Reklama

Plastika prsou - zvětšení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bubinek48
Nováček 5 příspěvků 11.01.18 13:38
Plastika prsou - zvětšení

Dobrý den, zvažuji plastiku zvětšení prsou, ale stále se nemohu rozhodnout, na jakou kliniku a k jakému doktorovi, máte některá zkušenosti? ;)

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 11.01.18 13:50

@Bubinek48 https://yesvisage.cz/cz/celebrita/2 :palec:

Bubinek48
Nováček 5 příspěvků 11.01.18 14:09

Máte s touto klinikou zkušenost? :)

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 11.01.18 14:55
@Bubinek48 píše:
Dobrý den, zvažuji plastiku zvětšení prsou, ale stále se nemohu rozhodnout, na jakou kliniku a k jakému doktorovi, máte některá zkušenosti? ;)

Jenom zvažuješ nebo jsi rozhodnutá?

ewelinka
Kecalka 217 příspěvků 11.01.18 14:55

Já budu teď podstupovat modelaci s augmentací u doktora Doležala. Vybrala jsem si ho po několika konzultacích v různých klinikách. Je fakt profík, i portfolio má skvělé…uvidíme, jak to dopadne ;)

berusa.m
Závislačka 2728 příspěvků 11.01.18 15:29
@ewelinka píše:
Já budu teď podstupovat modelaci s augmentací u doktora Doležala. Vybrala jsem si ho po několika konzultacích v různých klinikách. Je fakt profík, i portfolio má skvělé…uvidíme, jak to dopadne ;)

Portfolio? :think: Pan doktor tě informoval i o svých akciích a cenných papírech?

berusa.m
Závislačka 2728 příspěvků 11.01.18 15:33

@Bubinek48 Lékař se kterým mám výbornou zkušenost už tuto činnost bohužel neprovozuje, ale byla jsem na jiném zákroku u dr. Trupara (Brno). Skvělý člověk. Doporučí a klidně rozmluví, takže mu asi nejde uplně o peníze ale o perfektní výsledek. Taky ale záleží odkud jsi. Cestovat někam 3 hodiny druhý den po operaci nebude moc komfortní.

mumisek79
Extra třída :D 12041 příspěvků 11.01.18 15:49

@Bubinek48 ja doporučuji Perfect clinic, za me spokojenost Mam 2 roky a žůžo, hlavně to nenoseni podprdy :palec:

The_Assassin
Kecalka 451 příspěvků 11.01.18 18:20
@ewelinka píše:
Já budu teď podstupovat modelaci s augmentací u doktora Doležala. Vybrala jsem si ho po několika konzultacích v různých klinikách. Je fakt profík, i portfolio má skvělé…uvidíme, jak to dopadne ;)

To mám také za sebou, též u dr. Doležala. Jsem naprosto spokojená, doporučuji.

makynac
Povídálka 15 příspěvků 11.01.18 20:59

Perfect clinic Mudr.Pros

ewelinka
Kecalka 217 příspěvků 11.01.18 21:43

@The_Assassin a taky modelaci s augmentací???

The_Assassin
Kecalka 451 příspěvků 12.01.18 12:51
@ewelinka píše:
@The_Assassin a taky modelaci s augmentací???

Ano

Bubinek48
Nováček 5 příspěvků 09.02.18 13:30

Mohu se optat, u kterého doktora?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >