Plastika rozestoupených svalů a Kyle po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dorotkacz
Povídálka 13 příspěvků 21.10.14 16:05
plastika rozestoupených svalů a Kyle po porodu

Dobrý den, chci se zeptat jestli byl někdo na plastice břišních svalů a kýly po porodu? Chystám se na plastickou operaci, zmenšení vytahané kuže a přebytečného tuku. Slyšela jsem ze úhrada teto plastiky by mela jít přes pojišťovnu. Mate s Tim některá zkušenost? Jakou kliniku oslovit (nejlépe Praha a okolí)? Popř jaky je dobrý doktor? Děkuji moc, musím s Tim už něco dělat, záda boli a břicho mam jak ve 4 měsíci :,( :,(. Děkuji

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 14179 příspěvků 21.10.14 16:09

@dorotkacz zkušenost nemám, ale kdybych měla břicho jak ve 4m tak skáču radostí :,(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >