Platnost pcr testu - na kurz plavání

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
651
27.10.21 08:20

Platnost pcr testu - na kurz plavání

Potřebuji se poradit, protože v tom mám guláš. Je mi jasné, že od 1.11. se testy jak antigen, tak pcr začnou platit a zkrati se jejich délka platnosti, ale.. Chodíme se synem plavat a já se objednala na PCR test na neděli 31.10,kdy je poslední možnost testu zdarma a měl by platit ještě sedm dní, podle starých pravidel. Uznaji mi to, nebo je to zbytečné tam chodit, když potřebuji, aby test platil do čtvrtka, což už bude nivy měsíc a jiná pravidla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1610
27.10.21 08:32

31.10 bude posledni den kdy bude zdarma, ale uz ti bude platit od 1.11. jen ty 3 dny. Tak jsem to pochopila ja.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17035
27.10.21 08:38

Pochopila jsem to stejně jako Lenka. Ted se uz vyplati chodit jen na antigeny - aspon pokud to mate jako u nas, kde se na výsledek čeká 30h :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3697
27.10.21 08:41

Ano platnost bude jen ty 3 dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26130
27.10.21 08:51

Mělo by to být na ty 3 dny, takže v neděli dělaný bude do uterka, že ve čtvrtek už starší test neuznají. Ale jak to bude v praxi těžko říct, možná si to někdo vyloží jako ty a bude ještě počítat z 31. na 7 dní :nevim: tenhle týden teď bude asi všude zmatek :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10751
27.10.21 09:01

„Od 1. listopadu dojde ke změně platnosti PCR testů ze 7 dní na 72 hodin, u antigenních testů pak ze 72 hodin na 24. “

Je všude napsaný. Ona si dělá test ještě v den, kdy je jeho platnost 7 dní. Takže podle mě by měl platit 7 dní, jelikož nikde není napsáno jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
651
27.10.21 09:13

@Cenarius Přesně takhle bych to asi chápala, ale mám z toho obavy, aby tomu tka fakt bylo, když se od 1.11. vše mění. Je to na palici. Nechala bych si udělat antigen v den plavání, ať mám jistotu, ale nějak to teď nebudu stíhat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
651
27.10.21 09:15

@Lenka76 @kavenka @Ba-stet @Kriss Tina Holky díky za příspěvky. Pochopila jsem to tak, že by to platit ještě mělo, ale otázkou je, jaká bude práce a aby mě pak nepustili na plavco.. To nechci nějak riskovat, tak to snad nějak dopadne. Ještě bych se chtěla zeptat. Vsechny testy se najdou pak v aplikaci ale ve které. V tecce, nebo ve čtečce? :? Mám v to guláš a když si Teda nechám udělat test na 24h, tak aby viděli hodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3697
27.10.21 09:23

@Drndadvě a nechceš zavolat přímo na to plavání a zeptat se? Třeba to vůbec nebudou hrotit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat