Platonická láska s kamarádem - neodepsal na sms

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

adelzvejka
Nováček 1 příspěvek 11.02.17 15:01
Platonická láska s kamarádem - neodepsal na sms

Zdravim, pokusim se to zkrátit, protože to je delší příběh, ale už mě to trápí několik let. Prostě jsem platonicky zamilovaná do jednoho chlapa (říkejme mu třeba Petr), kterého znám už cca od jedenácti let a je o dvanáct let starší než jsem já. Pracoval jako čišník v jedné restauraci blízko mého baráku a s mými rodiči a bratrem jsme tam tehdy dost často chodili a s Petrem jsme se celá rodina skamarádili. Byl vždycky hodný, milý, vstřícný a furt se usmíval - možná to měl jako čišník v popisu práce, ale choval se tak, i když jsme ho k nám třeba pozvali nebo když rodiče odjeli na víkend pryč, tak jsme s bratrem a s ním dělali „kalbičku“ u nás doma a vždycky to bylo fajn.

Uběhlo pár let, bylo mi patnáct, můj bratr se strašně změnil - začal hodně pít, hulit trávu, kradl nám doma peníze, lhal nám - prostě peklo. Ale s Petrem se bavil dál, dokonce u něj i několik měsíců bydlel, protože u nás prostě bydlet nemohl. Od té doby jsem Petra viděla celkově asi šestkrát, z toho třeba dvakrát jsem se s ním fakt nějak víc bavila a ne že jsem ho jen pozdravila a šla dál. On si našel přítelkyni, já přítele a nějak jsem pomalu zapomínala. Před rokem se s přítelkyní rozešli a my jsme se s přítelem rozešli před půl rokem. Ale myslela jsem na něj i když jsem přítele měla. Ale teď v poslední době to začalo být zase intenzivní jako dřív - prostě takové ty sny a tajné přání - že bych s ním prostě chtěla zase mluvit, vidět ho. Dokonce už jsem zašla i tak daleko, že jsem si řekla, že teď prostě sednu do auta a zajedu za ním a řeknu mu, že na něj furt myslím a že to snad nikdy neskončí dokud neřekne, co on cítí ke mně. Neudělala jsem to. Měla jsem někdy takové ty naděje, kdy se na mě třeba, tak hezky usmál nebo mě chytl za pas, atd., ale tehdy mi bylo patnáct a bylo to jen takové škádlení. Kamarádské. Nic víc.

No každopádně, abych to tedy zkrátila. Od mámi jsem si na něj zjistila číslo, ale neodhodlala jsem se mu napsat. Facebook bohužel nemá, tam by se mi to zdálo takové snažší, protože bych vždycky věděla, kdy byl online. No každopádně, bratr se uklidnil a našel si přítelkyni, ta otěhotněla a včera se jim narodil zdravý syn (jsem teta!!! :mrgreen: ) a trochu jsem popila a napsala jsem mu. Ve smyslu, že vím, že se s bratrem furt baví a že se mu narodil syn, tolik a tolik kilogramů a tolik a tolik centimetrů a že doufám, že to dítě nebude takový blbec jako můj bratr. A ať se má hezky a podepsala jsem se. Nijak jsem netlačila na pilu a ani se mu s ničim nesvěřila, prostě jsem napsala jen normální smsku. Ale už je to druhý den a furt mi nenapsal ani slovo. Víte, myslela jsem si, že tohle je taková radostná zpráva, na kterou přece musí odepsat i člověk, s kterým jsem se neviděla i deset let. Přála jsem si, aby odepsal a nějak to třeba ještě rozvinul a zeptal se, jak se mám já. Už jsem si i říkala, že si možná musel změnit tel. číslo nebo cokoliv, abych se přesvědčila, že mi nemohl napsat i když by chtěl. Ale už to pomalu vzdávám. Jenže já vím, že na něj nepřestanu myslet - neviděla jsem ho rok a to slavné „sejde z očí, sejde z mysli“ stále nezabírá!

Děkuji všem, co přečetli do konce.

Reakce:

nostress
Extra třída :D 13565 příspěvků 11.02.17 15:11

Nic se nám v životě neděje jenom tak. Všechno chce svůj čas. Jestli spolu máte být, tak budete. Nechala bych to být. Kdoví proč neodepsal.

sisk
Ukecaná baba ;) 1773 příspěvků 11.02.17 15:18

@adelzvejka doporucuju film Až tak moc te nezere.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 11.02.17 15:21

@adelzvejka
neodpověděl- to může mít několik důvodů nejjednodušší vysvětlení je, že viděl cos mu psala, vzal to na vědomí a tím to skončilo..hlavně mu nepiš znovu - to už by byl trapas

analoja
Závislačka 3780 příspěvků 11.02.17 15:35

Já když chci, aby mi chlap odpověděl na sms, napíšu minimálně na konci nějakou otázku… jinak to prostě bere jako oznámení ;-)

hani28
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 11.02.17 15:35

Treba uz mu o miminku napsal sam bracha, tak pogratuloval primo jemu. Asi te bere jen jako mladsi sestru kamarada? Uz bych mu nepsala.

Klopotkova
Echt Kelišová 8237 příspěvků 11.02.17 17:49
@sisk píše:
@adelzvejka doporucuju film Až tak moc te nezere.

Tohle s tím nebude mít nic společného… Oni nejsou milenci, ani se nepokouší o vztah… ten film je dobrý, ale pro zakladatelku mimo mísu.

Klopotkova
Echt Kelišová 8237 příspěvků 11.02.17 17:51

Myslím, že to, že se narodil bratrovi syn mu řekl/napsal bratr sám, pořád jsou to kámoši a stýkají se… bral to jako informační sms od Tebe, měla jsi za tím oznámením napsat něco ve smyslu - a jak Ty se pořád máš?… Pokud by odepsal třeba jen dobře, tak bych dál už nekomunikovala a pokud by odepsal něco jiného, tak by komunikace mohla pozvolna poračovat…

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 11.02.17 17:53
@Klopotkova píše:
Myslím, že to, že se narodil bratroci syn mu řekl/napsal bratr sám, pořád jsou to kámoši a stýkají se… bral to jako informační sms, měla jsi za tím oznámením napsat něco ve smyslu - a jak Ty se pořád máš?…

kdyby extra chtěl tak se chytne na sms i bez otazníku - napsal by něco jako juu díky za info brácha mi to psal a ty co furt děláš.. naopak když nechce tak ho ani otázka nevyprovokuje

sisk
Ukecaná baba ;) 1773 příspěvků 11.02.17 18:00
@Klopotkova píše:
Tohle s tím nebude mít nic společného… Oni nejsou milenci, ani se nepokouší o vztah… ten film je dobrý, ale pro zakladatelku mimo mísu.

Oni ne, zakladatelka by rada vztah navázala. Pokud teda správně chápu :lol:

Klopotkova
Echt Kelišová 8237 příspěvků 11.02.17 18:00
@jdukolem píše:
kdyby extra chtěl tak se chytne na sms i bez otazníku - napsal by něco jako juu díky za info brácha mi to psal a ty co furt děláš.. naopak když nechce tak ho ani otázka nevyprovokuje

no on extra nechtěl, ale přece jen, kdyby napsala sms s otazníkem, bylo by to lepší… třeba jen pro ten klid v duši, že pro to udělala už dost…

nostress
Extra třída :D 13565 příspěvků 11.02.17 18:01
@jdukolem píše:

Přesně tak. Z vlastní zkušenosti vím, že pokud má chlap o ženu zájem, tak si zjistí kde studuje, pracuje, nebo bydlí, případně číslo na mobil, cokoliv, a prostě si ji najde. Jsem v některých věcech opravdu velmi konzervativní, ale nikdy mi to nebylo na škodu, naopak. I díky tomu mám dneska skvělého manžela.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 11.02.17 18:02
@Klopotkova píše:
no on extra nechtěl, ale přece jen, kdyby napsala sms s otazníkem, bylo by to lepší… třebs jren pro ten klid v duši, že pro to udělala zž dost…

podle mě je to zcela jedno, chlap kterej fakt chce se chytí čehokoliv..se­bemenší záminka dobrá nějaký otazník fakt nehraje roli

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 11.02.17 18:03
@nostress píše:
Přesně tak. Z vlastní zkušenosti vím, že pokud má chlap o ženu zájem, tak si zjistí kde studuje, pracuje, nebo bydlí, případně číslo na mobil, cokoliv, a prostě si ji najde. Jsem v některých věcech opravdu velmi konzervativní, ale nikdy mi to nebylo na škodu, naopak. I díky tomu mám dneska skvělého manžela.

moje řeč.. navíc ona ví jak to je - neodepsal = nemá zájem a tím je to dané

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Její dceři hrozí děcák, narkomanka Katka ale zůstává věrná drogám

Je smutnou pravdou, že si za 26 let aktivní feťácké kariéry Katka Bradáčová... číst dále >

Arichteva po vyřazení: Úleva! Zápřah ve StarDance ovlivnil i můj vztah s manželem

Tohle vyřazení pro ni bylo pekelně hořké. V první části semifinálového večera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >