Plastika prsou - zvětšení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bubinek48
Nováček 5 příspěvků 11.01.18 13:38
Plastika prsou - zvětšení

Dobrý den, zvažuji plastiku zvětšení prsou, ale stále se nemohu rozhodnout, na jakou kliniku a k jakému doktorovi, máte některá zkušenosti? ;)

Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 11.01.18 13:50
Bubinek48
Nováček 5 příspěvků 11.01.18 14:09

Máte s touto klinikou zkušenost? :)

Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 11.01.18 14:55
@Bubinek48 píše:
Dobrý den, zvažuji plastiku zvětšení prsou, ale stále se nemohu rozhodnout, na jakou kliniku a k jakému doktorovi, máte některá zkušenosti? ;)

Jenom zvažuješ nebo jsi rozhodnutá?

ewelinka
Kecalka 220 příspěvků 11.01.18 14:55

Já budu teď podstupovat modelaci s augmentací u doktora Doležala. Vybrala jsem si ho po několika konzultacích v různých klinikách. Je fakt profík, i portfolio má skvělé…uvidíme, jak to dopadne ;)

berusa.m
Závislačka 2751 příspěvků 11.01.18 15:29
@ewelinka píše:
Já budu teď podstupovat modelaci s augmentací u doktora Doležala. Vybrala jsem si ho po několika konzultacích v různých klinikách. Je fakt profík, i portfolio má skvělé…uvidíme, jak to dopadne ;)

Portfolio? :think: Pan doktor tě informoval i o svých akciích a cenných papírech?

berusa.m
Závislačka 2751 příspěvků 11.01.18 15:33

@Bubinek48 Lékař se kterým mám výbornou zkušenost už tuto činnost bohužel neprovozuje, ale byla jsem na jiném zákroku u dr. Trupara (Brno). Skvělý člověk. Doporučí a klidně rozmluví, takže mu asi nejde uplně o peníze ale o perfektní výsledek. Taky ale záleží odkud jsi. Cestovat někam 3 hodiny druhý den po operaci nebude moc komfortní.

mumisek79
Extra třída :D 12058 příspěvků 11.01.18 15:49

@Bubinek48 ja doporučuji Perfect clinic, za me spokojenost Mam 2 roky a žůžo, hlavně to nenoseni podprdy :palec:

The_Assassin
Kecalka 452 příspěvků 11.01.18 18:20
@ewelinka píše:
Já budu teď podstupovat modelaci s augmentací u doktora Doležala. Vybrala jsem si ho po několika konzultacích v různých klinikách. Je fakt profík, i portfolio má skvělé…uvidíme, jak to dopadne ;)

To mám také za sebou, též u dr. Doležala. Jsem naprosto spokojená, doporučuji.

makynac
Povídálka 17 příspěvků 11.01.18 20:59

Perfect clinic Mudr.Pros

ewelinka
Kecalka 220 příspěvků 11.01.18 21:43

@The_Assassin a taky modelaci s augmentací???

The_Assassin
Kecalka 452 příspěvků 12.01.18 12:51
@ewelinka píše:
@The_Assassin a taky modelaci s augmentací???

Ano

Bubinek48
Nováček 5 příspěvků 09.02.18 13:30

Mohu se optat, u kterého doktora?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >