Platili jste pokutu a kolik a za co?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.19 15:00
Platili jste pokutu a kolik a za co?

Chci se zeptat. Platili jste pokutu od Městské policie či ČR, za co to bylo, jak se k vám policie chovala a kolik to bylo?
Nebyl to byl vážnější prohřešek a šel do správního řízení a jak to nakonec dopadlo na úřadě?

Myslím jakékoliv pokuty.

Klidně se přiznejte anonymně.

1. Za rychlost v obci od Městské policie, kdy při dojíždění do obce, měli schovaný radar a mě bylo hned za tabulí obec naměřeno cca. 57 km/h a pak už méně. Domluva nebyla možná. Potřebují kasírovat do městského rozpočtu.

Pokuta 500 Kč, kterou jsem jim poslal na účet a 2 body. Nikdy jsem žádný bod neměl a teď mám 2 body, ale už 8. května 2019 ( pokud nic neprovedu), tak bude nulové konto.

1. Zábor veřejného prostranství

Jednou volal naprotii nějaký deděk, že auta parkují na trávě. Bylo to tak, že pouze pneumatika byla na trávě, jinak auto už normálně na zpevněném povrchu.

Bylo mi sděleno, že jsme se dopustil přestupku, že mě hrozí pokuta až 75 000 Kč a nakonec jsme zaplatil 200 Kč.

1. Krádež časopisu v trafice

To už je dávno, ale nevím, prostě jsem nezaplatil časopis v hodnotě 60 Kč a byla přivolána policie a po lustraci se mě ptali, kolik mám u sebe peněz. Já řekl, že 200 Kč a tak jsem dostal 200 Kč blokem.- Hrozně jsem se styděl a vysvětlil jsem jim to zkratovitému jednání.
To jsem si říkal, že byly hodný, tak malou pokutu a hrozně jsem se styděl.

Jinak jsem nikdy nic, neplatil. Ještě jen jednou pokutu od revizora v metru.

Tak piště vaše příběhy, klidně anonymně a poparvdě. Není se za co stydět.
Jsme jen lidi a chybujeme každý.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.19 15:02

Jinak připojím, že nikdy žádné vážnější prohřešky a při jízděš autem se snažím dodržovat vždy předpisy a ta alkohol bych za volant nesedl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.19 15:08

2000 a tři body za rychlou jízdu, na 90 sem měla naměřeno 136 údajně :roll: byl to jen úsek snížené rychlosti a já zrovna předjížděla :D byli hodní a byla to moje první a poslední pokuta :D

Halamka
Závislačka 3975 příspěvků 09.03.19 15:21

Já naštěstí nic. Jen jednou na mě policajt udělal tytyty, když jsem přeběhla silnici mimo přechod a jestli chci přijít o tisíc korun. Nechala jsme si domluvit :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.19 15:24

300Kč za špatné parkování. Stáli jsme jednou stranou na chodníku, aby se kolem dalo projet a prý to bylo odhození auta na chodníku.

Kacise
Ukecaná baba ;) 1004 příspěvků 09.03.19 15:34

300 za to, že jsem nepřeparkovala, když se čistily ulice. Já jsem tak nějak pohledem z okna vyhodnotila, že když tam stojí i ostatní auta, je to cajk :mrgreen: :zed: Na policajtech jsem pak takové obludné babochlapici řekla, že jsem to nepochopila, protože jsem byla do města čerstvě přistěhovaná a u nás na vsi se prostě ulice nečistily, což byla pravda. Koukla na mě jako na debila, řekla si o tři kila a bylo. Nicméně se za to dost stydím, vždycky jsem si zakládala na tom, že jsem co se týče pokut a bodů čistá jako lilie :oops: :mrgreen:

Leli_83
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 7 inzerátů 09.03.19 15:44

1.000 Kč + 2 body za rychlost. :zed: Při vjezdu do Mikulova jsem přibrzdila na 50, ale byl tam mírný kopeček, nějak se to zase rozjelo, naměřili mi něco málo nad 55 km/hod. Příslušnice městské policie byla důležitá jak zábradlí na Macoše. :nevim: Byli jsme tam na dovči, takže z toho zůstal takový pocit, že turistům se tam moc nefandí… :lol:

levandule23
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 09.03.19 15:47

100 Kč za parkování, zapomněla jsem dát parkovací hodiny.
Vyřídili jsme to hned na místě - když jsem přicházela k autu, policajt byl u vedlejšího. Byl moc milý a prý by to klidně vyřešil domluvou, což dříve šlo. Teď už to nejde, takže mi dal minimum - tu stovku.

Elishka1
Závislačka 3195 příspěvků 09.03.19 15:49

Pár stovek, vzala jsem to pěšky zezadu přes hlavak, kupa lidí me přesvědčovala, ze tudy chodi bezne a v pohodě. Tak ja narazila na policajty, mám prostě štěstí :lol:

růžový achát
Kelišová 7080 příspěvků 09.03.19 15:57

Musím zaklepat ale ještě jsem pokutu neplatila… jsem totiž neomylná :lol:

Crystal87
Generální žvanilka 24042 příspěvků 09.03.19 15:58

Nikdy nic:)ale manžel je expert na pokuty za parkování a jednou odtah.Pred cedulí stala dodavka,takže ji neviděl:/

Kakika
Neúnavná pisatelka 15265 příspěvků 09.03.19 16:03

100,– chybějící výstražná vesta při běžné silniční kontrole (a zároveň pochvala za uklizený kufr a hasičák v autě :lol: )
100,– za průjezd pěší zónou (vážně mi policistka musela jít ukázat tu mega ceduli orámovanou reflexním pruhem, kterou jsem neviděla… styděla jsem se dlouho)
200,– za nezastavení na stopce ve 3 ráno (ani dýchnout mi nedali, což mě překvapilo ještě víc, než nízká částka).

Nikdy jsem se dopředu nedohadovala a vždycky se policisté chovali skvěle.

Kakika
Neúnavná pisatelka 15265 příspěvků 09.03.19 16:04
@růžový achát píše:
Musím zaklepat ale ještě jsem pokutu neplatila… jsem totiž neomylná :lol:

neomylná nebo neplatič :lol:

Tunrida
Hvězda diskuse 49472 příspěvků 09.03.19 16:19

Dvakrát 200 za parkování. Jednou odtah z parkoviště a to bylo za 2000. A nemyslím si, že to byly mé poslední parkovací pokuty.

lucenka
Hvězda diskuse 35628 příspěvků 09.03.19 16:24

2× za parkování… Prvně jsem jela s nemocným miminkem k doktorce a nevšimla si, že je část parkoviště vyhrazená pro lidi s parkovacím kotoučem. Podruhý jsem prý parkovala na veřejné zeleni.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama