Plastová průhledná rouška - nemáte na prodej?

1808
24.9.20 22:39

Plastova pruhledna rouska - nemate na prodej?

Dobry vecer,
Nemate nekdo na prodej tuto rousku? Jsem ucitelka AJ a myslim, ze by se mi hodne hodila.
https://neoprotectfrance.fr/cs/
Jeste mam moznost dojet do Rakouska, udajne se tam bezne nosi, nevite, kde ji tam koupit? V lekarne?
Dekuji za reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5793
24.9.20 22:43

Na aliexpress a ebay jich maji za par centu desitky, objednala jsem si ji taky, ale jeste mi nebyla dorucena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24682
24.9.20 23:17

To vidím poprvé a vypadá to dobře…Ale není to neprodyšné jak igelit? Nepotí se pod tím obličej/nezamlžuje se to? Přece jen, plast nevětrá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1808
24.9.20 23:23

@pe-terka ja nevim. Ale z rousky uz jsem fakt zoufala. Mam 24 anglictin tydne a proste uz to takhle dal umluvit nejde. Takze zkusim, horsi to snad byt uz nemuze. Zda se mi, podle fotky, ze to nahore odstava, takze tam pujde vzduch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8829
25.9.20 00:06

@MadGirlNancy a přímo na těch stránkách ti to nejde objednat? Já o tom uvažuju pro děti, myslela jsem, že to tam objednám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1808
25.9.20 00:13

@Titty nejak se mi ta stranka zda divna, takova neduveryhodna, nechce se mi do toho, ale kdyz nebude zbyti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1254
25.9.20 01:48

Objednavali jsme jich cely karton (20ks) na Aliexpressu za 10dolaru. Prijit maji pristi tyden. Kouknete tam. Taktez je chci vyuzit pri vyuce… Kamaradka je v lete videla na lidech v Madarsku a v Rakousku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1250
25.9.20 04:52

Ano, v Rakousku jsem je viděla dost. Byli jsme ten den ve dvou drogeriích a tam je neměli - jen jednorázové.
Jen jsem si položila otázku jak chrání… vydechovaný vzduch vlastně projde okolo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
223
25.9.20 06:39

Nevím, ale zdá se mi tato rouška stejná, jako plastový štít, akorát zkrácený. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10146
25.9.20 06:52

V Rakousku jsem to hodně viděla třeba u servírek. Přislo mi, že je to úplně k ničemu, že vydechovaný vzduch to vůbec nefiltruje, prostě projde okolo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8829
25.9.20 06:59
@MadGirlNancy píše:
@Titty nejak se mi ta stranka zda divna, takova neduveryhodna, nechce se mi do toho, ale kdyz nebude zbyti…

To je pravda, je to jen strojově přeložené, tak to vypadá, jak maily z Nigérie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8829
25.9.20 07:02

@ivašot. @Evkad taky jsem o tom přemýšlela. Zastaví to ten největší proud kapének, takové to drobné prskání, ale rouška podle mě zachytí víc.
Ale zase při dodržení vzdálenosti, třeba v té škole u učitelů, by to mohlo stačit. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1732
25.9.20 07:11

Proč nepoužíváte štít? Při výuce jazyka je dobré vidět ústa učitele. Bez toho je to na prd, studenti nevidí tu artikukaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24682
25.9.20 07:47
@MadGirlNancy píše:
@pe-terka ja nevim. Ale z rousky uz jsem fakt zoufala. Mam 24 anglictin tydne a proste uz to takhle dal umluvit nejde. Takze zkusim, horsi to snad byt uz nemuze. Zda se mi, podle fotky, ze to nahore odstava, takze tam pujde vzduch.

taky mám pocit, že přístup vzduchu by byl být dostatečný, ten plastový kryt začíná až v linii spodní části nosu.
Zoufalství z roušek chápu, kor dlouhodobě a při výuce :hug: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24682
25.9.20 07:48
@Rachel_cz píše:
Proč nepoužíváte štít? Při výuce jazyka je dobré vidět ústa učitele. Bez toho je to na prd, studenti nevidí tu artikukaci.

a proč si ten odkaz nerozklikneš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama