Platonicky zamilovaná do ženáče

Anonymní
5.6.21 21:37

Platonicky zamilovaná do ženáče - co teď

Raději anonymně, snad chápete.
Jako dítě i mladá holka jsem bývala velmi přátelská a otevřená. To se časem změnilo. Nejvíce však po dětech s věkem, v posledním víc jak roce vlivem pandemie, jsem se začala uzavírat více do sebe. Byla jsem smutná a nic mě už nebavilo. Domácí stereotyp měl ubíjel. A můj dlouholetý přítel- toť kapitola sama pro sebe. Čím starší, tím protivnější, nerozuměli jsme si, kašle na mě, nikam se mnou většinou nechodí, pořád si stěžuje ohledem vaření, úklidu, i když nemá na co, štve mě jak jen může. Takže jsem na jaře už byla v totální depce.

Přišla doma někdy je konci dubna, kdy jsem začala s dětmi chodit více ven na místní hřiště. Děti (3) byly nadšené a poprvé po x letech jsem otevřela pusu a začala se více bavit s někým mimo rodinu. Našla jsem si zde kamarádky. Bylo fajn. Jen příteli se to už tehdy příliš nelíbilo. :roll: Vadí mu, když přijdu později, než v 5.

Pak přišel ten den, kdy tam poprvé přišel jeden taťka se synem. Znal se s mými kamarádkami, hned jsme si potykali a dali se do řeči. Od té doby už několik odpolední jsme tam prokecali. Někdy i s kámoškami, někdy jen sami. Je skvělý, tak hodný a milý. Má zajímavé zájmy, má rád přírodu jako já a nesedí stále doma jako můj přítel. Má krásné modré oči, když se do nich podívám, je pro mě těžké se připitoměle nesmát, ale i on po mně tak jako pokukuje. Myslím si, že se mu líbím. Mohu s ním mluvit hodiny a stále je o čem. Poslední 2 dny na něj stále myslím. Vidím ty jeho oči stále před sebou. Myslím na něj ve dne v noci. Mám dobrou náladu a nevím, co se sebou.

Má manželku, má 1 vlastního syna a 1 vyženěného. Já mám 3 děti. A teď co s tím? Nejsem na nezávazné milenecké vztahy. Také se bojím, že by mě využil. Spolu být nemůžeme, to je jasné. Ale bojím se, že udělám nějakou blbost. Připadám si, jako bych se snažila vyskočit z vlaku, který už se rozjel. Nevím vlastně, co si myslí on. Mohu jen hádat. Co s tím? Přemýšlím, zda změnit hřiště. Ale bude to pro mě strašně těžké. Ta představa, že už bych ho třeba neviděla… :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2157
5.6.21 21:40

Zkus se od nej nějak odpoutat, představ si ho poblityho napůl spadlyho z gauce ve špinavých trenclich a napůl shrnutích smradlavych fuseklich. A jdi na to jiný hřiště :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8997
5.6.21 21:40

Pokud ti dělá problém zůstat jen u představ tak bych chodila s dětma jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1796
5.6.21 21:54

Jestli je ti zátěžko představit si, že ho už nikdy neuvidis, tak si představ tu parádu, že se vídáte a je ti takhle furt. Nebo, next level, že si spolu začnete a všichni se to (nevyhnutelně) dozvědí.

Hlasuju pro změnu hřiště a už se s ním nikdy nevidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1479
5.6.21 21:54

Chodit na hriste jinam. Jina rada neni. Rozbit nekomu rodinu, kvuli nejakemu poblazneni? Neblbni, nakonec zustanes sama s 3 detma nakrku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1129
5.6.21 22:04
@Semtex píše:
Zkus se od nej nějak odpoutat, představ si ho poblityho napůl spadlyho z gauce ve špinavých trenclich a napůl shrnutích smradlavych fuseklich. A jdi na to jiný hřiště :lol:
:lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 22:08

Nech to osudu ;) Ja bych chodila dál a třeba si s nim i nezávazně a diskrétně užila abych trošku zažila něco jineho a hezkého… Každopádně pokud po tobě pokukuje, má dvě děti s každou jinou tak to bude trochu sukničkář :think: Na sex dobrý ale nenechala bych si kvůli němu zničit rodinu

• Citovat
  • Nahlásit
2661
5.6.21 22:11

Modrý oči jako má David Rath?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1422
5.6.21 22:11
@Anonymní píše:
Raději anonymně, snad chápete.
Jako dítě i mladá holka jsem bývala velmi přátelská a otevřená. To se časem změnilo. Nejvíce však po dětech s věkem, v posledním víc jak roce vlivem pandemie, jsem se začala uzavírat více do sebe. Byla jsem smutná a nic mě už nebavilo. Domácí stereotyp měl ubíjel. A můj dlouholetý přítel- toť kapitola sama pro sebe. Čím starší, tím protivnější, nerozuměli jsme si, kašle na mě, nikam se mnou většinou nechodí, pořád si stěžuje ohledem vaření, úklidu, i když nemá na co, štve mě jak jen může. Takže jsem na jaře už byla v totální depce.

Přišla doma někdy je konci dubna, kdy jsem začala s dětmi chodit více ven na místní hřiště. Děti (3) byly nadšené a poprvé po x letech jsem otevřela pusu a začala se více bavit s někým mimo rodinu. Našla jsem si zde kamarádky. Bylo fajn. Jen příteli se to už tehdy příliš nelíbilo. :roll: Vadí mu, když přijdu později, než v 5.

Pak přišel ten den, kdy tam poprvé přišel jeden taťka se synem. Znal se s mými kamarádkami, hned jsme si potykali a dali se do řeči. Od té doby už několik odpolední jsme tam prokecali. Někdy i s kámoškami, někdy jen sami. Je skvělý, tak hodný a milý. Má zajímavé zájmy, má rád přírodu jako já a nesedí stále doma jako můj přítel. Má krásné modré oči, když se do nich podívám, je pro mě těžké se připitoměle nesmát, ale i on po mně tak jako pokukuje. Myslím si, že se mu líbím. Mohu s ním mluvit hodiny a stále je o čem. Poslední 2 dny na něj stále myslím. Vidím ty jeho oči stále před sebou. Myslím na něj ve dne v noci. Mám dobrou náladu a nevím, co se sebou.

Má manželku, má 1 vlastního syna a 1 vyženěného. Já mám 3 děti. A teď co s tím? Nejsem na nezávazné milenecké vztahy. Také se bojím, že by mě využil. Spolu být nemůžeme, to je jasné. Ale bojím se, že udělám nějakou blbost. Připadám si, jako bych se snažila vyskočit z vlaku, který už se rozjel. Nevím vlastně, co si myslí on. Mohu jen hádat. Co s tím? Přemýšlím, zda změnit hřiště. Ale bude to pro mě strašně těžké. Ta představa, že už bych ho třeba neviděla… :,(

To jaro byl čert dlužnej, že jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2661
5.6.21 22:15
@Aquarius79 píše:
To jaro byl čert dlužnej, že jo?

Myslíš těch -3 jeste 30.5.??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
5.6.21 22:18

Holka zlatá… neblázni. Je to jen chemie. Není lepší si najít nezadanýho, když už ti hučí v troubě? Takhle chvilku poletíš nebem ale ten dojezd bude masakr (pro oba). Upřímnou soustrast.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.6.21 22:18

Normalne si to poblazneni uzij, no a co, človek ma hned lepsi den. Vetsina takovych flirtu skonci ze dne na den… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10726
5.6.21 22:19

Hele a myslíš, že by to přišel tak sexy a vyjímečnej, kdybys doma neměla chlapa, kterým se necháš ovládat, ještě mu děláš služku a on je na tebe akorát hnusný? Hledáš podvědomě převozníka, který by ti dodal odvahu? Tak ho najdi jinde, než na dětském hřišti. Kdybys do toho šla, zničíš dva vztahy, uděláš nešťastných 5 dětí a k tomu přijdeš o kamarádky. A to vše s vidinou toho, že z toho nemusí být vůbec nic. Stojí ti to za to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.6.21 22:22

Já bych si užívala romanci - ve své hlavě. Když ti to zlepší den… Třeba budeš pak příjemnější i doma. Uvažovat, jak je to celé hrozné, protože rozbijete rodiny, mi přijde zatím dost předčasné. Aspoň já se teda nerozvádím kvůli každé milé až flirtovné konverzaci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4145
5.6.21 22:28

Tak je pochopitelné, ze ti imponuje jiný muž. Zřejmě by ti imponoval kdokoliv, kdo si s tebou vykládá a nevidí na tobě jen negativa, v kontextu toho co máš doma… Pán pravděpodobně je rád, že je mezi ženami a zřejmě ho to baví, ne všichni muži jsou hyn chodit s dětmi na hřiště mezi jiné matky. Že po tobě pokukuje, bych si moc k srdci nebrala, zpravidla je to spíš takovéto zvedání ega a hlavně určitá forma přetvářky. Člověk má tendence dělat ze sebe lepší než je, když to není celodenní rutina s manželkou. V takovém případě totiž určitě taky není mužem roku. Jsou to hormony, nikdo není takový jak se na první pohled zdá, soužití s jiným člověkem je diametrálně odlišné od toho jak na veřejnosti působí. Máš dvě možnosti, chodit dál ve vší počestnosti a zvedat si taky ego a nebo změnit hřiště. Jestliže jsi ale tak poblblá, že máš strach z toho, že něco uděláš jdi na jiné hřiště. Platí, že jestli máš problém doma, tak si ho nejdříve vyřeš (poradna, rozvod), protože ani sto nabíječů ti problémy doma nevyřeší. Jako matka posbírej mozek z kalhotek a začni se chovat soudně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat