Plastová okna - Východní Čechy - Jičínsko

3100
14.3.11 16:48

Plastová okna - Východní Čechy- Jičnsko

Prosím, napište své zkušenosti s plastovými okny. Plánujem výměnu a tak vybírám firmu. Kvalitu a přijatelnou cenu. Výběr jsem zužila na Vekru a Svět oken :?: :?: :?: :?:
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

697
14.3.11 17:18

s těma zkušenosti nemám, my máme z okay Sobotka a spokojenost. Nechala bych si od nich udělat cenovou nábídku, jaká je záruční doba atd od obouch firem a podle toho bych si vybrala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
14.3.11 19:04

My mame od Vekry a 100% spokojenost :palec:

• co pritel vybiral tak to bylo od vsech na jedno brdo … nekde treba psali ze je to levnejsi ale zase to natahli na necem jinem,takze je to skoro jedno :-D
  • zkuste si nechat zamereni od obou firem a pak to porovnat
  • Citovat
  • Upravit
2901
14.3.11 19:13

Máme Vekru z Hradce a absolutní spokojenost. Máme trojskla. Montáž bez problémů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
14.3.11 19:17

Rodice maji Vekru a jsou spokojeni :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2478
14.3.11 19:25

ahoj holky je to je fajn že je tu taková diskuze a ještě z Jičínska.my plánujeme plastová okna na podzim a taky přemýšlíme jaká firma je nejlepší.nevíte na kolik ted plastová okna vyjdou na byt o velikosti 3 plus 1?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3100
14.3.11 20:51

Z Vekry už tu byli zaměřit a udělají nabídku. Jsem zvědavá.
Nabídku mám i z té druhé firmy, ale jen tu poslanou mailem. Je blbý si nechat zaměřit i u druhé firmy a nechat udělat přesnou nabídku???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
372
18.3.11 11:05
Jamajka00 píše:
ahoj holky je to je fajn že je tu taková diskuze a ještě z Jičínska.my plánujeme plastová okna na podzim a taky přemýšlíme jaká firma je nejlepší.nevíte na kolik ted plastová okna vyjdou na byt o velikosti 3 plus 1?

Tak přesně tenhle dotaz mi otvíral nůž v kapse :-D promiň byla jsem vedoucí pobočky na plastová okna. cenové nabídky se vypracovávají podle počtu a velikosti oken a množství doplňků, tudíž každý byt je jiný a nemůžeš srovnávat :-D tchýně má 3+1, dva balkony, okna velká, já mám 3+1 okna malá, takže u mě by byla cena odhadem poloviční :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
372
18.3.11 11:10
Lena1 píše:
Z Vekry už tu byli zaměřit a udělají nabídku. Jsem zvědavá.
Nabídku mám i z té druhé firmy, ale jen tu poslanou mailem. Je blbý si nechat zaměřit i u druhé firmy a nechat udělat přesnou nabídku???

Aby jsi nemusela čekat na zaměřovacího technika, tak další firmě přepošli nebo přines už zaměřenou cenovku a tou se mohou řídit, pak to zaměří rovnou načisto až budete rozhodnuti ;-)Jinak když okna sama měříš a neujedeš třeba o 10 cm, tak se cena skoro nezmění;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
19.3.11 11:53
Jamajka00 píše:
ahoj holky je to je fajn že je tu taková diskuze a ještě z Jičínska.my plánujeme plastová okna na podzim a taky přemýšlíme jaká firma je nejlepší.nevíte na kolik ted plastová okna vyjdou na byt o velikosti 3 plus 1?

Meli byste si radeji s okny pospisit bude zdrazovani :cert: do podzimu budou urcite uz drazsi :think: .

• My si nechavali cely dum a patro se 2ma normalnimi okny a 2 okna 2m/1,20m+parapety vnitrni a okna v barve dreva zhruba za … 43tis. bez zednickych praci.Mame 3sklo a nejake spešl tluste ramy nebo co :-D
  • Citovat
  • Upravit
924
30.4.11 22:10

Tak my jsme zvolili Svet oken nejen kvuli otresne zkusenosti s firmou Vekra, kterou mela kamaradka. Hlavne cena byla prizniva, prijemna a ochotna komunikace, rychlost a monteri taky byli mili a velice vstricni. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2478
1.5.11 15:37
kajule87 píše:
Tak my jsme zvolili Svet oken nejen kvuli otresne zkusenosti s firmou Vekra, kterou mela kamaradka. Hlavne cena byla prizniva, prijemna a ochotna komunikace, rychlost a monteri taky byli mili a velice vstricni. :potlesk:

kajule díky za tip :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
924
5.5.11 18:48

Vubec neni za co dekovat, my jsme byli vazne moc spokojeni. Ted si je tam davala delat i moje babicka a obdivuju jakou s ni meli ty monteri trpelivost. Byla jsem u toho, porad jim do toho kecala, mela nejaky pripominky. Myslim, ze ne vsichni by dovedli byt takhle v klidu. I ja uz jsem mela sto chuti rict ji, at je necha v klidu pracovat. :mrgreen:

Jamajka00 píše:
kajule87 píše:
Tak my jsme zvolili Svet oken nejen kvuli otresne zkusenosti s firmou Vekra, kterou mela kamaradka. Hlavne cena byla prizniva, prijemna a ochotna komunikace, rychlost a monteri taky byli mili a velice vstricni. :potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2478
9.5.11 17:51
kajule87 píše:
Vubec neni za co dekovat, my jsme byli vazne moc spokojeni. Ted si je tam davala delat i moje babicka a obdivuju jakou s ni meli ty monteri trpelivost. Byla jsem u toho, porad jim do toho kecala, mela nejaky pripominky. Myslim, ze ne vsichni by dovedli byt takhle v klidu. I ja uz jsem mela sto chuti rict ji, at je necha v klidu pracovat. :mrgreen:
Jamajka00 píše:
kajule87 píše:

jj tak to je něco na způsob naší sousedky ta tvoje babička :lol: ona si dávala dělat okna jako první v celém baráku a bydlí pod náma,tak jsem občas při věšení prádla venku za barákem zaslechla jak jim tam do toho mluví.a je pravda,že pak je často volala na reklamaci, když se ji něco nelíbilo.museli mít taky svatou trpělivost. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
924
14.5.11 19:25

Tak babicka zatim na reklamaci nevolala a doufam, ze nebude, pac nevim nevim jestli by to jeste vydrzeli. Ona je schopna zavolat kvuli, s odpustenim, uplne kravine, ktera s tim nemusi ani souviset. :-?

Jamajka00 píše:
kajule87 píše:
Jamajka00 píše:
kajule87 píše:
jj tak to je něco na způsob naší sousedky ta tvoje babička :lol: ona si dávala dělat okna jako první v celém baráku a bydlí pod náma,tak jsem občas při věšení prádla venku za barákem zaslechla jak jim tam do toho mluví.a je pravda,že pak je často volala na reklamaci, když se ji něco nelíbilo.museli mít taky svatou trpělivost. :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama