Plastová motorka odrážedlo pro dítě 2,5 roku 105cm

6989
29.3.17 21:45

plastová motorka odrážedlo pro dítě 2,5 roku 105cm

Prosím o radu, syn, 2,5roku je hodně vysoký a tomu i adekvátně méně motoricky řekněme šikovný. Máme Firstbike - velikostně super, ale odmítá, máme koloběžku na jeho výšku, ale to taky nechce, chce stále motorku/odrážedlo, takovou tu klasickou plastovou, enduro http://storage.kocarkynec.com/…7be77ff9.jpg
To má sedátko ve výšce 32cm, no a našla jsem motorku, plastovou, níže, která má sedátko v 35cm, nejsem si jistá, jestli je to takový rozdíl? Z toho většího Endura už mi kolikrát spadne, že škrtne kolenem o chodník :roll: Ale nechce se jí vzdát. Navíc teda budeme mít dalšího prcka, tak všechny tyhle rámy využijeme:-D
http://www.kocarkynec.com/…cervena.html
Jeho 4,5 roku starý bratr to měl stejně, ještě loni odmítal vše jiné než odrážedlo, ale už byl tak dlouhý, že se neustále přerážel, padal atd. potřebovali by to vyšší, existuje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1957
29.3.17 21:58

@Almatka Máme úplně to stejné, co je v odkazu. Koupili jsme ho v Tescu za nějakých 375 Kč. Sedátko opravdu ve výšce 35 cm, dcera bude mít v květnu 3 roky, má taky kolem těch 105 cm (navíc všechnu výšku převážně v nohách) a zatím na něm drandí o sto šest. :-) Měla to být provizorka, než přijde na chuť koloodrážedlu, do kterého jsme teda investovali mnohem více, ale - prostě motoricky taky není zatím moc zdatná a byť už na té plastové srandě působí téměř nepatřičně, nechce o ničem jiném slyšet. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3760
29.3.17 22:01

Musela jsem plastovou motorku prodat, protože mi na ní jezdil starší (6letý) syn :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annapavelkovaml
29.3.17 22:01

To sem ani nevěděla že se dělají tak vysoké motorky, ale. neporadim nase mála (3r3m)už jezdi na kole…ale pro toho druhého to asi bude třeba to je lenoch od prirody :lol: tak si počkám na reakce

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Anonymní
29.3.17 22:11

@Almatka také máme tu červenou z odkazu. Výška sedadla je 35 až 37, když sedí více vzadu. Oproti enduro je více stabilní, robustnější. Jezdil na ni i nás triletak asi obdobné výšky.
Pro dvouletou holku s výškou 94 je zatím mohutná, sice nohama dosáhne, ale raději jezdí na skútru výšky asi 30-31.
To červený jsme kupovali také z důvodu, ze na kole bez slapek ještě nechtěl.
Takže já mohu jenom doporučit. A kupodivu tento model ma i lépe dělaná zadní kola, ze neprekáží, nezakopaval.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
2045
29.3.17 22:12

@Almatka máme doma to samý :mrgreen: na kole párkrát šlápne a chce motorku, koloběžka to samý. Tak jsme teď koupili motorku v. sedla těch 35cm a je to docela rozdíl oproti 32cm, litá na ni jak drak :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5855
30.3.17 05:56

@Almatka poradím ti určitě. Vnouček jezdí na té motorce č.5 se světlem z odkazu(22.5.mu budou letos 3roky) a dcera jezdí na enduru(19.10.ji budou letos 3 roky).Rozdíl mezi motorkami je jak ve výšce, ale hlavně v šířce. Ta vnoučkova je podstatně širší. Myslím širší rozchod kol. Tudíž nohy má víc roztažené do stran.Je opravdu robusní. Nic většího zřejmě nedělají. Taky jsme hledali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23288
30.3.17 07:11

Malej měl tu 35 výšku a jezdil na ní do nějakých odhadem 105-110 cm výšky. Ale je fakt, že v téhle výšce už o ni fakt zakopával a byl sám sobě nebezpečný, takže sme prostě motorku vyhodili. Jednu sezonu nejezdil na ničem, koloodrážedlo prostě ne, bral dětem motorky na hřišti - ale fakt to nešlo, zabil by se :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6989
3.4.17 21:12

Děkuji za rady, zkoušela jsem se na tu motorku podívat, někdo radil, že v Tescu, ale byla stejná ne-li menší, má tahle http://www.kocarkynec.com/…cervena.html taky víc varinta, nevíte někdo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.17 21:24

@Almatka já jsem tuto velkou červenou kupovala přes e-shop nebo mimibazar novou. Řídila jsem se vyskou a dalšími rozměry.
Máme tyto dvě, viz fotky, a červená je větší.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Anonymní
3.4.17 21:39

To velké žluté enduro je užší než to velké červené a tím i méně stabilní.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
10036
15.4.18 23:14

Vypadá moc super, jen ta cena z odkazu je teda vyšší, náš ze zdrav. důvodů může na odrážedle jezdit pořádně až letos, v červnu mu budou tři, malé cca 27cm sedátko od země je mu už tip top, takže také koukáme po něčem větším, odrážecí kolo ještě ne, tak motorku, aby si jí užil, nevadilo by mi ani z bazaru..líbí se mi i ta nosnost kg, to by určitě chtěl vyzkoušet i devítiletý, ten by na motorce jezdil ještě v sedm letech :D..Ještě máme doma odrážecí auto Škodovku ale ta je až pro starší, je těžší, za nás byla kačenka, jen nevím, jak ta byla vysoká..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama