Plastová okna Vekra - sítě proti hmyzu

Ssd
143
24.5.16 12:34

Plastová okna Vekra - sítě proti hmyzu

Zdravím,
má někdo sítě proti hmyzu od Vekry (na okna taky od nich)? Jaký druh, jaký rozměr a kolik stály? Popř, kdyby někdo měl ceník, byla bych ráda. A jaké jsou s nimi zkušenosti?

Děkuju :), pěkný slunečný den (ale brzy se asi pokazí :( )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
24.5.16 12:39

@Ssd
Ceník neexistuje, vše se počítá v programu na pobočce. Poptej se na nejbližším obchodním zastoupení, vypracují ti nabídku. ;) Na okno ve standartních rozměrech je to otázka stovek Kč, pokud myslíš ty klasické pevné, na zarážky.
Existuje i přímo divize stínící techniky, tam se dají řešit i jiné druhy sítí, ale do toho moc nevidím, já jsem z klasické pobočky.

• Nahlásit
  • Citovat
205
24.5.16 12:40

Ja pridam jen zkusenost, mame od Vekry drevenna okna, a kdyz jsem se pred 4 lety ptala na site do dveri a oken, tak si pamatuju, ze sit do dveri na miru vysla cca na 3,5tis…nakonec mame z Lidlu za par stovek a spokojenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
463
24.5.16 12:48

Mám teď nově okna od vekry a za mě už nikdy. Strašná komunikace, špatná smlouva, peníze navíc :(. Okna jako taková se mi zatím zdají hezká, ale to okolo strašné :-(. Síť do dveří 3,5 tis a síť do okna 600 Kč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
815
24.5.16 12:54

Máme taky okna od Vekry a naopak si je nemužeme vynachválit. Napíšeš jim poptávku, vypracují nabídku. Přijeli domu, vše změřily - měla jsme okno atyp - dostavovaly dokonce příčku. Super jednání, vše v pohodě, chlapi oknaři moc milý. Sítě něco stojí. V Lidlu nekupuju neboť tamní věci vyrábějí v nuzných podmínkách za nuzné peníze kdesi v Asii a to nepodporuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
463
24.5.16 12:59

Ono je to o lidech a já bohužel padla na člověka co tam nemá co dělat. Jedná se o p. Miksu z Havlíčkova Brodu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
24.5.16 13:57

@Ssd ty sítě se dělají indivindy, protože co okno, to rozměr.. napiš poptávku, vypracují Ti nabídku vč ceny - objednáš, neobjednáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.16 14:02

@milakorca
Proč uzavíráte smlouvu po špatné komunikaci? A proč podepisujete smlouvu, která je špatně? Jak špatně? Pokud je špatně zaměřeno, chyba nebyla na vaší straně, co jste platili navíc?

• Nahlásit
  • Citovat
59251
24.5.16 14:47
@milakorca píše:
Mám teď nově okna od vekry a za mě už nikdy. Strašná komunikace, špatná smlouva, peníze navíc :(. Okna jako taková se mi zatím zdají hezká, ale to okolo strašné :-(. Síť do dveří 3,5 tis a síť do okna 600 Kč

proč jste do toho šli, copak nebyla předem nabídka, ocenění? Nás síť do dveří vyšla na 1200 kč, do jednoho okna 400 :nevim: ale nikdy bych nedala zakázku firmě, co špatně komunikuje atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1696
24.5.16 14:53

My máme od Vekry už poněkolikáté (po čtvrté) okna a první máme rok a vše super. Od zaměření, vypracování smlouvy, krásná komunikace s prodejcem. Nevím z hlavy cenu sítě, ale nebylo to nějak extra drahé. Máme od Vekry i dveře a když byla reklamace, ojeli do hodiny a vše vyřešili. Nebyla to jejich vina, ale výrobce zámku. Takže za mě mohu jen doporučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
24.5.16 15:08

My máme s Vekrou dobré zkušenosti, s kvalitou a jednáním jsme byli spokojení. Sítě jsme řešili až dodatečně a vyřešili jsme to sítěmi na suchý zip, stojí to pár korun a odvede to svojí práci stejně.. Našli jsme něco na internetovém e-shopu a už druhý rok po sobě budu objednávat od tesy.. vypadají takhle…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1181
24.5.16 15:08

Máme od Vekry, ve stejném dekoru jako okna. Cena cca 1000kč/síť. Minulý týden jsme doobjednávali na okna do podkroví, takže si to pamatuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
463
24.5.16 15:24
@Anonymní píše:
@milakorca
Proč uzavíráte smlouvu po špatné komunikaci? A proč podepisujete smlouvu, která je špatně? Jak špatně? Pokud je špatně zaměřeno, chyba nebyla na vaší straně, co jste platili navíc?

Komunikace ohledně nabídky byla dobrá i cena super. Smlouva v nabídce taky správná. K podpisu přišla smlouva ve které bohužel nebyli sítě ani žaluzie napočítane jako v nabídce ale cena stejná. Podepisovala to mamka jako starší člověk zkontrolovala pouze cenu že souhlasí. :(. Při montáži zjistila že tyto věci chybí. Poté už se mnou nechtěli komunikovat. Vím že je chyba i na naší straně, ale museli jsme si položky zaplatit zvlášť :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.16 15:35

@milakorca
Občas se stane, že cena po zaměření naroste, jelikož jsou rozměry třeba větší, nebo je nutné jiné technické řešení, to že tam chybělo příslušenství je samozřejmě chyba, ale zkontrolovat si, co člověk podepisuje je důležité, to jste si měli ohlídat.

• Nahlásit
  • Citovat
Ssd
143
23.8.16 10:03

My od Vekry nakonec nemáme, 1000 Kč za dopravu je trapné, a tak máme od Climaxu a jsem spokojeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama