Plastová jmenovka na schránku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lavazza2
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 09.10.18 20:50
Plastová jmenovka na schránku

Ahoj,
asi budu mít blbý dotaz, ale podle čeho koupit takovou plastovou jmenovku do panelákové schránky (jedna ven a jedna dovnitř do vchodu z druhé strany)? Je mi jasné, že musím ten otvor změřit a řešit velikost, ale na netu uvádějí že některé jsou jenom do určitého typu schránky a já nemám páru jak to zjistit :mrgreen:

Reakce:

chaela
Ukecaná baba ;) 1378 příspěvků 2 inzeráty 09.10.18 21:12

Já jsem ani netušila, že se to dá koupit. Prostě jsem vystřihla papír požadované velikosti, napsala naše jméno a zastrčila tam (my máme na schránkách takový průhledný plastový obdélníky, za nima jsou jmenovky), na zvonkách ani nevím, ty máme nový. Každopádně u nás to byla zbytečná akce, máme velmi aktivní paní domovnici, která to vždy všem novým sama předělá, aby to všichni měli stejným písmem, velikostí, barvou… Vyměnila nám i nálepku „letáky nechceme“, protože jsme měli jinou než všichni ostatní.

lavazza2
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 10.10.18 08:22
@chaela píše:
Já jsem ani netušila, že se to dá koupit. Prostě jsem vystřihla papír požadované velikosti, napsala naše jméno a zastrčila tam (my máme na schránkách takový průhledný plastový obdélníky, za nima jsou jmenovky), na zvonkách ani nevím, ty máme nový. Každopádně u nás to byla zbytečná akce, máme velmi aktivní paní domovnici, která to vždy všem novým sama předělá, aby to všichni měli stejným písmem, velikostí, barvou… Vyměnila nám i nálepku „letáky nechceme“, protože jsme měli jinou než všichni ostatní.

Právě že my tam ten plast nemáme vůbec, jen otvor na ní. Takže teď to sháním, jelikož tohle domovnice u nás neřeší.

chaela
Ukecaná baba ;) 1378 příspěvků 2 inzeráty 10.10.18 08:37

@lavazza2 aha, tak nešlo by tam jen nalepit štítek? Za předpokladu, že jsou schránky někde, kde na ně neprší.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >