Plastika prsou - zvětšení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bubinek48
Nováček 5 příspěvků 11.01.18 13:38
Plastika prsou - zvětšení

Dobrý den, zvažuji plastiku zvětšení prsou, ale stále se nemohu rozhodnout, na jakou kliniku a k jakému doktorovi, máte některá zkušenosti? ;)

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9786 příspěvků 11.01.18 13:50

@Bubinek48 https://yesvisage.cz/cz/celebrita/2 :palec:

Bubinek48
Nováček 5 příspěvků 11.01.18 14:09

Máte s touto klinikou zkušenost? :)

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 11.01.18 14:55
@Bubinek48 píše:
Dobrý den, zvažuji plastiku zvětšení prsou, ale stále se nemohu rozhodnout, na jakou kliniku a k jakému doktorovi, máte některá zkušenosti? ;)

Jenom zvažuješ nebo jsi rozhodnutá?

ewelinka
Kecalka 216 příspěvků 11.01.18 14:55

Já budu teď podstupovat modelaci s augmentací u doktora Doležala. Vybrala jsem si ho po několika konzultacích v různých klinikách. Je fakt profík, i portfolio má skvělé…uvidíme, jak to dopadne ;)

berusa.m
Závislačka 2583 příspěvků 11.01.18 15:29
@ewelinka píše:
Já budu teď podstupovat modelaci s augmentací u doktora Doležala. Vybrala jsem si ho po několika konzultacích v různých klinikách. Je fakt profík, i portfolio má skvělé…uvidíme, jak to dopadne ;)

Portfolio? :think: Pan doktor tě informoval i o svých akciích a cenných papírech?

berusa.m
Závislačka 2583 příspěvků 11.01.18 15:33

@Bubinek48 Lékař se kterým mám výbornou zkušenost už tuto činnost bohužel neprovozuje, ale byla jsem na jiném zákroku u dr. Trupara (Brno). Skvělý člověk. Doporučí a klidně rozmluví, takže mu asi nejde uplně o peníze ale o perfektní výsledek. Taky ale záleží odkud jsi. Cestovat někam 3 hodiny druhý den po operaci nebude moc komfortní.

mumisek79
Extra třída :D 12031 příspěvků 11.01.18 15:49

@Bubinek48 ja doporučuji Perfect clinic, za me spokojenost Mam 2 roky a žůžo, hlavně to nenoseni podprdy :palec:

The_Assassin
Kecalka 442 příspěvků 11.01.18 18:20
@ewelinka píše:
Já budu teď podstupovat modelaci s augmentací u doktora Doležala. Vybrala jsem si ho po několika konzultacích v různých klinikách. Je fakt profík, i portfolio má skvělé…uvidíme, jak to dopadne ;)

To mám také za sebou, též u dr. Doležala. Jsem naprosto spokojená, doporučuji.

makynac
Povídálka 15 příspěvků 1 inzerát 11.01.18 20:59

Perfect clinic Mudr.Pros

ewelinka
Kecalka 216 příspěvků 11.01.18 21:43

@The_Assassin a taky modelaci s augmentací???

The_Assassin
Kecalka 442 příspěvků 12.01.18 12:51
@ewelinka píše:
@The_Assassin a taky modelaci s augmentací???

Ano

Bubinek48
Nováček 5 příspěvků 09.02.18 13:30

Mohu se optat, u kterého doktora?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance začaly tréninky a něco navíc. Kdo se dá letos dohromady?

Nové díly pořadu StarDance se nezadržitelně blíží, známé české osobnosti... číst dále >

Vondráčková promluvila o poměru s Hádkem: Mým bytem prošlo mnoho mužů!

Stojí za rozpadem manželství Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance zpěvaččiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama