Reklama

Platební karta od Unicredit Bank

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KristýnaKM
Povídálka 31 příspěvků 26.02.18 09:14
Platební karta od Unicredit Bank

Prosim nevíte, kdy chodí nová platební karta od Unicredit, kdyz vam pomalu konci platnost? Mam ji do 04/18. Ta moje stavajici neni bezkontaktní, tak uz se tesim na novou, ze treba uz bude. :lol:

Reklama

Reakce:

podaji
Kecalka 401 příspěvků 1 inzerát 26.02.18 09:21

Vetsina bank posila karty mesic predem. A vetsina uz dava bezkontaktni. Jak je to ale konkretne u tve banky nevim. Ale velke banky jako CS, CSOB, RB, KB to tak maji.

Margery
Echt Kelišová 8439 příspěvků 26.02.18 09:34

@KristýnaKM ano, tak měsíc předem. Unicredit bank dává automaticky bezkontaktní.

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 26.02.18 09:49
@podaji píše:
Vetsina bank posila karty mesic predem. A vetsina uz dava bezkontaktni. Jak je to ale konkretne u tve banky nevim. Ale velke banky jako CS, CSOB, RB, KB to tak maji.

Spíše se pokouší posílat. :zed: Z vlastní měsíc staré zkušenosti doporučuji nechat si kartu poslat na pobočku. Člověk se tím vyhne komplikacím v podobě blokace nedoručené karty a vydávání nové. :think:

KristýnaKM
Povídálka 31 příspěvků 26.02.18 10:24

@Margery Az tak automaticky to nebude. Mamw od uctu dve karty, tu hlavni menili na bezkontaktní asi pred rokem a to zdaleka nebylo pred vyprsenim platnosti a druhou kartu, ze vymeni o neco dele. A stale nic…
Jinak dekuji vsem za reakce.

Margery
Echt Kelišová 8439 příspěvků 26.02.18 11:10

@KristýnaKM hlavní jsem měla bezkontaktní minimálně rok a půl, ted jsem ji měnila, protože najednou přestala fungovat. Bez problémů do pěti dnů dorazila :)

KristýnaKM
Povídálka 31 příspěvků 26.02.18 11:15

@Margery Nam ta hlavni bezkontaktne nefunguje od zacatku, možná jednou s ni muz platil takto. Na nasi pobocce krouti hlavou, že to neni mozne… :jazyk:

fifinkaa
Kelišová 6315 příspěvků 26.02.18 11:18

@KristýnaKM mě končí u uni credit 28.2. volala jsem tam na začátku měsíce a řekli mi že ji automaticky posílají, přišla až 20.2. jen 8 dní před koncem té staré…už jsem zase začínala být trochu nervozní :D ale přišla

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >