Platan Clinique - Aplikace kmenových buněk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MMaru
Nováček 1 příspěvek 18.10.18 15:13
Platan Clinique - Aplikace kmenových buněk

Dobrý den, ráda bych se dozvěla, jestli jste někdo absolvoval aplikaci kmenových buněk do vlasových cibulek v Platan Clinique. Jaké byly výsledky? Je to už delší doba?
Ráda bych to vyzkoušela jako kosmetický zákrok - zlepšení kvality vlasů a zabránění padání vlasů.
Vybrala jsem Prahu. Děkuji za Vaše zkušenosti.
Můžete to zhoršit vypadávaní vlasů?

Reakce:
Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 49939 příspěvků 4 inzeráty 18.10.18 15:40
@MMaru píše:
Dobrý den, ráda bych se dozvěla, jestli jste někdo absolvoval aplikaci kmenových buněk do vlasových cibulek v Platan Clinique. Jaké byly výsledky? Je to už delší doba?
Ráda bych to vyzkoušela jako kosmetický zákrok - zlepšení kvality vlasů a zabránění padání vlasů.
Vybrala jsem Prahu. Děkuji za Vaše zkušenosti.
Můžete to zhoršit vypadávaní vlasů?

Hm, to by mi zajimalo-jaky maj zdroj tech kmenovych bunek?

Helca83
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 18.10.18 17:07

mám obavu ze ve starších diskusích tuto kliniku zrovna nevychvalovali, tak pozor na to, zkus si to dohledat…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >