Plat v Lidlu. Opravdu tomu tak je?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dominika81
Kecalka 122 příspěvků 19 inzerátů 27.03.18 10:13
Plat v Lidlu. Opravdu tomu tak je ?

Dobrý den.
Nedávno jsme s holkama řešili téma „platy v lidlu“. Řešili jsme zda je to vůbec reálné a zaměstnanci opravdu ty penízky co nabízí dostávají? Ptám se spíše ze zajímavosti, protože jsme se nějak nedobrali k výsledku pač neznámě nikoho kdo tam pracuje. :nevim:
Prosím o odpověď ty co s tím mají osobní zkušenost, nebo někoho přímo znají, nechci tu rozjet diskuzi o ničem. Děkuji :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

pe-terka
Extra třída :D 14118 příspěvků 27.03.18 10:15

Bylo mi řečeno, že ano, ale málokdo se tam dostane za celý úvazek. Navíc Lidly už jsou personáně vcelku obsazené, co jsem slyšela :nevim: :think:

Anonymní  27.03.18 10:23

Kamarádka tam pracuje, ale ty peníze nemá. Má je jen v případě, že dělá přesčasy.

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 27.03.18 10:25

@Dominika81 nabízejí skutečně takový nástupák, ale ty jejich směny jsou šílené, nešla bych tam za zlaté prase.. když si spočítáš, kolik času tam strávíš, tak ten plat za to nestojí.. a mají pořadníky, pořád plno, ale lidi se tam hrozně střídají..

Dominika81
Kecalka 122 příspěvků 19 inzerátů 27.03.18 10:36

@martina.se Nevím no, právě nám to přijde divné. Mě jde i o ty vyšší pozice, kamarádka přemlouvala přítele, ať jde na pozici manažera prodejny kdy nabízí hodně vysoký plat a navíc auto konkrétně audi A3. :mrgreen: Šel tedy na pohovor kde mu řekli to samé co je napsané na netu, praxi ve vedení firmy, lidí má. Ale práci odmítl z důvodu, že je trapné pracovat v Lidlu(jeho nějakej osobní komplex :lol: ).

Jančakecalka
Generální žvanilka 20467 příspěvků 27.03.18 10:38
@Dominika81 píše:
@martina.se Nevím no, právě nám to přijde divné. Mě jde i o ty vyšší pozice, kamarádka přemlouvala přítele, ať jde na pozici manažera prodejny kdy nabízí hodně vysoký plat a navíc auto konkrétně audi A3. :mrgreen: Šel tedy na pohovor kde mu řekli to samé co je napsané na netu, praxi ve vedení firmy, lidí má. Ale práci odmítl z důvodu, že je trapné pracovat v Lidlu(jeho nějakej osobní komplex :lol: ).

Tak ten osobní komplex mám taky, nešla bych tam :mrgreen:

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 27.03.18 10:51
@Dominika81 píše:
@martina.se Nevím no, právě nám to přijde divné. Mě jde i o ty vyšší pozice, kamarádka přemlouvala přítele, ať jde na pozici manažera prodejny kdy nabízí hodně vysoký plat a navíc auto konkrétně audi A3. :mrgreen: Šel tedy na pohovor kde mu řekli to samé co je napsané na netu, praxi ve vedení firmy, lidí má. Ale práci odmítl z důvodu, že je trapné pracovat v Lidlu(jeho nějakej osobní komplex :lol: ).

jako mi by bylo fuk, pro koho dělam, kdybych měla prac. dobu specifikovanou, což u nich není.. takže asi tak :think:

novakova.t
Závislačka 2719 příspěvků 27.03.18 10:59

Pry nastup dostaneš tolik ale měsíční takový prijem mas po 2letech az :nevim:

Dominika81
Kecalka 122 příspěvků 19 inzerátů 27.03.18 11:24

Takže, ale nikdo z Vašich blízkých nebo přímo vy tam nepracujete? Škoda, opravdu mě zajímá jaké finanční ohodnocení může mít manažer Lidlu. Já jsem na obdobné pozici, kde jsem opravdu špatně platově ohodnocena-vzhledem k práci kterou vykonávám…Proto taková zvědavost :lol:

Annanasova
Povídálka 42 příspěvků 27.03.18 11:31

Mam ve vedeni lidlu blizkeho kamarada - ty penize jsou opravdu takove, ale zalezi na pozici a prevazne na meste, v kterem clovek nastoupi. V praze proste plati vic.

Dominika81
Kecalka 122 příspěvků 19 inzerátů 27.03.18 11:32

@Annanasova ano Prahu chápu, tam je plat jiný snad ve všech oborech. Děkuji za odpověď :)

zelená7
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 27.03.18 11:41

A jaký je ten nástupní plat? A kolik dostávají potom? Jestli nevíte někdo přímo částky. Nemám přehled. Bez sumy si ho neudělám. Díky. :)

P. S. A čistého prosím. Nechci tam dělat, jen mě zajímá, jaká je skutečnost, ne co píšou v novinách.

Uživatel je onlinesagina
Kelišová 7290 příspěvků 27.03.18 11:55
@zelená7 píše:
P. S. A čistého prosím. Nechci tam dělat, jen mě zajímá, jaká je skutečnost, ne co píšou v novinách.

tak obecně se mzda/plat udává v hrubém, protože čistá mzda u každého může pak vyjít jinak :nevim: čili například při stejné hrubé mzdě má moje bezdětná kolegyně o skoro pět tisíc míň, než já ;)

jessikka
Extra třída :D 10438 příspěvků 27.03.18 12:12

@sagina přesně, čistou mzdu má každý jinak - jiné slevy na dani, odpočty… dej si to do kalkukačky, vyjde ti, kolik čistého by to dělalo tobě.

zelená7
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 27.03.18 14:05

Tak alespoň kolik je hrubého. :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Rodiče roku Smetana a Haj: Kvůli sadě nožů vzali spící dceru do klubu!

Emma Smetana a její partner Jordan Haj patří bezesporu k nejstylovějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama