Reklama

Plat řidiče popelářského vozu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mara.jade
Povídálka 29 příspěvků 02.02.18 13:17
Plat řidiče popelářského vozu

Ahoj,
snad tu potkám někoho, kdo má ve svém okruhu známých řidiče popelářského vozu. Ráda bych zjistila, kolik je plat u této profese, nevíte někdo? Předem moc děkuji za informaci..

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 02.02.18 13:22

Mám kamarádku a její brácha dělá popeláře a tvrdila mi že má 15 000,– tak nevím :think: jinak dělá popeláře v Děčíně tak si myslím že v Praze mají určitě více.

Blanka S
Kelišová 5041 příspěvků 02.02.18 13:45

Zajímalo mně to samo

Dělnické profese

PRAŽSKÉ SLUŽBY, a. s.

vypisují výběrové řízení na pozice:

ŘIDIČ sk. C - DĚLNÍK NA ÚDRŽBU ULIČNÍCH VPUSTÍ A KOMUNIKACÍ

Náplň práce:

• řízení speciálního vozidla, čištění kanalizačních vpustí;
  • zajišťování schůdnosti a sjízdnosti komunikací v průběhu zimního období (odstraňování sněhu, posyp, náhradní činnost).

Požadujeme: •řidičské oprávnění sk. C; •profesní průkaz řidiče.

Nabízíme: •náborový příspěvek 15 000,–Kč; •příspěvek za doporučení známého 10 000,–Kč; •mzdu 140,–Kč až 160 Kč/hod. (+příplatky za so, ne, přesčasy, pohotovost, atd.) •5 týdnů dovolené, stravenky, Flexipassy, •další zaměstnanecké výhody stabilní a prosperující firmy.

Pracoviště: Praha

Nástup: Ihned

Pracovní doba: 6,00 -14,00 hod.

Blanka S
Kelišová 5041 příspěvků 02.02.18 13:46

http://www.psas.cz/…cke-profese/

Blanka S
Kelišová 5041 příspěvků 02.02.18 13:46

http://www.psas.cz/…cke-profese/

Mmsg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 14:45
@mara.jade píše:
Ahoj,
snad tu potkám někoho, kdo má ve svém okruhu známých řidiče popelářského vozu. Ráda bych zjistila, kolik je plat u této profese, nevíte někdo? Předem moc děkuji za informaci..

V Praze přes 30t., nástup v 5:00, konec kolem 14:00. Nějak takto. :dance:

mara.jade
Povídálka 29 příspěvků 02.02.18 19:34

@Petruna21 děkuju za info, a to dělá řidiče nebo závozníka?

mara.jade
Povídálka 29 příspěvků 02.02.18 19:36

@Blanka S @Mmsg děkuju, v Praze je blaze, koukám :) ;) snad ještě přibude informace mimopražská, protože myslím, že s argumentací Prahou by to nešlo..

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 02.02.18 19:37

@mara.jade Mám za to že závozníka :)

Mmsg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 19:50
@mara.jade píše:
@Blanka S @Mmsg děkuju, v Praze je blaze, koukám :) ;) snad ještě přibude informace mimopražská, protože myslím, že s argumentací Prahou by to nešlo..

V Praze je nepochybně odpad velký kšeft a logicky čím menší město, tím to asi bude méně atraktivní zaměstnání. Ale zrovna kamarád dělá řidiče u Pražských služeb.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >