Reklama

Plastová jmenovka na schránku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lavazza2
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 09.10.18 20:50
Plastová jmenovka na schránku

Ahoj,
asi budu mít blbý dotaz, ale podle čeho koupit takovou plastovou jmenovku do panelákové schránky (jedna ven a jedna dovnitř do vchodu z druhé strany)? Je mi jasné, že musím ten otvor změřit a řešit velikost, ale na netu uvádějí že některé jsou jenom do určitého typu schránky a já nemám páru jak to zjistit :mrgreen:

Reklama

Reakce:

chaela
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 09.10.18 21:12

Já jsem ani netušila, že se to dá koupit. Prostě jsem vystřihla papír požadované velikosti, napsala naše jméno a zastrčila tam (my máme na schránkách takový průhledný plastový obdélníky, za nima jsou jmenovky), na zvonkách ani nevím, ty máme nový. Každopádně u nás to byla zbytečná akce, máme velmi aktivní paní domovnici, která to vždy všem novým sama předělá, aby to všichni měli stejným písmem, velikostí, barvou… Vyměnila nám i nálepku „letáky nechceme“, protože jsme měli jinou než všichni ostatní.

lavazza2
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 10.10.18 08:22
@chaela píše:
Já jsem ani netušila, že se to dá koupit. Prostě jsem vystřihla papír požadované velikosti, napsala naše jméno a zastrčila tam (my máme na schránkách takový průhledný plastový obdélníky, za nima jsou jmenovky), na zvonkách ani nevím, ty máme nový. Každopádně u nás to byla zbytečná akce, máme velmi aktivní paní domovnici, která to vždy všem novým sama předělá, aby to všichni měli stejným písmem, velikostí, barvou… Vyměnila nám i nálepku „letáky nechceme“, protože jsme měli jinou než všichni ostatní.

Právě že my tam ten plast nemáme vůbec, jen otvor na ní. Takže teď to sháním, jelikož tohle domovnice u nás neřeší.

chaela
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 10.10.18 08:37

@lavazza2 aha, tak nešlo by tam jen nalepit štítek? Za předpokladu, že jsou schránky někde, kde na ně neprší.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >