Reklama

Plastika uší u dětí - kam v Praze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marty2010
Závislačka 3735 příspěvků 29.12.17 12:53
Plastika uší u dětí - kam v Praze?

Ahoj,

dceři je 6 let a chceme jí nechat udělat otoplastiku uší. Pro upřesnění nechceme to jen my rodiče, hlavně ona sama, protože se jí začaly děti ve škole trochu posmívat. Pátrala jsem na netu, chtěla bych, aby operace proběhla pod lokálním umrtvením a byla zadarmo /vzhledem k věku/. Včera jsem trochu projížděla net a u některých klinik mají rovnou napsáno, že dětem tento zákrok na pojištovnu nedělají. Tak ted nevím, kam se obrátit :think: a kde čerpat recenze a zkušenosti :think: Doporučíte mi někoho Praha a okolí? Moc děkuji :hug:

Reklama

Reakce:

Therushka
Kecalka 441 příspěvků 29.12.17 12:58

Ve Vinohradské to prý umí a dělají v lokálce.

Uživatel je onlineKattynka000
Závislačka 3018 příspěvků 29.12.17 13:04

Nevím jak je to v dnešní době, ale cca 12 let zpět jsem v dětství taky chtěla, mívala jsem je hodně odstáté a Mudr tehdy řekla, že pojišťovna to dětem nehradí z toho důvodu, že hlava roste do dospělosti a díky tomu to není,, trvale", ať počkám do 18ti. Nakonec jsem na to nesla vubec, protože se to vážně s věkem lehce srovnalo. Dřív jsem nedokázala ani nosit culik jak jsem měla komplexy, teď jsem dokonce na ježka. Nevím jestli teď už to pojišťovna proplácí, je to staré info, ale zkusila bych obvolat pár plastik a informovat se přímo u nich a poté i na vaši pojišťovně.

Kakika
Extra třída :D 14878 příspěvků 29.12.17 13:39

@Kattynka000 Pokud vím, tak pojišťovna proplácí, ale je tam maximální věková hranice. Myslím, že je to 10 let. A musí to chtít hlavně to dítě. Doktor s ním vede krátký pohovor a prý když se dítě před sálem cukne, protože se bojí, tak prý můžou odmítnout plastiku udělat. Známá v létě měla na otoplastice holku, tak mi to říkala. Takže nebrat prosím jako fakt, ale ověřit.

azaleila
Kecalka 115 příspěvků 68 inzerátů 29.12.17 13:49

@marty2010 ahoj, pokud chceš, napiš zprávičku, na plastice pracuji, tak o tom něco vím…

Mmsg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 15:43

Jj- měla by to být motivace dítěte, takže pokud to chce dcera sama, tak je to OK. Nejde o nezbytný zákrok, tudíž je tam potřebný ten „souhlas“, i když jde o takto malé dítě.

Uživatel je onlineKattynka000
Závislačka 3018 příspěvků 29.12.17 19:38

@Kakika právě proto říkám - staré info, zavolat na svou pojišťovnu a na pár plastik v okolí a ověřit si to..mě tehdy bylo cca 13..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >