Plat kadeřnice na živnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 16:39
Plat kadernice na živnost

Ahojte :mavam: Mam takovy dotaz, chci jit pracovst jako kadernice na zivnost, myslite ze se to vyplati? kolik si tak vydelaji prumerne ve stredne velkem meste? Dekuji

Reakce:
Premek_Orac
Závislačka 4667 příspěvků 16.01.19 16:44

Záleží, kolik dáš za pronájem, energie, vybavení. Můj odhad je 20-40 tis. čistého, podle nákladů, šikovnosti, ceny.
Jinak samozřejmě se nejadná o plat, ale čistý příjem po uhrazení nákladů + odvodů.

Aduš8
Závislačka 3412 příspěvků 16.01.19 16:48

Tak záleží na konkurenci, o nové kadeřnice moc zájem nebývá, každý jde k takové, na které dostane dobré recenze. Takže začátky půjdou spíš do mínusu. Pak záleží na tom, jak budeš šikovná :nevim: ale z naší třídy to z třiceti dělá jedna, která se chytla :lol:. Zbytek zkrachoval a nebo se do toho ani raději nepouštěl a šel dál studovat.

Kaileee
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 16.01.19 17:24

znám spoustu kadeřnic a chytly se jen dvě, jedna šla do malé vesnice, nájem tam má za pakatel a stříhá hlavně staré babky plus nás, co nám nevadí si zajet… a druhá stříhá ve městě a je fakt luxusní, je na ní pořadník..
ale obě začaly doma a postupně si tak získaly klientelu, ale i tak pak spousta od nich odešla protože to zdražení tam bylo, jak už musely začít platit nájem..
jinak jsem byla i u kadeřnic které měly začáteční akci 50% sleva apod. za ty peníze jsem to chtěla vyzkoušet, ale už sem tam pak nešla a myslím, že většina to udělala stejně

Aspera
Generální žvanilka 21634 příspěvků 16.01.19 17:41

Dle mě je lepší, začít pracovat jako kadeřnice při povolání jen po odpolednech. A až budeš mít dost velkou klientelu, tak do toho jít naplno.

Mibuna
Nováček 8 příspěvků 16.01.19 18:01

záleží, jestli máš svojí klientelu, která s tebou přejde :-) já znám takové, co vydělávají hodně, ale třeba to tři rok trvalo, ale měli přivýdělek nebo rezervu, pak taky ty, co to hned na začátku vzdaly, protože na toto nemyslely, je to jako u každýho podnikání …

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >