během úrazu, nehody, apod. hlavně) a estetika tě nebude trápit, tak výměna není nijak nezbytná. Určitě pak dodržuj rekonvalescenci, plus dobrá klinika a operatér, pak jsou try rizika komplikací minimální. Držím palce a budu ráda, když dáš vědět, o jakém Dr./klinice uvažuješ a jak jsi se nakonec rozhodla :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 07:55

Já mám plast i na klitorisu takže fajn :* :* :*
A prsa mi minule lizal můj starej tyvole to je takovej vožungr

• Citovat
  • Nahlásit
169
19.9.21 21:38
@Anonymní píše:
Já mám plast i na klitorisu takže fajn :* :* :*
A prsa mi minule lizal můj starej tyvole to je takovej vožungr

Děkujeme za podnětný příspěvek a posíláme klíčenku :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
23.9.21 08:30

Ahoj taky jsem podstoupila operaci prsou po dětech a platila cca 85000,– za polytech implantáty v Yes Visage. Ceny se odvíjejí od velikosti samozřejmě a jestli je to i s modelací nebo bez. Jinak jsem neměla žádný komplikace, jenom po operaci ty prsa trochu bolí a taky opuchnou, ale zase to nebylo tak hrozný. Při nejhorším jsem měla nějaký prášky proti bolesti. Jo a to spaní na zádech bylo těžký:-) Na reopku se chodí nějak po 15 letech jestli je potřeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat